412

saygın bırak hikaye yazmayı :)
eleştiriye açık insan, arada bir hatırlasana uzaklardaki arkadaşını, msn'den bile görüşemez olduk. öyle artık dağılmış olan grubumuzun forumuna yazmakla olmuyor :p

nora_ashira demiş ki:
bencede asıl teşekkür o küçücük mekana sığabilenlere gelmeli:D

haklısın guardian biraz küçük ama sahnede bizimle beraber şarkı söyleyen(mikrofonlarının kapalı olduğunu bile farketmiycek kadar sarhoş) bağıran çağıran sürekli biraları deviren eğlenceli insanlarla içiçe bi program geçirmek de apayrı bişi yani bu samimi ortamı seviyoruz aslında... yaw "sığmayan" aslında içerde olanları da kapsıyodu neyse farkında olmadan birden fazla anlamı olan bi cümle kurmuşum:D sığan sığmayan herkese sonsuz teşekkürler... :D

little_wing demiş ki:
eleştiriye açık insan, arada bir hatırlasana uzaklardaki arkadaşını, msn'den bile görüşemez olduk. öyle artık dağılmış olan grubumuzun forumuna yazmakla olmuyor :p

tolgacım sorma ya msn şifremi çaldılar yeni adresim [email protected] ben odtu'nün şenliklerinde çıkcanız diye beklerken sen dağıldık diyosun 8O ama şunu söylemeliyimki daha iyi bi grupla daha iyi işler yapıcandan da eminim.olm ayarla bi konser odtuye gelelim.. noldu eskişehire gittinizmi konsere??

little_wing demiş ki:

tolgacım sorma ya msn şifremi çaldılar yeni adresim [email protected] ben odtu'nün şenliklerinde çıkcanız diye beklerken sen dağıldık diyosun 8O ama şunu söylemeliyimki daha iyi bi grupla daha iyi işler yapıcandan da eminim.olm ayarla bi konser odtuye gelelim.. noldu eskişehire gittinizmi konsere??

sayoseco demiş ki:
nora_ashira demiş ki:
bencede asıl teşekkür o küçücük mekana sığabilenlere gelmeli:D

haklısın guardian biraz küçük ama sahnede bizimle beraber şarkı söyleyen(mikrofonlarının kapalı olduğunu bile farketmiycek kadar sarhoş) bağıran çağıran sürekli biraları deviren eğlenceli insanlarla içiçe bi program geçirmek de apayrı bişi yani bu samimi ortamı seviyoruz aslında... yaw "sığmayan" aslında içerde olanları da kapsıyodu neyse farkında olmadan birden fazla anlamı olan bi cümle kurmuşum:D sığan sığmayan herkese sonsuz teşekkürler... :D

ortal amacı içmek eğlenmek olan insanlar için mekan cok önemli değil zaten.gönüller bir olsun! ama ordaki keko garsona gıcık oldum.protestocu ruhumla o mekana gitmeyerek protesto ediyorum orayı :evil:

Ulen noluyo herkes birbirinin mesajını iç içe almış matruşka gibi olmuş :? Bırakın bu işleri arkadaşlar herkes işini yapsın. Kekolar kekoluğuyla kalır, eğlenmek isteyen gelir. Hem Haydar'cım sana yakıştıramadım başka gruplara neden laf söylüyosun olm, unutma bir zamanlar seni büyük bi zevkle dinleyen bar taburelerini :LOL: Bu arada her türlü eleştiriye açığım hala, kimse eleştirilmeden nasıl yaşıyor bu çocuk demesin. Günde 3-4 kez 15'er dakikalık periyodlar halinde eleştiriliyorum artık. Eleştiri seanslarına katılıyorum. Hiç vaktim olmazsa kendi kendime iki set halinde eleştiriyorum kendimi... Bilmiyorum hangi şarkıyı doğru söylüyorum ama hepsini içten söylemeye çalışıyorum.

