Mini Rectifier Için Kabin Önerisi

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda darkgenesis tarafından 2 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu

1. Merhabalar mini rectifier kafa aldım.Kabin olarak mesa düşünüyorum.1*12 düşünüyorum.Önerebileceğiniz bir model varmıdır?

2. 1*12 mesanin 3te1i fiyatina engl kabin vardı performans olarak cok kucuk bir fark var tabii ki demeni oneririm

3. Thomann dan v30 celestion lu harley benton kabinleri forumda alan çok olmuştu arama yaparsan yorumlara ulaşabilirsin kullananlar genelde memnunlardı...mesa alınana kadar güzel götürür...

4. mtsv

mtsv

171
    130
    1,506
    Muhtemelen biliyorsunuzdur da hatırlatayım dedim. Mini Rectifier çıkışları 4 ve 8 Ohm, farklı marka düşünürseniz kabinin değerine bakınız ;)

gurkanisevic bunu beğendi.
  5. Hangi modelden bahsediyorsunuz?

6. EMM

EMM

735
    819
    4,556
    Cidden o ENGL neymis?

Ben Mark IV'le bir süre Blackstar HTV112 kullanmistim. Kendi Mesa kabini daha tizdi, bu Blackstar daha Mid ve Bass'li oldugu icin daha cok hosuma gitmisti.

Sonra matched'e donduk tabi, en guzeli orijinalini almak.

7. Bakmadan yazmanin zararları düzelttiğin icin cokca tesekkurler ^^ engl yorumumu dikkate almamanizi dilerim ..

8. mtsv

mtsv

171
    130
    1,506
    Aslında 16 ohm kabin de olur, bu tip eşleşmelere Mesa "safe mismatch" diyor ama ampli o durumda ton olarak tam performansını kullanamıyor.

9. Evet işte kafa karışıklığı yaratmasın, üçte biri fiyatına değil. :)

Ertürk Yakut bunu beğendi.
  10. Hemen ustte dikkate almayin demiştim yanlış bir bilgi vermişim :)

11. mtsv

mtsv

171
    130
    1,506
    Kabin 8 Ohm'muş, sorun yok aslında.

12. Haha... Buralar karıştı...

13. Ben 1*15mesayla 1*12 engl kiyaslayinca cikmis sorunlar ...

Bu Sayfayı Paylaş