Origam (Metal) - Ankara

Girişte sorun cıkmadı , sadece isimlerimizi bulamadı guvenlik ama orda kösede bir yerde yazıyormuş sonradan gorebildik ama saolsunlar mt elemanları geldiler hemen kapıya , sen herhalde bu yontemle artık FBI ' a bile girersin :D
Kod : K.H :lol

Fotolar çok güzel dostlar....

Kemal adamım yine biz arka planda kalmışız :twisted:

Aslında seninle bakışmamız sırasında çok romantik pozlar vardı :twisted:

Çok keyifli bir konserdi... Beste kokuları geliyor...

Dinleyen ve destekleyen herkese teşekkürler...

Kimse arka planda kalmadı, merak etmeyin:)
Bir tek Kemal'in fotoğrafını koyamıyorum şimdilik, nedeni ise disketi işyerimdeki bilgisayara transfer etmem. O da birkaç güne burada olacak.

apo068pc.jpg

ellerinize sağlık çok güzel bi konserdi... tebrik ederim... bu arada ortalıkta sizin basçınız olduğunu iddaa eden birisi dolanıyo... anıl'ı tanıdığım için o kişinin alakası olmadığını biliyorum... öm'den ayrıntı verebilirim ;)

Ne güzel gülmüssünüz lan siz öyle , zevkten 5 köşe :LOL:

Yorumlar için cok tsk ederiz arkadaslar ;)

Bana özel mesaj'dan ayrıntıları verirmisin anlamadım ben :D

Sahne ortasında yaşanan böyle bir olay...
Yükse ihtimalle Murat'ın sahnedeki bombalarından biri gelmişti o zaman...

Ayrıca forgotten özel mesaj atarsan hakakten bende sevineceğim :?:

Bir konser haberi verelim ;)
2 HAZIRAN PENTAGRAM TRIBUTE @ ISTANBUL STUDYO LIVE ... ' da gerceklesek olan konserde Pentagram elemanlarıda bulunacak ;)

Tribute'de yer alan diger gruplar ;

Knight Errant , Soul Sacrifice , Catafalque , Episode 13 , Taylan Ayık , Definitive , Over Load , Moribund Oblivion .

'''abilerim ablalarım
ben, sade bir metalci olup tam bir origam hastası oluyorum
sizi yaptığınız işten dolayı kutluyorum
son verdiğiniz(odtü) konser de harikaydı
hea bu arada ben Basscı Anıl'ın yeğeni bücürük deniz'im... '''

Yeğen teşekkür ederim ama,keşke bana söyleseydin önce...Forumu birbirine katmışsın :!:

ŞOK! ŞOK! ŞOK!!!

Origam' ın davulcusu olarak bilinen Kemal askere gidecek ( Ağustos' ta )

Fakat acaba Kemal Origam' ın gerçek davulcusu mu??

Yoksa bunca zamandır Kemal olarak bilinen insan kılığına girmiş ve onun ismini kullanan bir sahtekar mı ??

Yoksa Origam' da herkesin aslında Kemal olarak tanıdığı kişi aslında Sınıf 64' ün davulcusu ve Kemal olarak bilinen şahsın KNightmare' daki davul teknisyeni, sağ kolu Gökhan mı ???

Yoksa Kemal' in askere gitmesi aslında son günlerde karışan kimlik ve şahıs karmaşasına çözüm ve son getirmek için yapılmış bir oyun mu ???

Paparazzi zi zi zi zi zi (fade out olaraktan).... :D

Kısa bir aradan sonra devam edecek... :) :D :D :D :)

nevermore demiş ki:
Bir konser haberi verelim ;)
2 HAZIRAN PENTAGRAM TRIBUTE @ ISTANBUL STUDYO LIVE ... ' da gerceklesek olan konserde Pentagram elemanlarıda bulunacak ;)

Tribute'de yer alan diger gruplar ;

Knight Errant , Soul Sacrifice , Catafalque , Episode 13 , Taylan Ayık , Definitive , Over Load , Moribund Oblivion .

way way way süper organizasyon aynısından ankara da da isteriz:D

Serkanımında dediği gibi....
Taklitlerimden sakınınız :p :twisted:

Birilerinin canı sıkılmış,kime bulaşacak... :twisted:

Şans işte herhangi bir guruptan herhangi birisi olabilirdi bu...Geldi beni buldu...

2 Haziran diyorum başka birşey demiyorum :metal

Bunun üstüne laf olurmu zaten anılım .. 2 Haziran :metal ..

ODTU Konserinizin iyi geçmesine sevindik dostlar.. Hacettepe den sonra moral lazımdı sizlere o moralde resimlerde anılın yüzünden okunuyor zaten .. :LOL: :LOL: ODTU de girişdeki problemlerden dolayı gelemedik ama 2 Haziran da ordayız sanırım :twisted:

Tam gaz dewam beyler ... Taklitlerinizden sakınmaya çalışacaz :metal

Stay Heavy :twisted:

Geri