Hayko Cepkin

bence son albüm bambaşka türkiyedeki başarılı insanlardan biri olacağına eminim.
kendisi de acaip makara biri röpörtajlarda hiç rahat durmuyor :LOL:

yalnız kalsın daki alt yapılar ancak bu kadar müthiş bir insandan çıkabilirdi eline koluna sağlık gerçekten tanışma bitti ;)

deLarocx demiş ki:
blackperiy_fever sana ne kadar teşekkür etsem azdır çünkü sayende öğrendim makinada olduğunu. Şu an göremedim ama sanırım sonlara doğru alır Okan..

ne demek..:)) valla superdi yahu yine..anca 4 bucuga kadar izleyebildim,annem yeter artik diyip tvnin sesine gelince,oy kullancan diye kapadi tvyi..:)baya gec aldi ama tarik mengüçle çok yakıştılar aynı programa :LOL:

aşağı yukarı şöyle bir konuşma geçti.

izleyici: hayko cepkin, siz gecenlerde dream tv yuxexes te evanescense hakkinda konseri iptal ettigi icin ileri geri konu$tunuz ?! konser varken iyiydi iptal oluncami evanescense kotu ???!!
hayko: ben $oyle izah edeyim buyuk konser alanlarinda guzel i$iklarla, monitorlerle her zaman sahne alamiyorsunuz ve bu onemli bir $ey. her zaman elimize geçecek bir fırsatta değil. evanescence nin gelmesine yakın bize böyle bir teklif geldi. bu sebepten kabul ettik. yoksa biz 'şu grup geliyor, onun önünde çalmalıyız,' şeklinde yırtınan bir grup değiliz. evanescence bizim cvmizi istemiş ve 'bu grup çok sert biz daha brit bir grup istiyoruz' deişmler. tarzını da beğenmem evanescence'ın. sizin burada gurur duymanız gerekir. Bir Türk grubu olarak böyle ünlü bir grubun tırsmasını onur verici olmalı. 8)

Ayrıca arayan izleyici büyük ihtimal Çağlan Tekil'in yazısını okuyup aramış. Resmen yazıdaki ifadeleri kullandı. Bunu sorayım da Hayko'yu bir oturtayım tavrı vardı kızda. Ama Hayko onu oturttu. :D

hayko cepkin 10 numara ilerde tarzını dahada sertleştirmesini bkeliyoruz haykoya yakışan bu olur . yürü hayko kimse tutamaz seni :) konserlerine de beklerim turkrock tayfası ;)

zeynep_busra demiş ki:
Ayrıca arayan izleyici büyük ihtimal Çağlan Tekil'in yazısını okuyup aramış. Resmen yazıdaki ifadeleri kullandı. Bunu sorayım da Hayko'yu bir oturtayım tavrı vardı kızda. Ama Hayko onu oturttu. :D

evet, onu bende fark ettim :) . aynı cümleleri kullandı. açıkcası o yazı beni de düşündürmüştü ama HAyko gereken en iyi açıklamayı yaptı. beni de rahatlattı.

programdan bir bölüm aklıma geldi aktarayım; hayko nun yanında ki bayan ismi zeynep ti sanırım. parçaları sırayla çıplak sesle söylüyor. okan bir ara sırıttı kendine acemi sunucu havası vererek
"hayko sen de biraz mırıldanır mısın?" diye sordu sırıtarak. hayko eline mikrofonu aldı "brrröööörraaaaaahhhhg" şeklinde ses çıkardı. sonra "bu nakarat kısmıydı" diye ekledi. :D

O nakarat bölümünde yandaki yeni yetme popçu mudur nedir belli olmayan kız nasıl tırstı. E tabi brutal nedir bilmez abla çok doğaldır. :D Bir de programda Okan'la paslaşmaları çok iyiydi. Sanırım Billboard dergisi için çekilen fotoğraflardan kaynaklanan bir tanışma durumu yüzünden. Zaten iyi ki o fotoğraf çekimi olmuş. Hayko'yu sonunda gördük Makina'da ve izlediğim en iyi Makina'lardan biriydi. Ayrıca hayfans'larda süperdi. Stüdyoyu yıktılar resmen. :D

blackperiy_fever demiş ki:
deLarocx demiş ki:
blackperiy_fever sana ne kadar teşekkür etsem azdır çünkü sayende öğrendim makinada olduğunu. Şu an göremedim ama sanırım sonlara doğru alır Okan..

ne demek..:)) valla superdi yahu yine..anca 4 bucuga kadar izleyebildim,annem yeter artik diyip tvnin sesine gelince,oy kullancan diye kapadi tvyi..:)baya gec aldi ama tarik mengüçle çok yakıştılar aynı programa :LOL:

:D Çok çok güzeldi dün makina. Uzun süredir izlemiyorum artık b*ku çıktı diye ama dünkü program, Hayko sayesinde süperdi.. Peki ilk performansı neydi, neyi kaçırdım ?

sonra görüselimle basladi diye hatırlıyomm..bide kaosu hatırlıyom..dayanabildigim kadarıyla..:) yanlıssam düzeltin:)
sey de guseldi..ondan sora biri daha baglandi..siz bu kadar insani yardirirken niye illa ön grup ya da baskalarıyla cıkıyosunuz,konser verinde dinleyelim filan diye sacmaladi..("yardirma"yi da o sözlük yazmıs ya konugun adını unuttum,ordan calmaya calıstı da hatırlayamadı hatta)
hayko sole dedi:100 kadar konser verdik 90ı sadece bize aitti,tek basimiza verdigimiz konserlerdi dedi..:)
ah su oy muabbeti olmasaydi..izleyemedim yahu sonuna kadar..rockn coke a kadar sabir:)

gnr solisti axldan biliyorum söylenen herhangi bir kelimeye anında söz yazabiliyormuş, makinanın sonunda okan çeşitli kelimelerle ilgili şarkı sözü yazıp söylemelerini istedi konuklardan (belki bunu her zaman yapıyolar bilmiyorum, programın sonlarına kalmadım hiç) neyse en yaratıcıları haykoydu bence;anlamlı ve zekice sözler yazdı ve seslendirdi, bravo yanii,cool tavrı hakkaten yapmacık değildi gerçi okan ara sıra dalga geçti; "bunu böyle yapınca kızlar senle sevişiyor mu ?" olayı bitirdi beni:)

Geri