Özlem Tekin

hipomani demiş ki:
arkadaşlar özlem niçin 2005 kral tv müzik ödüllerine aday gösterilmedi yaaaaaaa.anlamıyorum oda 2005 te albüm çıkardı.hemde süper bi albüm.niye yaaaaaaa.............

Aslında sebep çok açık para para para. Aslında aday olmadığına bende çok sevindim. Zaten beni o tür ödüller alakadar etmiyor. Zaten hiçbir özfanı bu tür şeyleri kafaya takmaz. Zaten o kategori rocktan çok bir pop kategorisi olarak değerlendiriyorum.

besgme demiş ki:
serox demiş ki:
dumanfan demiş ki:
ÖzLem Tekin bence türkiyenin en iyi bayan rock vokali. Onun eline su dökecek bayan vokal yok türkiyede bence ...

Bir insan daha fazla haklı olamazdı.
sana göre öyle abi ki ne vokaller vardı.. ece dorsay,egoistde ki hatun snaırım meltemdi ,karakedi asena... vs vs .. özlem tekinn daha 10 fırın ekmek yemesi gerekior..

O söylediklerin zamanında 10 fırın ekmek yemişler mi acaba?

hipomani demiş ki:
arkadaşlar özlem niçin 2005 kral tv müzik ödüllerine aday gösterilmedi yaaaaaaa.anlamıyorum oda 2005 te albüm çıkardı.hemde süper bi albüm.niye yaaaaaaa.............

Kral gibi bir kanal tarafından aday gösterilmemesi bence isabet oldu. Zaten hiçbir zaman bahsi geçen kanal Özlem Tekin'i aday göstermez. Özlem'de klibi oynasın diye Kral'a para vermez.

Bir röportajında dediği gibi...

Özlem Tekin demiş ki:
(Bu albüm meraklısına)...

;)

serox demiş ki:
besgme demiş ki:
serox demiş ki:
dumanfan demiş ki:
ÖzLem Tekin bence türkiyenin en iyi bayan rock vokali. Onun eline su dökecek bayan vokal yok türkiyede bence ...

Bir insan daha fazla haklı olamazdı.
sana göre öyle abi ki ne vokaller vardı.. ece dorsay,egoistde ki hatun snaırım meltemdi ,karakedi asena... vs vs .. özlem tekinn daha 10 fırın ekmek yemesi gerekior..

O söylediklerin zamanında 10 fırın ekmek yemişler mi acaba?

abi sen meltem i dinlemdin galiba?

29-30 Dizi Müziği Öz'den

Show TV'nin yeni dizisi 29-30 ilk bölümüyle 07.05.2006 pazar günü ekrana geldi.dizi müziği Özlem TEKİN tarafından seslendirilmiş , e doğal olarakta çok güzel olmuş;

29-30

Kalbin kırıldığında
Canın sıkıldığında
Kararsız kaldığında
Sen nerdeysen ben de orda

Dünden sonra yarından önce
Hayat bazen tam bi bilmece
Yaş kaç oldu hiç sormuyoruz
Nerden baksan 29-30

İşten sonra uykudan az önce
Hayat bazen tam bi eğlence
Yaş kaç oldu göstermiyoruz
Nerden baksan 29-30

Özlem Tekin'in Yeni Filmi Hokkabaz

Uzun süredir konuşulan Cem Yılmaz'ın başrolde oynayacağı "Hokkabaz" filminin çekimleri başlıyor. Senaryosunu da ünlü şovmenin yazdığı filmde, Mazhar alanson ile Özlem Tekin de kamera karşısına geçiyor.

Mayıs ayında çekimlerine başlanacak olan dram-komedi tarzındaki filmde, Tuna Orhan, Tuncer Salman, Ayçe Abana, Bahtiyar Engin, Caner Alkaya, Gürgen Öz, Kemal İnci, Bahri Beyat ve İpek Bilgin de rol alıyor. Cem Yılmaz'la birlikte Ali Taner Baltacı'nın yönetmenliğini yaptığı filmin müziklerini ise, usta müzisyen Atilla Özdemiroğlu hazırlıyor.

BKM Film'in yapımcılığını üstlendiği filmde, başarısız bir sihirbaz olan İskender (Cem Yılmaz) ve yardımcısı Maradona (Tuna Orhan) kendilerine dar gelen İstanbul’dan biraz uzaklaşmak için bir turne yapmaya karar verirler. Amaçları turne dönüşü, kazandıkları para ile hayata pırıl pırıl bakmaktır. Akli dengesi pek yerinde olmayan babası Sait’i (Mahzar Alanson) de turne ekibine dahil etmek zorunda kalan İskender’i daha ilk işlerinde bir sürpriz beklemektedir.

Yeni filmi hakkında konuşan Cem Yılmaz, "Bu sefer 4 milyon değil, aklıbaşında bir '4000' seyirci beklediğini" söyleyerek, "G.O.R.A." filminin rekorunu kıran "Kurtlar Vadisi Irak" filmine gönderme yaptı

Özlem Tekin bence Türkiye'nin 1 numarasıdır hem şarkılarıyla hem tarzıyla.
Apolitik olması normal çünkü politik işleri becerebilecek bir insan değil. Poltika yapmaya çalışıp yüzüne gözüne bulaştıran nice grup vardır mesela(Mor ve Ötesi örneğin). Tabii ki kendi görüşleri var ama bunu şarkılarında yansıtmak zorunda değil bence. Şebnem Ferah kıyaslamasına hiç girmicem bile, sanırım biz bu kıyaslamalara çok meraklıyız, Sezen-Nazan, Özlem-Şebnem vs. Hepsi farklı farklı bireylerdir, hepsinin tarzı ayrıdır. Ama 2si de dinlenemez, ya Özlem ya Şebnem diye bir kural da yok. Ben 2sini de dinliyorum ama Özlem Tekin'i daha çok beğeniyorum çünkü farklı tarzlar yapmayı seviyor Şebnem artık baymaya başladı beni. