Origam (Metal) - Ankara

Yarmışınız ortalığı çok iyi olmuş :D Yani fotoları biraz inceleyerek baksan direk anı yaşarsın o kadar iyi olmuş.Tebrikler beyler

p.s:Şapkadan tavşan çıktı mı ? :roll:

:D :D

Anı birkez daha yaşadım :!: :!: :!:
Ne konserdi ama ... :metal
Teşekkür ederim lütüflarınız için burcu hanım....

Kadirim ve Mertim sağolun ayrıyetten :metal

Metal Bless Us !!!!

nevermore demiş ki:
origam110mq.jpg

origam126jg.jpg

origam144jw.jpg

origam133is.jpg

origam154ie.jpg

mına konmuş ortalığın gözüktüğü kadarıyla helal :twisted: Burcunun şapkası da harbi hoşmuş,özellikle serkanın kafaya çok yakışmış...

anılın yukarı bakarak çekildiği fotodan haberdar olmuştuk bira sohbetlerinde :LOL: bulucam onu bulucam len diyip duruyodu aha buldun işte iyisin kardeşim :p ;) :twisted:

:twisted: heavy metal :twisted:

Alpagonun demek istediği fotoğraf orada olsa...
Yok işte kısa zamanda onlarıda alacağız umarım bende büyük bir zevkle sizlere ileteceğim... :twisted:

mat demiş ki:
Seçim günü kaldığım sınava üzülmüyorum şu anda :!:
Hacettepe de dağıtmak temellisi ile :metal
"temelli" değil, "temenni" olacak... Bilmiyorsan diye uyardım, kızılacak bir durum yok herhalde değil mi? :D
Kemal'i yormayın fazla, yoksa dayar power metal şarkılarını size... :twisted:

nevermore demiş ki:
Güzel olucak umarım , Mert arkadasımıza Kemal'in yoklugunda bize yardım ettigi için tesekkürler , ayrıca dogum gununde kutlu olsun dostum ;)

Evet güzel olacağından eminim..Asıl böyle bir değişiklik yarattıkları için ben çok memnunum , tahmin etmediğimiz yollar&şarkılar , stüdyo , muavin , asfalt , creeping death , yeni verilen takma adım , Tayfun abi'nin ve benim kalan 50 kuruşlarımız ve diğer hatırlayamadığım 1 günlük macera için teşekkürler.

Tekrar görüşeceğiz ;)

Geri