Origam (Metal) - Ankara

bir insan kendini maximum ne kadar çok yorgun hissedebilirse ben de o kadar yorgunum abi...
ama ben kas1nd1m :evil:
git sen eskiseerlere annenle babanla ve bi de yanlar1na ek olarak küçük erkek kardesinle,,soora kardes arabada huysuzlans1n,,gecen zehir olsun,,sonra ank.a dönmek zorunda kal,,sonra radara yakalan,,sonra arabay1 sivrihisarda çeksinler,,eve polisle ortak çal1san bi elektrikçinin arabas1yla gel ''ailecenek'' :evil: :evil: :evil: ((bi de araba külüstür olunca durum içler ac1s1 :cry: ))

ki bunlar1 yasad1m ama konseri doya doya yasad1m m1?? HAYIR!! :evil:

origam tam ç1kmak üzereyken anne ve baba taraf1ndan eve gitmek üzere çaar1l1rs1n falan filan
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

...NEFRET KUSUYORUM...ÇOK SINIRLIYIM VE AYRICA ÇOOOOOKKK YORGUNUM....

SONUÇ OLARAK GITTIM AMA IZLEMEK ÜZEREYKEN BISEYLER OLDU IZLEYEMEDIM :cry:

bu arada sapka önemli diil serkan1m ;)

an1l sana da hosçakal diemedim kusura bakma :cry:

Nasıl anlatsam nereden başlasam diyip konuşamayacağım bir gündü benim için :!:

(Burcu hakkaten kötü zamandı gidişin!!!)

Herşey için,gelen izleyen destekleyen teşekkürler...

Biraz geç oldu ama anca yazabildim kusura bakmayın.Gerçekten çok kaşaklı bi konsermiş hemde çocuklar yararınaydı yanlış hatırlamıyorsam.Çok tebrikler arkadaşlar

Origam :metalhead

BU arada yulculukta bana eşlik eden takım arkadaşım Kemal'e :twisted:

Konserde 'zili düzelt'' lafını ''seyircilere dön'' anlayan Tayfun'a :twisted:

Burcu'nun şapkasıyla bütün bi konser sahnede sol şeridi ele geçirip-geçiş hakkı tanımayan ve ruhunun metale bağlılığı bizlere yol esnasında gösteren Serkan'a :twisted:

Sahnede,giydiği gömleğin ne işe yaradığını anlayamadığım,Eskişehirin tadını çıkaran ve çıkarmaya devam ediyor olan Murat'a :twisted:

Metal Bless You :twisted:

valla butun gun beraberdik ama izlemek kismet olmadi bursaya donmem gerekti zaten gece 4 te anca bursada oldumn bilseydim sizede kalirdim kusura bakmayin

GlooM

Asıl sen güzel basslarınla bize eşlik ettiğin,trenle giderken o güzel anları bizimle birlikte yaşayıp paylaştığın için saolasın Anıl' cığım :) :D ;)

Bundan sonra bakalım başımıza daha neler gelecek ? Nerelerde nasıl çalacağız ? Allah bilir valla :) :p

Eheheuhe bende teşekkür ederim herkese ..

Yine teknik problemlerle dolu bi konserdi herzamankinden yani ..Çok eski bi fender amfiyle çaldım hernekadar dip gürültüsü gitarın sesinden çok olsada,birbirmizi hiç duymasakta rutin problemlerin cirit attığı güzel bi konserdi :LOL: Gelen gelmeyen herkese teşekkürler

beyler bascınız anıl anlata anlata bitiremedi konseri :) umarım bi daki sefer bende yanınızda olabilirm hem kanka anıla destek,hemde kaliteli bi grup dinlemiş olurum :twisted:

Bir sehir dısı konserini de acısıyla tatlısıyla atlatmış bulunuyoruz , organizasyonda fazlaca aksaklık vardı bunlara girmenin pek bi manası yok alışıla gelmiş durumlar :) Ama biz yine eglenmesini tadını cıkarmasını bildik destekleyen herkeze tesekkürlerimizi sunuyoruz efem :) ;)

Hayal'den bir kac fotograf efem 8)

origam82vz.jpg

origam15uz.jpg

origam29sg.jpg

origam34qv.jpg

origam49ap.jpg

Beyler tebrikler .. Bomba konser olmuş .. Sizdende bu beklenirdi ztn :metal

Anılım gene karizmayı konusturmuşsun fotolarda :metal .. Senin shu tapping fotoyu da koy da artislik olsn :LOL:

Başarılar arkadaşlar...

Stay Heavy :twisted:

Geri