Origam (Metal) - Ankara

sertsessiz demiş ki:
ilk fotoda profilden görünüyosun, böle ufak tefek esmer, kavruk bi adam olarak. t-shirtümü isterim hehe
Bu ilk turdu, şimdi bulursan t-shirtün beleş.. Oleeeyyy :) Bu arada milletin bana garezi felan yok demi, varsa ona göre davranalım hani.. Resimlerde herkez var niye bi ben yokum?

FAHRİ ABİİİİİİİ!!!!!!!!

abi ben ankarock ta en önde izleme fırsatı buldum seni..hani pena fln istemiştim senden. :D abi ben sizin konserlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.konser tarihlerinizi nerden öğrenebilirim..nette pek yokta..FAHRİ ABİ gerçekten ii işler yapacağınıza inanıyorum..çok ii çalıosun ayrıca..

DeadLead demiş ki:
sertsessiz demiş ki:
ilk fotoda profilden görünüyosun, böle ufak tefek esmer, kavruk bi adam olarak. t-shirtümü isterim hehe
Bu ilk turdu, şimdi bulursan t-shirtün beleş.. Oleeeyyy :) Bu arada milletin bana garezi felan yok demi, varsa ona göre davranalım hani.. Resimlerde herkez var niye bi ben yokum?
çünkü çeken pek bi ilerleyememiş diğer tarafa sanırım :p

ya ikinci turda yok yok işte yarım tişört ver bari XS ver ama ben XXL giyiyorum :p

fahri böyle de cayır cayır, güç kılıçta değil onu tutan bilekte :p

U_r_my_LEthe demiş ki:
FAHRİ ABİİİİİİİ!!!!!!!!

abi ben ankarock ta en önde izleme fırsatı buldum seni..hani pena fln istemiştim senden. :D abi ben sizin konserlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.konser tarihlerinizi nerden öğrenebilirim..nette pek yokta..FAHRİ ABİ gerçekten ii işler yapacağınıza inanıyorum..çok ii çalıosun ayrıca..

Çok saol, beyendiğine gerçekten sevindim. Konser tarihleri genelde forumlarda veriliyo. Yani buradan takip edebilirsin. Yakında www.origam.net te açılacak. Oradada yayınlanacaktır.. Herzaman bekleriz..

Bronx demiş ki:
Fahri ne kadar övgü alsa azdır :) Bi ekipmanını yenilesin o zaman görün cayır cayır :)

Eywallah Mertim, inşallah ogünlerde gelir, hala eksik çok ama.. Çalışıp iyi olcaz bakalım, daha eksik çooookk :)

sertsessiz demiş ki:
çünkü çeken pek bi ilerleyememiş diğer tarafa sanırım :p

ya ikinci turda yok yok işte yarım tişört ver bari XS ver ama ben XXL giyiyorum :p

fahri böyle de cayır cayır, güç kılıçta değil onu tutan bilekte :p

Umudumda o yonde zaten. Ama gitar olayını arkadaşım olduğunuz için abarttığınızı dusunuyorum.. Gaza gelmem ben öyle :)

fahri abi sen ankarada mı ysşıosun?mrk ettim ya.?nerlerre gidiosun bi gün konuşmal isterim seninle,görüşlerin benim içiçn önemli abi ...bende gitar çalıorum 3 5 tiyo werirsin artık ..yada senin fason ekipmanları bana satarmısın? :)

U_r_my_LEthe demiş ki:
fahri abi sen ankarada mı ysşıosun?mrk ettim ya.?nerlerre gidiosun bi gün konuşmal isterim seninle,görüşlerin benim içiçn önemli abi ...bende gitar çalıorum 3 5 tiyo werirsin artık ..yada senin fason ekipmanları bana satarmısın? :)

Ankaradanım.. Eger birgün studyomuza gelirsen, ki uygun zmaanda sana harber veririm, görüşebiliriz..
Açıkcası biraz fazla abartıyosun beni, emin ol sadece Ankarada bile benim gibi yüzlerce gitarist var ve en az bi okadarda benden daha iyileri var, ama tabiki yardım etmeye calışırım.
Ekipman olayına gelince, sadece Gt-8 ve emektar bi Jackson`um var, yani satacak pek birşeyim yok malesef :). Ama almak istediğin birşeyler varsa sana önerilerde bulunabilirim. Elimden bukadarı gelir..

kesin gelirim abi stüdyonuza.çok sevinirim ..inşaallah daha ii yerlere geleceksiniz abi eminim buna..satacak ekipmanın olmasada olur abi önemli olan senin elinin değmesiydi ztn.. ben bi kaç ekipman almak istiorumda bi kaç öneri werirsen güzel olur abi..malum öğrenciyiz bilmeden bi alet almak istemiyorum.:D saol ilgilendiğin için abi walla rahatsız etmiyorum deil mi ? :D

U_r_my_LEthe demiş ki:
kesin gelirim abi stüdyonuza.çok sevinirim ..inşaallah daha ii yerlere geleceksiniz abi eminim buna..satacak ekipmanın olmasada olur abi önemli olan senin elinin değmesiydi ztn.. ben bi kaç ekipman almak istiorumda bi kaç öneri werirsen güzel olur abi..malum öğrenciyiz bilmeden bi alet almak istemiyorum.:D saol ilgilendiğin için abi walla rahatsız etmiyorum deil mi ? :D

Studyoya geldiğinde konuşuruz bunları, bildiğim kadar öneride bulunurum.. Rahatsızlık duymak ne haddimize :)

evet güzel bir söyleşiydi ancak haber veremedik kimselere ... şans eseri dinleyenler umarız beğenmişlerdir ;)
neyse biz albüm hazırlıklarına devam edelim görüşmek üzere .....

Bekleriz efendim :)

afkucukvj6.jpg

Geri