Özlem Tekin

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

ben bu kadın gibi ticarisini görmedim ya

kadın metal dinliyo
albüm lerinde tekno pop rap söylüyo
bu kadının davranısları tam metalciler gibi ama .....................................................

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir.Türkçe'de w harfi yoktur Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

deumleurock demiş ki:

kadın metal dinliyo
bu kadının davranısları tam metalciler gibi ama .....................................................

çok ticari o yüzden albümleri milyonlarca sattı süper lüx villalarda oturuyor jiplerle geziyor...

cyberjack demiş ki:
deumleurock demiş ki:

kadın metal dinliyo

çok ticari o yüzden albümleri milyonlarca sattı süper lüx villalarda oturuyor jiplerle geziyor...
valla haklısın ;P magazin malı güllü dallaı motorlar gibi koca aramıyorum ki oğlum bu şarkılar niye ...

diyerek çok iyi ifade etmiş özümüz;)

cyberjack demiş ki:
deumleurock demiş ki:

kadın metal dinliyo

doğru ve haklı bir yorum her zevke hitap etmeye adamış kendini(ticari amaçlı olduğu bir gerçek bence)..
kesin ve net bir tarzı yok bence piyasa piyasa..

Dolores´sin sesi Özlem´in sesi Dolores´sin sene benziyor.
Evet, belki Zombie´ye söylese Özlem inaniyorum en az Dolores´den daha güzel söyler.

Bende Özlem´in biraz daha sert tarzlarda müzik yapmasini isterim.

neyseeeeeeeeeeee.....

:) W kurbanı olsak da...

az kaldı bomba tesiri yapacak albüm; sert olucak; köşeli hatları olucak; siVrilecek....

safkan tekinistler mest olucak yine yeni yeniden...

difdENK demiş ki:
cyberjack demiş ki:
deumleurock demiş ki:

kadın metal dinliyo

doğru ve haklı bir yorum her zevke hitap etmeye adamış kendini(ticari amaçlı olduğu bir gerçek bence)..
kesin ve net bir tarzı yok bence piyasa piyasa..

piyasadan kastın nedir?

Açar mısın...

Özlem'in Dağları Deldim 'in Ara Bölümleri hariç piyasa şarkılarını yazar msın?

Hangi parçasında hanig tabları beğenmedin, hangi parçanın neresi sıradan geldi?

"Albümün hepsi piyasaydı" gibi çocukça cevaplar vermeyeceksen cevabını bekliyorum

Geri