Hayko Cepkin

gnbb demiş ki:
krenk demiş ki:
geçen programın tekinde şaşı olduğunu gördüğüm de şaşırmıştım demek kliplerde adamın suratını bu nedenle doğru düzgün göstermiyorlar dedirtti bana...

şaşılık değil de lazy eye sendromu var diye biliyorum ben ama.. :roll:

olabilir... üzüldüm ama abi adam bana çok samimi geliyor albümü de bi dinleyin güzel bir de herşeyi kendi yapmış...
neyse rec dergisinde röpörtajı vardı çok güldüm abi bütün kaydı sound blaster live 5.1 de yapmış bu sonra plak şirketine gitmiş demo diye götürmüş tabi kayıtları kayıtları ondan yapmış
yapımcı buna boşver bu kayıtlar iyi olmuş demiş bi daha kaydetmeyelim stüdyoda demiş hayko da peki demiş sonra öyle yayınlamışlar albümü...
valla helal olsun ulan benim ses kartın aynısı varmış bunda sonuçta 70 80 milyonluk ses kartı nasıl bu kadar güzel kaydetmiş anlamadım
ayrıca haykonun bilgisayarıda biraz dandik miş kayıtları yaparken habire kasıyormuş makina ....
neyse bu ilk bilgisayarı almış daha hiç bişey bilmiyomuş bilgisayar bana baktı ben bilgisayara diyor lk zamanlar sonra kurbanın denizi aramış abi evde evde ne kayıt prog. varsa getir bana bbu aleti kullanmayı öğretceksin demiş sonra iyi öğrenmiş ki bu güzide albümün hepsini o dandik bilgisayarda yapmış helal olsun valla...

klıp super olmus yaa konsere tarıhı yanlıs bılmem yuzunden gıdemedığıme bıun pısman oldum ınsallah bı daha gelır de ızlerım hayko yu bı ızmırde
klıp ozellıkle su uzay salı olayı cok guzel olmus

krenk demiş ki:
gnbb demiş ki:
krenk demiş ki:
geçen programın tekinde şaşı olduğunu gördüğüm de şaşırmıştım demek kliplerde adamın suratını bu nedenle doğru düzgün göstermiyorlar dedirtti bana...

şaşılık değil de lazy eye sendromu var diye biliyorum ben ama.. :roll:

olabilir... üzüldüm ama abi adam bana çok samimi geliyor albümü de bi dinleyin güzel bir de herşeyi kendi yapmış...
neyse rec dergisinde röpörtajı vardı çok güldüm abi bütün kaydı sound blaster live 5.1 de yapmış bu sonra plak şirketine gitmiş demo diye götürmüş tabi kayıtları kayıtları ondan yapmış
yapımcı buna boşver bu kayıtlar iyi olmuş demiş bi daha kaydetmeyelim stüdyoda demiş hayko da peki demiş sonra öyle yayınlamışlar albümü...
valla helal olsun ulan benim ses kartın aynısı varmış bunda sonuçta 70 80 milyonluk ses kartı nasıl bu kadar güzel kaydetmiş anlamadım
ayrıca haykonun bilgisayarıda biraz dandik miş kayıtları yaparken habire kasıyormuş makina ....
neyse bu ilk bilgisayarı almış daha hiç bişey bilmiyomuş bilgisayar bana baktı ben bilgisayara diyor lk zamanlar sonra kurbanın denizi aramış abi evde evde ne kayıt prog. varsa getir bana bbu aleti kullanmayı öğretceksin demiş sonra iyi öğrenmiş ki bu güzide albümün hepsini o dandik bilgisayarda yapmış helal olsun valla...

aga onun daha komik olanı aradabir rem mem alıyorumbuna idare ediyoruz diyo recde baya gülmiştüm işte hayko abimiz çok şeker çok kıyak bi abimiz olmakla bişrlikte aynızamanda şöyle bir durum var bence tam 84lülerin dönemine hitabeden bir müzik yapıyo yani büyük usta george michel nasıl nasıl 80lar değince muhakkak hatırlanır 2000lerin Türkiyesindede hayko cepkin bence

hatta o dandik pc muhabbeti için benim arkadaşıma ist te konser sonrası muhabbet sırasında pc ye ejderha girdi ejderhalı pc de kayıt yaptık :LOL: demiş çok mannq mütevazı diodu arkadaşım izmire geldi mi bu sefer gitçem kaçmaz !!!!!!!

yolum uzun gör güzeli
vakit doldu ben gideyim
küçük yaşta ağlar oldum
fırtınam mısın benim
sen estikçe ben titrerim...

bu şarkıyı dinleyin arkadaşlar inanılmaz bişey ya
ya bu adam nasıl yapmış bu şarkıyı iyice sevdim ya kendisini ....

hc

demir demirkan'a klavye calan ve simdi melonkolik tavırlarıyla dikkatimizi ceken Hayko Cepkin sarkılarının sozleriyle bizim begenimizi cekti. balans ve manevra filminde kucuk bi rol almıstı ve ordada gitar calıyor. cok kabiliyetlı biri. Tebrik ediyorum

Re: hc

complex275 demiş ki:
demir demirkan'a klavye calan ve simdi melonkolik tavırlarıyla dikkatimizi ceken Hayko Cepkin sarkılarının sozleriyle bizim begenimizi cekti. balans ve manevra filminde kucuk bi rol almıstı ve ordada gitar calıyor. cok kabiliyetlı biri. Tebrik ediyorum
rolü mü varmış helel olsun çok matrak komik adam konuşmaları çok komik oluyor... :D

Geri