Özlem Tekin

özlemin canlı performansını daha önce izleme fırsatım olmamıştı.
coca cola üniverste konserlerinde canlı performansını izleme imkanı buldum, dedim bu bizim özlem mi?
canlı performansı çok iyi bence

yaaa ben bu kıza aşıım yaa..yaa canlı canlı denizden yeni yakalanmış gibiydi izledim cola TURKA :D sponsorluundaki ktü turnesinde..yaa AŞIK OLDUM KIZA.YANİ ONU DUDAKLARINDAN SABAHLARA KADAR ÖPMEK İÇİN NELERİ FEDA ETMEZDİM..... :oops:bacaklarına yapışmış ikinci kalite süet :D deri bi pantolon vardı..yaff heleki şarkılarının sonunda SAOLUUNN..tarzındaki beni tahrik edici o ibaresine öldüm yaa...noolur birileri beni şu kızla tanıştırsın.......yoksa okul uzadı gidiyo haa.. :)

Yazılı ve görsel basında; Converse Unimayfest'in gerçekleşeceği 28 Mayıs 2005 günü ile ilgili yer alan hava koşullarının olumsuz olacağı ile ilgili yayınlar ve meteorolijinin durumu doğrulayıcı verileri nedeniyle;

- katılımcıların hava koşullarından etkilenmemesi
- olumsuz hava koşulları nedeniyle oluşan olumsuz psikolojinin katılıma yansımaması
- Anadolu'nun dört bir yanından gelen katılımcıların mağduriyetinin ve memnuniyetsizliğin önceden engellenmesi
- 27 Mayıs Cuma günü sponsorların ve organizasyon ekibinin gerçekleştirecekleri aktivite demolarının veriminin kaybolmaması
- en önemlisi hava koşullarının "festival ruhuna" aykırı olması nedeniyle Sponsorlarımızı ve katılımcılarımızı daha mutlu bir şekilde ağırlamak için Converse Unimayfest, 4 Haziran 2005 gününe ertelenmiştir.

son albümde çok sertleşmiş Özlem Tekin.dişi Ramstein tadı aldım :p canlı performans olarak bahar şenliklerinde seyrettim.dediğim gibi sertleşmiş ve beğendim.ama istediği satış rakamlarına ulaşacağına sanmıorum.

Kesinlikle Öz albümü ardından bence en tatmin edici oldu bu albüm.A)şık parçası gerçekten bişileri götürücek gibi bu yaz ama değmeden edemicem gezegen x parçası harika ötesi...

honKipunKii demiş ki:
zlatan1937 demiş ki:
albüm bayağı iyi. sert olmuş ama güzel olmuş. .

Sertmi olmuş :?: :roll:

Hoşuma giden bu albümde sesini daha rahat kullanmış, o kadar...

ya sert derken normal bir dinleyicinin alışık olmadığı bir sound. sert distortionlar, double kickler, ramştayn a benzeyen riffler fln. mesela bir arkadaşıma dinlettim adam yalın fln dinliyo dinlediği en sert şey gripin adam soğudu özlem tekinden bunun için dedim. bilmem yeterince açık anlatanbildim mi ;)

ben, degmez i begendim en cok. aslında Özlem Tekin özüne döndü kısmen :) bekledigim kadar sert olmadı yine de album.
benim en begendigim 2 bayan vocalden biri Ozlem Tekin. (digeri de Angela Gossow :twisted: baska da bayan vocal dinlemiyorum zaten :deli ) Sesini cok iyi kullanıyor bu afet :seytan

Ozlem tekin harika bir album yapmis.yeni albumunu 4 saat surekli calarak hic sıkılmadan butun parcalarini dinledim.
iyi muzik,guzel ses,harika sozler ;emeklerine saglik.. :)

yaff çok güzel kadın yaaa...kendisi ilgilenmek isterse rejiye APS adresimi bırakıyorum:0)))))yada kargoyla gönderilirse otogardan kendisini alırım...:0)))))heehheh.yaff şaka biyana seside çok güzel tavırlarıda sahne hakimiyetide......aşııım bu kıza...

günaidin,

ozlemtekin.ownsthis.com/ => File Not Found!
malesef...

buralarda özlem tekin ingiliz lisan website var mi?

selam ve tesekkürler,
micha :)

Geri