Self Torture

mumu demiş ki:
bizim cenkerden bir mesaj (guestbooktan bir alinti):

3 temmuz pazar günü sahnede bütün ekipmanımızla 100000 dozer gücünde olacaz. aşşağıdaki kayaları da beton delen pogoyla un ufak edeceğinizden hiç şüphem yok.

pick up those down
emin olun affliction soul sacrifice birde siz :) pogo yasak diyor ama yasaklar kırılmak için vardır

bu aksam rock republic'e gidiyoruz... yarin sabah ordayiz... slayer super olacak... pazar gunu sahne... suremiz kisitli... mecburen sohbet az olacak... seri bir sekilde sarkilarimizi calacagiz... seven ve destekleyenlerden ayni tempo'yu bekliyoruz... yarim saat kesintisiz iskence olsun... gorusmek uzere...

Rock Republic'te en iyi Self Torture performanslarından birini izledim. Büyük sahnede de ne kadar iyi olduğunuzu herkeslere gösterdiniz. Ankara tayfası da tozu dumana kattı resmen. :LOL:
Tebrikler...

...

begendiginize cok sevindim... bizde cok eglendik... toz cikartan ve bizi yanliz birakmiyan arkadaslara cok tesekkur ederim... inanin cok duygulandim... sagolun...

Gerçekten çok çok iyiymiş, bir gün erken dönmek zorunda kaldığım için izleyemedim ve anlatılanlardan - okuduklarımdan sonra pişman da oldum.
Ankara tayfası gerçekten çok iyiymiş ve mecazi anlamda değil, bildiğimiz şekli ile tozu dumana katmışlar.
Self Torture'a da selam olsun, siz büyük sahne grubusunuz kesinlikle.
Gözümsünüz. Gurur duydum valla..

çok süperdi ya pogolar falan herkes çok iyi coştu basçınızın olmamısından dolayı sorunlar oldu ama iyiydiniz baya mumu yu fazla heycanlı gördüm bide :D

Grup elemanlarının arkadaşı, her ne kadar iyi tanımasam da güzel insan olduğunu bildiğim davulcu Semih sahneden videoya çekiyordu grubu.

Bir şekilde piyasaya sürülmeli bu video. Her Self Torture seveni izlemeli velhasıl. Tabi yine de kararı elemanlar verecek. :LOL:

hehehe onu ilk izleyenlerdenim 8) hava atar* cok guzel
abilerim, cok severim RTN gecmis olsun, oturup konustuk eylendik ;) 3uncu albumu BEKLIORUZ :twisted: gerci MissIII'yide dinledim bir kismini haydi bokalm!

"PICK UP WHO HAS FALLEN..."

FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT

Geri