Hayko Cepkin

BrokenSworD demiş ki:
sanamı söyledi hahaha güldürme beni adam yüxexes dergisinde bilgisayarda kendi sitemle bile ilgilenmiorum msn de hatta kendi sitemde bile ben haykoyum diyen ler ben değilim kesinlikle inanmayın demiş............................

arkadaşım bu bilgi doğru değil,Hayko kendi sitesinde soruları elinden geldiğince yanıtlıyor,Konuşarock programında evine internet henüz bağlanmadığı için siteye bi müddet giremediği , soruları cevaplayamadığı için özür diledi,kısa bir süre sonra da tekrar siteye girip biriken soruları cevapladı.

BrokenSworD demiş ki:
sanamı söyledi hahaha güldürme beni adam yüxexes dergisinde bilgisayarda kendi sitemle bile ilgilenmiorum msn de hatta kendi sitemde bile ben haykoyum diyen ler ben değilim kesinlikle inanmayın demiş............................

arkadaşım herhalde senin canın gülmek istiyo ne diyelim devam et gülmeye de galiba pek iyi okumadın yazdığımı ben ne dedim bizim okula isim de vereyim bak bahceşehir üni.ne söyleşiye geldi ben pek sevmem ama arkadaşım delisi olduğundan akademik cafe diye bi yer var hocaların takıldığı bi yer sadece, orda bizim okuldan yine 2 görevli kişiyle oturup bi şeyler içiyolardı söyleşiye de yarım saat falan vardı biz gittik tanıştık sonra ben eleştirilerimi söyledim adam gibi cvpladı hatta ben şaşırdım adamın bu kdr ilgili olmasına sonuçta eleştirdim ben adamı ama gayet güzel bi biçimde açıkladı her şeyi, sonra da söyleşi için konferansa gitti herkes ve konferans da acayip geyik geçti salon dopduluydu ve ordaki herkes acayip keyif aldı...

sonuç:şimdi tabi haklısın hem iyi okumamışsın hem de canın gülmek istemiş ama ben güldürmeyim seni=))

yeni albüm çalışmaları bitmek üzere sanırım blue jean deki röportajda da saten albüm bitti sayılır diyor ayrıntılarıyla ilgileniyormuş umarım en yakın zamanda çıkar

ya bence tipine laf söylemek yanlış ben de tipinin hastası değilim ama kendi bileciği iş istediği gibi imaj yapar ki türkiye de örnekleri olmadığı için imajını abartıyoruz bence

dark_and_shadow demiş ki:
ya bence tipine laf söylemek yanlış ben de tipinin hastası değilim ama kendi bileciği iş istediği gibi imaj yapar ki türkiye de örnekleri olmadığı için imajını abartıyoruz bence

haklı olabilirsin ama bu kadar da uç noktalarda olmasına gerek yok.

zombilirkisi demiş ki:
mümkünse kendini göstermeden şarkı sölesin! göstercekse de maskot gibi komik olmasın... sesine şarkılarına lafım yok ama o görüntü...

İlgi çekmek için. Başka hiç bir amacı yok. Ama bana bir palyaçoyu andırıyor. Şarkılarına lafım yok ama tip olarak Manson'a benzeme çabaları gibi geliyor bana.

TomAraya demiş ki:
zombilirkisi demiş ki:
mümkünse kendini göstermeden şarkı sölesin! göstercekse de maskot gibi komik olmasın... sesine şarkılarına lafım yok ama o görüntü...

İlgi çekmek için. Başka hiç bir amacı yok. Ama bana bir palyaçoyu andırıyor. Şarkılarına lafım yok ama tip olarak Manson'a benzeme çabaları gibi geliyor bana.

sanırım benim de anlatmak istediğim buydu..birine benzetiyordum ve evet Manson!!... dediğim gibi sesi,şarkıları gayet güzel ama işte... :roll: ;)

ya ben haykonun öyle cok fazka hayranı filan değilim ama tipi konusunda söylenenlere katılmıyorum acıkcası.kendini ifade etme sekillerrinden biridir imaj meselesi..biraz farklı olması onu böyle elestirmeyi gerekmez..abi bakın tüm rockcılara hepsi birbirine benzemiyo mu?converseler...kotlar...falan..filan..rock demek bence biraz aykırılık demektir..popcular ve rockcıların imajları giyinij tazrları birebir aynı değil mi??bu anlamda hayko bence diğerlerinden sıyrılan tek rockcı... :roll:

nehalimvarsa demiş ki:
ya ben haykonun öyle cok fazka hayranı filan değilim ama tipi konusunda söylenenlere katılmıyorum acıkcası.kendini ifade etme sekillerrinden biridir imaj meselesi..biraz farklı olması onu böyle elestirmeyi gerekmez..abi bakın tüm rockcılara hepsi birbirine benzemiyo mu?converseler...kotlar...falan..filan..rock demek bence biraz aykırılık demektir..popcular ve rockcıların imajları giyinij tazrları birebir aynı değil mi??bu anlamda hayko bence diğerlerinden sıyrılan tek rockcı... :roll:
kendin söylüyorsun.farklı olma çabası var. bence o adamın içinden gelen bir şey değil sadece farklı olmak sıyrılmak.. gayet güzel de sıyrıldı zaten. sıyrılmaması mümkün mü o tarzıyla!..tarz olarak marlyn manson un Türkiye şubesidir kendileri..

"Tarz olarak marlyn manson un Türkiye şubesidir kendileri.." Kesinlikle katılıyorum zombilirkisi. Ayrıca Manson fanı olduğunu da okumuştum Yüxexes'de. Boşuna sallamıyorum yani ben burada. :)

TomAraya demiş ki:
"Tarz olarak marlyn manson un Türkiye şubesidir kendileri.." Kesinlikle katılıyorum zombilirkisi. Ayrıca Manson fanı olduğunu da okumuştum Yüxexes'de. Boşuna sallamıyorum yani ben burada. :)
ben fanı olduğunu bilmiyordum.. ama kendisinin tarzı bas bas bağırıyor "marlyn manson" diye :p her zaman söylüyorum sesi ve şarkıları olağanüstü.. çok güzel ve hoş..

Geri