Özlem Tekin

walla özlemi canlı seyretmeden yorum yapmamak lazım.ben de severdim konseine gitmeden önce ama onun canlı performansını seyrettikten sonra hasta oldum kadına.sahne de ne yapacağını çoook iyi biliyor ve baya da sert oluyor albümlerine nazaran.

özlem tekini elde etmek için herşeyimi veririm aşığım ona resmen yaw hele şööle bir klibi vardı yar bana varmadı die saçlar kazılı altında motor resmen uçuruyor beni özlem tekinin hayvanları çoook sevdiğini biliyor musunuz? :oops:

GORGOROTH666 demiş ki:
özlem tekini elde etmek için herşeyimi veririm aşığım ona resmen yaw hele şööle bir klibi vardı yar bana varmadı die saçlar kazılı altında motor resmen uçuruyor beni özlem tekinin hayvanları çoook sevdiğini biliyor musunuz? :oops:

off off bide bana sor...delisiyim yaww özlemin kolundaki dövsesinden köpeğine kadar heşine hastayım....kolumda gerçek dövmesi var..hata köpek zevkimiz bile aynı onunda benimde bıt bull'lu var...ankaraya her geldığınde görüşüyoruz...aşkım benim yaww nasıl özledim...

CroW-06- demiş ki:
GORGOROTH666 demiş ki:

off off bide bana sor...delisiyim yaww özlemin kolundaki dövsesinden köpeğine kadar heşine hastayım....kolumda gerçek dövmesi var..hata köpek zevkimiz bile aynı onunda benimde bıt bull'lu var...ankaraya her geldığınde görüşüyoruz...aşkım benim yaww nasıl özledim...
abi belki kızacan ama onun pitt bul unu elinden alalı tam 5 yıl oluyor komşusunun süs köpeğini parçaladı die devlet el koydu o köpeğe :cry:

ilk albüm hariç pek de dinlenecek tarafı yok ama çok çok sıcak birisi ve sahnesi mutlaka izlenmeli arkadaşlar. yalnız aynı jenerasyon hatta arkadaşlarından sahne paylaştıklarından şebnem ferah,teoman çok çok iyi yoldalar nedense özlem tekin başka şeyler ile meşkul sanırım....

Geri