Hayko Cepkin

tanısma bitti albumu bir defa dinlemeyle anlasılabilecek ısınılabilecek bir album degil. birkac sarkı ilk defada yakalıyor ama genel konsepte girmek icin ve butun sarkıları sevebilmek icin en azından tamamen anlayabilmek icin birkac defa dinlemek gerekiyor albumu. hayko nun yer yer yaptıgı brutal ve scream vokaller gercekten cok basarılı olmus. umarım aynı sekilde canlı da yapabilir. yalnız kalsın,777,bertaraf et,öluyorum,kaos, siren, melekler ve sıkı tutun en basarılı sarkılar...

daha da tanımayan varsa tanışın...

hazirankapakSONBASKI.jpg

Sanırım bu sefer kayıtları Hayko Cepkin evde yapmamış Sound yüksek , ayrıca trash mi ne tam bilmiyorum o tarz da söylemiside hoşuma gitti. Bence Seneye eurovizyona ya Hayko Yada pentagram gitmesi taraftarıyım...

ThE_MaFFicK demiş ki:
MeSSiaH_sic demiş ki:
Albüm çıkmadan şarkılar afişe edilmemeli bence, edilecekse de en çok 2 tanesi falan edilsin..
sonuna kadar katılıyorum sana hayko abarttı ya daha rock'n coke da başladı çalmaya neredeyse 1 sene oldu ya 1 sene önceden yeni albümün şarkılarını çalmaya başladı bence çok yanlış yaptı albüm çıkıncada yeni bişeymiş gibi gelmiyor dinleyicilere..
evet ya 1 yıl önceden albümü dinledik resmen :roll:

4 Haziran'da Ankara-Batıkent Nermin Çekiç Lisesindeydi. Aslında pek takip ettiğim, dinlediğim birisi değildi fakat ayağıma gelmişken gideyim dedim ve gerçekten gidip gçrdüğüm için kendimi şanslı hissediyorum. Canlı performansı çok iyiydi, seyirciyi gaza getirmeyi iyi biliyor. Yeni şarkıları gayet iyi, scream yaptığı bölümler, introlar vs vs çok iyiydi. Hayko'da ayrı bi hava var ve Türkiye'ye böyle bi hava lazımdı diye düşünüyorum.

yeni albüm çok ii olmuş. yalnız kalsın, kaos en sevdiklerim. ilk çıktığında hiç sevmemiştim sarı saç fln şarkılarını da pek sevmemiştim.2. albümüyle her şeyiyle hayko süper.saçlarını seviyorum...

american_idiot demiş ki:
ThE_MaFFicK demiş ki:
MeSSiaH_sic demiş ki:
Albüm çıkmadan şarkılar afişe edilmemeli bence, edilecekse de en çok 2 tanesi falan edilsin..
sonuna kadar katılıyorum sana hayko abarttı ya daha rock'n coke da başladı çalmaya neredeyse 1 sene oldu ya 1 sene önceden yeni albümün şarkılarını çalmaya başladı bence çok yanlış yaptı albüm çıkıncada yeni bişeymiş gibi gelmiyor dinleyicilere..
evet ya 1 yıl önceden albümü dinledik resmen :roll:

ticari açıdan belki doğru değil ama adamın çekineceği bişey yok demekki...onun dışında albümün güzel olacağı şarkılardan belliydi gerçekten güzel oolmuş ..

Geri