Hayko Cepkin

bazıları marilyn e benzemeye çalısıo desede ben haykoyu sewiyorum sewmeye devam edecegim..
eger haykoyla marilyn i karsılastırcaksanız sunu göz ardı etmeyin hayko dogal bir adam(göz unsuru)
fakat marilyn kendi çabasıyla yapmıs oldugu bişi!
marilynde tabiiki tartısılmaz biridir!
ama hayko türkiyenin marilyn i belkide!
sewiyorum sewmeye devam etcemde!

29 mart perşembe günü saat 21.30 da adana da cafe ora da ve 30 mart cuma günü saat 20.00 de mersinde armada center da konseri vardır...

adana bilet 15 ytl
mersin bilet 20 ytl

tüm adanalı ve mersinli sevenlerine duyrulur...

bu konser kaçmaz...

Hayko'nun canlı performanslarını büyük bir zevkle dinlerim ama açıkca çok büyük bir hayranlığım yok

merhaba Hayko ben samsundan ertan lise son ogrencisiyim ve yil sonunda Türk Böbrek Vakfı [TBV]yararina bir konser organize etmek istiyoruz gelen tüm geliride TBV ye bagisliyacagiz bizim sizden ricamiz acaba sizde boyle bir yardim organzasyonuna katilirmisiniz?yardim konseri oldugu icin acikcasi size verebilecegimiz pramiz yok bizi anlamanizi bekliyoruz eger boyle bir konser olursa o 7-8 yasindaki cocuklar bir an once iyilesebilecekler LUTFEN boyle bir organizasyona katilmak ister misiniz??Lutfen CEVAP lutfennnnnn!!!

Hayko Cepkin'e MM özentisi denildiğinde çıldırıyorum.Öncelikle adam çok büyük hayranı ve mutlaka biraz esinlenmiştir.Ama bunu söyleyenler ya hiç MM sinlemediler ya da Hayko Cepkin.Yahu ne alakası var müziklerinin?Sahne performansları da çok benzemiyor...Yahu hatta hiç.

eto55 demiş ki:
merhaba Hayko ben samsundan ertan lise son ogrencisiyim ve yil sonunda Türk Böbrek Vakfı [TBV]yararina bir konser organize etmek istiyoruz gelen tüm geliride TBV ye bagisliyacagiz bizim sizden ricamiz acaba sizde boyle bir yardim organzasyonuna katilirmisiniz?yardim konseri oldugu icin acikcasi size verebilecegimiz pramiz yok bizi anlamanizi bekliyoruz eger boyle bir konser olursa o 7-8 yasindaki cocuklar bir an once iyilesebilecekler LUTFEN boyle bir organizasyona katilmak ister misiniz??Lutfen CEVAP lutfennnnnn!!!

katılır tabı ama bu yazıyı görurse :LOL:

haykoyu çok sverek dinnerim ben gideyim favorim... özenti muhabbetlerine çok takılmayın abi her ii iş yapanada zaten bi kulp takmıolarmı boşwerin ne derlerse desinler...zaten gercek dinneyiciler kimin ne olduunu biliolar

ya oldukca iyi bir vokal mistik ögeleri cok iyi kullanıyor ama abartılanın aksıne scream vokal konusunda iyi oldugunu dusunmuyorum acıkcası bir çok amatör adam (belki ben bile) daha ust sevıyede screamler atabılır sanırım birde banamı oyle gelıyor yoksa cogu sarksındakı nağmeler bırbırını cokmu andırıyor... sankı alt yapı ve sözler degısıyor gibi sadece bazı sarkılar arasında

başlarda hiç sewmezdim zaman geçtikçe sewmeye başladım. adam sesi acayip güzel ama neden biraz daha sert söylemio sesi buna müsait . daha sert, daha sert, daha sert

bence araya biraz öfke katabilir bunuda biraz daha sert söylerek yapabilir tamamen sertleşsin istemiorum ama biraz daha öfke katsın yani olan öfkeyi biraz artırsın yani bence :)

Hacettepedeki rock festivalindeki performansı beni dumur etti diyebilirim..Sounduyla,orkestranın profesyonelliğiyle,duruşuyla herşeyiyle ben bu adama dün gece 10 üzerinden 10 verdim...herkesin bir kere olsun mutlaka canlı seyretmesinide tavsiye ederim...bu arada çok fena bir davulcusu var...

hayko cepkin süper adam ilghinç bi stili var klipleri de öle ama benim hoşuma gidiyo fırtınam şarkısıla tanıdım haykoyu başlarda benim de pek ilgimi çekmedi ama daha sonra sevmeye başladım son kez,zaman geçti de güzel olmuş bi röportajında okumuştum depresif şarkılar yazıomuş ama amacı depresifliğe tıkanıp kalmak değil o noktadan çıkarabilmekmiş en sevdiği kedinin adı da muzmuş :LOL:

Geri