Hayko Cepkin

iyi seçim

"prodüktörlerin rock müziğin patlamasıyla gördükleri her uzun saçlıya albüm yaptığı dönemde....." diye devam ediyor hayko cepkin. sözlerinin gerçekliği tartışılmaz albüm başarılı tam bir müzik adamı. önceki başlıklarda albümün nasıl ortaya çıktığını görmüşsünüzdür daha ne deyim...

allbyrock sen iğrenç buluyorsan dinlemeyebilirsin kardeşim sen gülben dinle uçacaksın uçacaksın die...

ya bence kötü değil tabiki o senin düşüncen adamın sahne performansı çok iyi en son yılbaşında lütfi kırdarda izledim ve gerçekten coşturdu beni...

sahne performansı muazzam, sıradışı bir adam bu hayko cepkin!
albümünde kötü parça hiç yok.. hepsi birbirinden leziz..
yeni klibini son kez'e bekliyorum.. (albümdeki favorim ;))

allbyrock demiş ki:
bu adam müzik mi yapıyor allah aşkına biri yazsın buraya.bu kadariğrenç bişey olamaz.
gülben ergen dinlerim daha iyi be.
acaba kac konserinde bulundun, albumunu doru duzgun dinledin..
yazik valla.. lanet olat olası önyargılarınız ve siz! :evil:
siz diyorum çünkü hala abuk sabuk konuşan bir şarkısını bile
dinlemeyen canlılara da sesleniyorum burdan..

adam iyi müzik yapıyo bikere,albümü güzel ki konserlerde daha bi dağıtıyomuş ortalığı,konserliri de bi başka güzelmiş yani...ben henüz gidemedim ama gidenler öyle diyolar ;)

BRAVE demiş ki:
adam iyi müzik yapıyo bikere,albümü güzel ki konserlerde daha bi dağıtıyomuş ortalığı,konserliri de bi başka güzelmiş yani...ben henüz gidemedim ama gidenler öyle diyolar ;)

ya bence bulduğun ilk fırsatta gitmeye bak hiç kaçırma gerçekten o zaman bana hak vericksin diyorum ve başka birşey demiyorum..

BRAVE demiş ki:

ya bence bulduğun ilk fırsatta gitmeye bak hiç kaçırma gerçekten o zaman bana hak vericksin diyorum ve başka birşey demiyorum..

Abi son klipteki sal bozması uzay taşıtının altındaki kırmızı icatlar bi var bi kayboluyo falan zaten bi garip olmuş.İlk klip iyidi ama ikinci ı ıh yani..Anladınız siz :)

albümü çok hoş olmuş , bazı şarkılarının demo hali daha güzeldi ama , kitapçıkta hoş yaratıcı acayip sevdim ya dolabıma atamıyorum cd yi müzik setinin üstüne koydum sabah uyanınca ilk gözüme o çarpıyor (=

albüm sağlam olmuş harbi ama ben countdown 2006 daki davranışlarını çok yadırgadım,yaw bi insan bütün konser boyunca şeyiyle oynarmı yahu :? şeyini tutarak yokmu bunun ilacı diye bağırdı durdu ;) ve neticesinde özellikle bayanlar tarafından yuhhlanarak sahneyi soğuk bi şekilde terk etti...olmadı haykooo sen bu deilsin.... :cry:

Geri