Hayko Cepkin

benden önce davranmışsın ehehe
millet kaçmaz buuu

bilet fiyatı:15 mil.+içki olsa gerek
10:30da çıkıyo haykoo

Yönetici Uyarısı: Ardarda yazdığınız iki mesaj, mesaj kirliliği yaratmaması için tek mesajda toplanmıştır.

biosa kimse gelmedi yazık valla
adam o kadarcık izleyiciye bile o inanılmaz performansını gösterdi ama :twisted:

valla muhteşemdi ya hakkaten o kadar az insana bile yaptı ve muhteşem yaptı beaa

Yönetici Uyarısı:Mesajınız yönetici tarafından düzeltilmiştir. "V" yerine "W" kullanmayınız. Forum kurallarını okuyunuz.

çok farklı bi tarzı var. ilk duyduğumda pek sevmemiştim açıkçası ama sonradan albümü de dinledikten sonra sevmeye başladım. kendisinin de belirttiği gibi yalnızken dinlemek daha uygun. yani öyle eğlendirici şarkılar yok albümde. geneli slow şarkılardan oluşan, kendi evinde yaptığı demo hali diyebileceğimiz bu albüm dinlemeye değer bence. sesi de güzelmiş sonradan farkettim..

ya aslında sahnede okadar farklıki albumle alakası yok diyebilirim sözler aynı ama geri kalan çok farklı çok sert ve inanılmaz doyamıyor insan. hep sert olmadığı için üzülüyodum ama sahnede görünce işte bu bea dedim yani albumle kalmayın albumde süper ama... üfff ist'e olcan her sahnesini izleyeceksin süper yaaww

Hayko cepkin Ankara'da
15 Aralık 2005 Perşembe-Overall(güvenlik caddesi)

Mayıs ayında “Sakin Olmam Lazım” adlı albümüyle müzik dünyasına giren Hayko Cepkin 1978 doğumlu ve 1997 yılından beri profesyonel olarak müzikle uğraşıyor. Daha önce, Aylin Aslım, Koray Candemir, Ogün Şanlısoy ve Demir Demirkan gibi sanatçılarla birlikte çalışan Hayko Cepkin, çıkardığı albümüyle Rock dünyasında kendine daha ilk albümünde sağlam bir yer edindi. Sahnede kendine has tarzıyla ve klavye çalışıyla tüm izleyenlerini büyüleyen Hayko Cepkin, Elektronik Rock müziği ülkemizde sevdirecek en güçlü aday. Ayrıntılı bilgi için lütfen Hayko Cepkin’in sitesine giriniz: www.haykocepkin.com

Hayko Cepkin 15 Aralık 2005 Perşembe akşamı, Ankara’da ilk kez sahne alacak.

Hayko cepkin Ankara'da
15 Aralık 2005 Perşembe-Overall(güvenlik caddesi)

Mayıs ayında “Sakin Olmam Lazım” adlı albümüyle müzik dünyasına giren Hayko Cepkin 1978 doğumlu ve 1997 yılından beri profesyonel olarak müzikle uğraşıyor. Daha önce, Aylin Aslım, Koray Candemir, Ogün Şanlısoy ve Demir Demirkan gibi sanatçılarla birlikte çalışan Hayko Cepkin, çıkardığı albümüyle Rock dünyasında kendine daha ilk albümünde sağlam bir yer edindi. Sahnede kendine has tarzıyla ve klavye çalışıyla tüm izleyenlerini büyüleyen Hayko Cepkin, Elektronik Rock müziği ülkemizde sevdirecek en güçlü aday. Ayrıntılı bilgi için lütfen Hayko Cepkin’in sitesine giriniz: www.haykocepkin.com

Hayko Cepkin 15 Aralık 2005 Perşembe akşamı, Ankara’da ilk kez sahne alacak.

milliyette murat beşer hayko cepkin için MESİHLE İBLİS arasında gidip gelen suretiyle günümüzün kağıt kaplanlarından değil, sevgi dilenmesini gururunu hiçe sayarak yapıo, bazende büük bi nefrete dönüşüo sözleriyle diye yazmış bence çok güzel açıklamış cepkini çok süper tanımlamış

çok sevgili kardeşimiz,abimiz hayko cepkin dün gece ankara overallda hayatımda gördüğüm en müthiş performanslardan birini gerçekleştirdi..kendisini ve grubunu burdan tebrik ediyorum.. süperler..

barış sana aynen katılıyorum. hayatımda izlediğim en iyi performanslardan biriydi..sahne durusu hakimiyeti,tarzı,müziği ,inanılmaz vokali ben açıkcası büyülendim..umarım tekrar izleme şansım olur..süperler tebik ediyorum..

-ümit-..

drunkenstein demiş ki:
çok sevgili kardeşimiz,abimiz hayko cepkin dün gece ankara overallda hayatımda gördüğüm en müthiş performanslardan birini gerçekleştirdi..kendisini ve grubunu burdan tebrik ediyorum.. süperler..

çok güzeldi de her güzel şey gibi çabuk bittii.. 1 saat yetmedi!

geçen programın tekinde şaşı olduğunu gördüğüm de şaşırmıştım demek kliplerde adamın suratını bu nedenle doğru düzgün göstermiyorlar dedirtti bana...
neyse ben bunun klibi olan 2 parçasını da sevdim bayağı bir birde şu var bütün albümü kendi yapmış demek bir mac le bu iş oluyomuş zira gitarları da mac te çalmış ...

Geri