sertsessiz (Rock/Ska/Pop-punk) - Ankara

buyrun o zaman
Well Behaved olarak basarilar dileriz konser oncesi :)

wellbehaved5kasimxz8.png

afişi ben kasten kocaman koymamıştım.. şimdi toplum önünde beceriksiz durumuna düştüm hiç hoş değil :pp

MNB madem istedin senin için çalarız bir tane :pp

Ayrıca başarılar dileyen arkadaşlara teşekkürler.. Derin ve Well Behaved ile ilk kez sahne paylaşacağız umarım hoş ve eğlenceli bir gün olur amacına hizmet eder..
Orada görüşmek üzere efem.. :)

maevar demiş ki:
afişi ben kasten kocaman koymamıştım.. şimdi toplum önünde beceriksiz durumuna düştüm hiç hoş değil :pp

MNB madem istedin senin için çalarız bir tane :pp

Ayrıca başarılar dileyen arkadaşlara teşekkürler.. Derin ve Well Behaved ile ilk kez sahne paylaşacağız umarım hoş ve eğlenceli bir gün olur amacına hizmet eder..
Orada görüşmek üzere efem.. :)

hojam olurmu sen beceriksiz olurmusun hiç.. öle boş anına gelmiştir yapapamışsındır :LOL:
milete greenday çalıyonuz bana ne çalacanız ogün çok yorulacam malum hedıyemi isterimmm... :twisted:

bu grbup elemanlarının hepsi bıdık bitanesi hem bıdık hemde şişko :LOL: nese başarılar konsere gelmeye çalışcam :LOL: gerçi ankara üni. partisi ne işiniz varsa hehehehe
jonglör_ vokal

kıskanmayalım sizin okulun konserine çıkıyoruz diye :) kurbağa kılıklı

hojam olurmu sen beceriksiz olurmusun hiç.. öle boş anına gelmiştir yapapamışsındır
milete greenday çalıyonuz bana ne çalacanız ogün çok yorulacam malum hedıyemi isterimmm...

sana "ne zaman gidiyon askere" adlı parçayı armağan edicez :p

değerli sertsessiz
bu soğuk havada hasta hasta (yarınız hastaydı dimi :p )gelip gecemize renk kattığınız için teşekkür ederiz
sizin gibi dostları bulmak gerçekten zor..dün yeteri kadar ilgilenemedim sizle kusura kalmayın umarım yine en yakın zamanda görüşürüz..yada barış bi görsün beni bişi vercem ona kaçtınız erkenden..:)
hepinize tekrar teşekkürler..

selamlar arkadaşlar dünkü performansınız için tebrik ediyorum grup uyumu gayet iidi bence sadece vokalde biraz ton problemi oldu ufak tefek o da nazar boncuğu olsun zaten olur o kadar ;)
tekrar bielikte sahne alırız umarım başarılar dilerim :)

Geri