sertsessiz (Rock/Ska/Pop-punk) - Ankara

burdan teşekkür etmek istiyorum...
demo için çok teşekkür ederim...
inanın çok sevindim cd'yi alınca,benim için çok değerli bir cd yeri bende çok farklı olcak ne kadar teşekkür etsem azdır...
şarkıları dinlemek henüz nasip olmadı...
ama nasıl diyim ya çok mutlu ettiniz beni:)
umarım hep böle devam edersiniz işleriniz hep ras gider...
umduğunuz bütün herşey gerçekleşir inş...
her zaman daha iyilere,daha ileriye gidersiniz umarım...
ben her zaman yanınızdayım şimdiden bir kitleniz oldu bu bile yeter sizleri ileri taşımaya...
tekrardan çok sağolun...sizleri seviyorum...
iyiki varsınız iyiki sizi tanımışım...

ama unutmayın beni : (

hem sertlikte sınır tanımayıp hem de sessiz olabilen tek grup :D
takipteyiz ona göre yapın müziğinizi :D
başarılar diliyoruz efendim ...
görüşürüz ...

Efenim öncelikle burdan selamlr ederiz hepberaber. Burda değişik deneyimler yaşıyoruz. Öncelikle dün bir kısa film için müzik kaydettik ve miksajıyla birlikte tamamladık. Daha üzerine söz yazmadığımız bir bestemizi yönetmenin isteklerine göre editledik, değişik bir deneyim oldu.

Onun ardından cana yakın ses mühendislerimizle beraber Almanya'nın en iyi iki stüdyosundan birinde "Güven Hayata" isimli şarkımızın kaydına başladık. Enstruman kayıtlarını tamamladık vokaller kaldı. umuyoruz biz dönmeden stüdyoda bir gece daha yer bulup şarkıyı tamamlarız.

Bu gece de beklediğimiz ve bizim için çok heycan verici olan konser için sahnede olacağız.

Şimdilik bizden haberler bu kadar.
Ankarada görüşmek üzere...

Efenim birde şöyle bir haber vardı unuttuk.

Bu ayki yüxexes dergisinde bizimle ilgilide bir yazı bulabilirsiniz. Hatta bir dergide bize alsanız ne güzel olur :) döndüğümüzde bitmiş olmaz umarım.

başarılar... ne güzel haberler ... umarım hep böle devam eder...biraz yoruluyosunuz ama olsun değer... : ) ben bulabilrisem dergiyi alacam ama;bulamıyorum : ( konserde umaırm iyi geçmiştir : )

geçti elbette, farklı bir ortamda farklı insanlara çalıp tepkilerini görmek değişik bir deneyim oldu bizim için.

müziğiyle uğraştığımız reMEMBER! adlı kısa filmi de yönetmen arkadaşımız Nadim izin verdiğinde sizlerle paylaşacağız.

biz keyifli ve dolu bir on gün geçirdik, daha keyifli günlerde görüşmek üzere.

bugun gordum ki biz dream derginin ekim sayısında da varmışız :) haberimiz yoktu güzel bir supriz oldu.. buradan dream dergi ekibine de teşekkür ederiz..

keremle amarillo da calarken 10 kisiye heyecan yapardi bi baktim binlerce kisiye konser vermis bide ustune almanya fln.. tebrik ediyorum kendisini.. basarilar

Geri