Self Torture

kayıt aşaması başladığı için tüm grup elemanları oldukça yoğunlar, yazdıklarınızı onlara da iletiyorum harıl harıl bi çalışma başladı ankarada ... bomba ankaradan gelecek ... ve evet .. hardcore&hardcore&hardcore ....

oben demiş ki:
kayıt aşaması başladığı için tüm grup elemanları oldukça yoğunlar, yazdıklarınızı onlara da iletiyorum harıl harıl bi çalışma başladı ankarada ... bomba ankaradan gelecek ... ve evet .. hardcore&hardcore&hardcore ....

hobareyyy... :twisted: bekliyoruz albümü en kısa zamanda

zooparty_web.jpg

afişi sanrıım kendi imkanlarınızla bulabilirsiniz, çok fazla basılmadığından elde kalmadı malesef ... parti ilginç bi deneyim oldu ve çok eğlenildi ..
bunun dışında çalışmalar tepeye ulaştı ... artık söylemiyorum bekleyeceğinizi biliyorum ...

deyyus demiş ki:
maggot_515 demiş ki:
sağollasın...bu ülkede zaten radical noise'dan sonra sanırım adam gibi bir hardcore grup çıkmadı..

KUKLA dan umutluydum ben birde ama dagıldılar :(

self torture hardcore değil abi metalcore daha uygun düşer ;)

Evet kukla... bi şarkıları var bende onlarda süperdi albüm kayıtlarındalar diye duymuştum ne ara dağıldılar ya? bi de onlar hardcore değilde nu metaldi sanki...

yoğun çalışmamızdan dolayı ... ,
3. albüm 'pick up those falen' kayıtları ankara Midasın Kulaklığı stüdyolarında başladı.. selftorture yaz boyunca çok yoğun tempoyla çalışmaya devam edecek ... kasım ayına kadar...

gonder.jpg

Geri