Hayko Cepkin

hayko albüm söyleşisinde albümünüzü nasıl tanımlarsınız sorusu üzerine
''Arabeskin Yandan Yemişi'' cevabını veriyor.
Hayko yapıyor
Kendiene has bir tarzı olası kötü mü?
Alışmışsınız taklit ürünlere,çizginin dışına çıktımı bir şey,kendinizi geliştirin artık.
şu at gözlüklerini bir atın

denoktabenokta demiş ki:
Hayko yapıyor
Alışmışsınız taklit ürünlere,çizginin dışına çıktımı bir şey,kendinizi geliştirin artık.

ben müzik tarzından bahsetmedim ayrıca o benzettiğim kişinin müzük tarzı ve söyleyişi daha güzel..
ben görünüşten bahsettim..sanki dış görünüş olarak ona benzemiş..
hatırlayamadım ismini :roll: klibi şöyle böcekli birşey üstü açık bir tünelin içinde

deryakulahci demiş ki:
denoktabenokta demiş ki:
Hayko yapıyor

ben müzik tarzından bahsetmedim ayrıca o benzettiğim kişinin müzük tarzı ve söyleyişi daha güzel..
hatırlayamadım ismini :roll: klibi şöyle böcekli birşey üstü açık bir tünelin içinde

derya arkadaş sözüm sana değildi
Hayko nun her gün yeni özelliklerini öğrenmeye devamediyorum
Hayko bedenlerini bulduğu taktirde kadın reyonundan giyiniyormuş.
entersan bir kişilik.

denoktabenokta demiş ki:
deryakulahci demiş ki:
denoktabenokta demiş ki:
Hayko yapıyor

derya arkadaş sözüm sana değildi
Hayko nun her gün yeni özelliklerini öğrenmeye devamediyorum
Hayko bedenlerini bulduğu taktirde kadın reyonundan giyiniyormuş.
entersan bir kişilik.

gerçekten çok enterasan ..bencede normal değil :kaydim

Hayko dün yine süperdi...Müthiş bir adam , heryönüyle..Müzik kafası, sahnesi..dövmeleri ;)....ve sarılması :):)
Hayran olmamak elde değil..

Hayko... tanımı zor bir kişiliği var tamamen kendine özgü.Gördüğü şeyleri kendi içinde farklı bir şekilde özümseyerek ortaya çıkardığı şeyler karşısında hayret ve takdir ediyorum.Albümündeki şarkılar ilk anda birbirinin tekrarı gibi gözükse de özümsediğinizde ne kadar farklı olduğunu hissedebiliyorsunuz.En azından ben öyle hissettim.En depresif anlarımda ilaç gibi geliyor kendileri.Gerçekten acı çekmiş ve bunu bana müziğinde hissettirebiliyor.Tanışmak istediğim insanlardan...Güzel adam seviyorum kendisini

hayko cepkin bence bir çok müzisyenin örnek alması gereken bir kişilik. çok sağlam ve istikrarlı bi duruşu var. çok yönlü birisi ve onu anlatmaya sanırım cümleler yetmez...

hayko dun kral tv mucik odullerinde odul ali. en iyi rock dalinda.
bu buyuk bir basari aslinda.
onun odul aldigini gormekten ben sahsen cok mutlu oldum.
odulu alirken soyledigi bir sey de cok guzeldi ve ne kadar istekli oldugunu gosteriyordu...
soyle dedi Hayko; daha cok karsilasacagiz....
dilerim dedigin gibi olur Hayko
nice basarilara...

Kral tv kim yaa ordan ödül alsa ne olur almasa ne olur... Kral Tv hayko cepkıne bırsey kazandırmaz kaybettırmezde ..... ama yınede kutlarım :roll: daha kaliteli organizasyonlarda daha kaliteli ve daha guzel ödüller kazanır umarım ;)

hayko cepkin albumunun altyapısıyla,yorumuyla, sahnesiyle ve duruşuyla bir müzik olayıdır kim ne derse desin...

deryakulahci demiş ki:
ödülü halk verir ..albüm satışları dinliyici oranı belirler böyle şeyler anca tesellidir... ;)
Doğru söylüyosun. Hatta teselli bile değildir, reyting kaparız belki düşüncesinden ibarettir. Zaten Rock dalında neden ödül veriyor ki bunlar? Rock Kadın dalında 3 Aday var, Grup dalında Manga yok, Çilekeş yok vs. vs..

deryakulahci demiş ki:
ozgurv demiş ki:
Kral tv kim yaa ordan ödül alsa ne olur almasa ne olur... Kral Tv hayko cepkıne bırsey kazandırmaz kaybettırmezde .....
alsa ne olur almasada ne olur ;)
kendi çapında eylenmişler :LOL:
ödülü halk verir ..albüm satışları dinliyici oranı belirler böyle şeyler anca tesellidir... ;)

Kral tv'nin verdiği hiçbir ödülün adaletli veya oylara gore oldugunu düşünmüyorum... Saçma sapan kategoriler olusturup aynı şekilde dağıtılmış ödüller... Halkın belirlediği sözü ise kocamaaannn bir yalan...

Geri