Maxdamage demiş ki:
Ulen noluyo herkes birbirinin mesajını iç içe almış matruşka gibi olmuş :? Bırakın bu işleri arkadaşlar herkes işini yapsın. Kekolar kekoluğuyla kalır, eğlenmek isteyen gelir. Hem Haydar'cım sana yakıştıramadım başka gruplara neden laf söylüyosun olm, unutma bir zamanlar seni büyük bi zevkle dinleyen bar taburelerini :LOL: Bu arada her türlü eleştiriye açığım hala, kimse eleştirilmeden nasıl yaşıyor bu çocuk demesin. Günde 3-4 kez 15'er dakikalık periyodlar halinde eleştiriliyorum artık. Eleştiri seanslarına katılıyorum. Hiç vaktim olmazsa kendi kendime iki set halinde eleştiriyorum kendimi... Bilmiyorum hangi şarkıyı doğru söylüyorum ama hepsini içten söylemeye çalışıyorum.

sen laf söylemiceksin can :LOL: oturcan calışcan bütün gün!eheueheu :LOL: ben seni eleştiririm merak etme. ohh bide mis gibi ego tatminimi de yaparım. daha ne? :LOL: :LOL:

haydarcım ya sende amerikada 1920lerle ilgili herhangi birşey var mı? politik,sosyal ve ekonomik durumuyla ilgili türkçe bir kaynak hatta 4 kaynak lazım :cry: sizin kütüphanede varmıdır ki? (arkadaşlar pardon forumun amacını saptırdım ama iyi grup dediğin dinleyicinin bu gibi ihtiyaclarınıda karşılamalı :LOL: :LOL: )

söle kızım söyle "eleştirme beni" adlı parçamızın reklamını da yapıyoruz çaktırmadan ;) besteler de geliyor yavaş yavaş gözünüzü kulağınızı açınız...

hiç benim istediğim şarkılar calınmıyor,masama bir meyve tabagı yollanmıyor. ne biçim arkadassınız siz:D bizde sizin reklamınızı yapıyoruz orda burda:D oooooohhhh...yok yok ben niye guardianı protesto ediyim ki direk szi edicem:D can haydara notumu iletirmisin ödev olayını,benim kontörüm yokta:D

sayoseco demiş ki:
nora_ashira demiş ki:
ama neden ya? sizi böylesine destekleyen bir arkadaşınız bir şarkı istemiş cok mu? asıl ben sizi kınıyorum şimdi:D

istediğin şarkı olsun çalarız ayıp edion ama yok meyve tabağıymış yok garsonmuş bunları bahane edip gelmemezlik etme programlara... :D

ama adam göz göre göre kazıkladı bizi ya,can şahit,uyuz oldum.para diil konu bizi salak yerine koyması :evil: ahh benim basımda ne ödevler var bilseniz ama gelcem en yakın zamanda,telaş yok gencler ;)

BİZ GUARDIAN BAR'I DA,ORADA ÇALAN BÜTÜN GRUPLARI DA SEVİYOR VE TAKDİR EDİYORUZ.ORADA ÇALIŞAN HERKESE - GRUPLAR DAHİL - SONSUZ SAYGIMIZ VAR.

AYRICA...

BARLA İLGİLİ ŞİKAYETİ OLANLAR,BU ŞİKAYETLERİ BU FORUMDA VE BİZE DEÐİL BARA İLETSİNLER LÜTFEN.BİZİ ŞAHİT GÖSTEREREK ''KAZIKLADILAR BİZİ'' GİBİ ŞEYLER YAZMAYIN.

Elbruz demiş ki:
BİZ GUARDIAN BAR'I DA,ORADA ÇALAN BÜTÜN GRUPLARI DA SEVİYOR VE TAKDİR EDİYORUZ.ORADA ÇALIŞAN HERKESE - GRUPLAR DAHİL - SONSUZ SAYGIMIZ VAR.

AYRICA...

BARLA İLGİLİ ŞİKAYETİ OLANLAR,BU ŞİKAYETLERİ BU FORUMDA VE BİZE DEÐİL BARA İLETSİNLER LÜTFEN.BİZİ ŞAHİT GÖSTEREREK ''KAZIKLADILAR BİZİ'' GİBİ ŞEYLER YAZMAYIN.

gözüme sokmana gerek yok algılayabiliyorum. ama sen bizim geyik yaptıgımızı algılayamadın galiba gökhun!

Geri