sertsessiz (Rock/Ska/Pop-punk) - Ankara

beğendiyseniz ne mutlu bize tabi ki, açıkçası biz kendimizi pek iyi bulmadık :) bir de ses sistemine suç atmak istemiyorum ama tonlamalarda genel bir sorun vardı, bi saatin sonunda sahnede sıkıldım ben, well behaved bitirdikten sonra da kalıp derin'i izleyemedik zaten, bunun için ayrıca özür dileriz, ama dinlemeyi çok isterim umarım olur konser dileği.

tarık biz ailecek hastayız :) sana ayrıca teşekkür ederiz, barışı yarın götürüp posta kutuna atıcam :p

genel olarak şunu belirteyim, mikser denen alet sahnenin arka tarafında olmamalı, olacaksa da kendine tonemaster diyen adam şöyle bir dolaşıp sesler nasıl diye bakmalı. bizde ve derin'de nasıl oldu bilmiyorum ama well behavedin kıvırcık gitaristi bir saat boyunca haybeye çaldı, buna bir yerde, dalga geçmek denir. muhtemelen sahne arkası ya da dibinde duyulmuştur ama?..

demekki olay saçların kıvırcık olması ile ilgili eğer sende duyulmadıysan ozan :) tarık ne verecen bana, korkutuyorsun beni :D gelip dinleyen herkese teşekkürler :)

sertsessiz demiş ki:
genel olarak şunu belirteyim, mikser denen alet sahnenin arka tarafında olmamalı, olacaksa da kendine tonemaster diyen adam şöyle bir dolaşıp sesler nasıl diye bakmalı. bizde ve derin'de nasıl oldu bilmiyorum ama well behavedin kıvırcık gitaristi bir saat boyunca haybeye çaldı, buna bir yerde, dalga geçmek denir. muhtemelen sahne arkası ya da dibinde duyulmuştur ama?..

Guzel konserdi tebrikler.
beste caldiniz guzel oldu,nirvana coverlarinin yanina.
bi de hatirlayamadigim 1-2 punk ayarinda parca caldiniz onlari da begendim.

su ses konusuna gelecek olursam uzuldum simdi duyulmadigini ogrenince :?
iste icerde duyuyorsun kendini amfi arkanda ses veriyo onunde de monitorden geliyo bi de. ama disariyi bilemiyorum duyuluyor mu duyulmuyor mu.tabi dedigin gibi tonmaister denilen kisinin hakikaten bu isi iyi yapiyor olmasi gerek,dahasi tarzi iyi bilmesi ve ona gore bi ayar cekmesi gerek bi de her gruba farkli ayar cekmesi gerek.
sizin gitarda sorun yoktu ama icin rahat olsun.ben barin ordan bile gayet net duydum ;)

ilerisi icin basarilar :)

Sertsessiz grubunu ÇSM stüdyo çıkışlarında göre göre tanımış bulunmaktayız :) ...

Grup genel olarak müzik açısından gayet başarılı ama dosthane bir eleştiri yöneltmek gerekirse vokalin sesini daha fazla iyi kullanması gerekiyor. Kapıdan duyduğumuz kadarıyla... :)) )

Drednat grubu olarak sizlere başarılar dileriz arkadaşlar... İlginç tartışmamız "ozon ve çamaşır suyu" haricinde başka alanlarda da ortaklaşmak dileğiyle...

Başarılar...

Drednat

vakit ayırıp görüş belirttiğiniz için teşekkür ederiz :)

siz de dikkatinizi beste yapmaya vererek güzel bir iş yapıyosunuz.

tekrar görüşmek dileğiyle.

Efenim yeni demomuz, tam olarak eski demodan 1 ve 3 yeni şarkı ile toplam 4 şarkıdan oluşacak.

bayadır okumamıştım burayı.. vokalle ilgili eleştirileri her zaman dikkate alıyorum ve gayret sarfediyorum düzeltmek için ama höt diye olmuyor. umuyorum bu demoda daha güzel bir sonuç çıkacak ortaya.

sevgiler saygılar

RBC demiş ki:
edoistbiso_84 demiş ki:
çok başarılısınız öncelikle bunu soliyim anıl ve saz arkadaşları :) gerçkten beğendim inş herşey istediğiniz gibi olur
SEVGİLER :)

bir saz arkadaşı olarak teşekkürlerimi iletirim :) 84 ve tayfasına selamlar :)
ben teşekkür edrimçok başarılısınız gerçekten bu açık ve net bir şekilde ortada umarım bu böyle devam eder. anıl ve saz arkadaşlarına tekrar sevgiler ve saygılar :ask

bıdıklar sitenize girdim çok duygulandım:) ozan iyrenç olan bütün fotolarını indirdim o göbek, saçlarrr. . . hahahah :twisted: istersen benimle bidaha dalga geç :LOL: bu arada arkadaşlar siteniz çok güzel olmuş darısı bizim başımıza :)
görüşmek üzreee :D

ayıpsın anıl...afişti logoydu bu tarz aklımda bir iki bişey vardı zaten
artık sana yamarım bu işlerdende anlıyosun zaten hoş olur...banabak sonra kardeşimle papaz olmayalım oda grafik tasarım okuycak hele bi hazırlığı atlasın sıpa...buarada sertsessize başarılar dileriz..
bol beste yapın iyi olsun kötü olsun beste olsun
az kavır yapın gönüller birlik olsun heheh

tround_ demiş ki:
bıdıklar sitenize girdim çok duygulandım:) ozan iyrenç olan bütün fotolarını indirdim o göbek, saçlarrr. . . hahahah :twisted: istersen benimle bidaha dalga geç :LOL: bu arada arkadaşlar siteniz çok güzel olmuş darısı bizim başımıza :)
görüşmek üzreee :D

vay imitasyon esmer vay sonradan esmer vay! şaşı değilim sicilimde sarışınlık yok daha napiyim ben :) iyi dileklerin için sağol.

opseque demiş ki:
artık sana yamarım bu işlerdende anlıyosun zaten hoş olur...banabak sonra kardeşimle papaz olmayalım oda grafik tasarım okuycak hele bi hazırlığı atlasın sıpa...buarada sertsessize başarılar dileriz..

cover konusu çok acaip karışık bi konu :) önemli olan gönüller birliği :)

opseque demiş ki:

fırtınanın çakarım ensesine olur biter. konuşalım biz işleri halledelim fırtıkın hazırlıkta yolu uzun hehe :pp

birde birlikte bir organizasyon ister bu deli gönül onuda konuşalım.
burdan dengesiz heriflere selam ederim.

RBC demiş ki:
edoistbiso_84 demiş ki:
sevdan olmasayı çok güzel coverlamışsınız seper yya

teşekkür ederiz yaptık işte bir şeyler, esas şu demo çıksın , dinlersin ve bestelerimizi seversin umarım :)
vallahii merakla bekliyorumm anılda söylemiştii şüphem yok canımm çok iyi olacak güvenim tam sizee ama biraz çabuk olsun çünkü hayranlarınızz burda beni sıkıştırıyolar '' ne zaman çıkıcak bı demolarrrrrr'' diyye ona göre :LOL: ;)

güvenin boşa çıkmaz umarım ama geç olsun güzel olsun değil mi :)

hayranlar mı sıkıştırıyor, enteresanmış yahu :) demek bizi takip edenler tahminimden biraz daha fazla varmış, alışık olmadığım bir durum :) beğendilerse bizi gerçekten şükranlarımızı sunarız (en azından ben sunuyorum :)

Geri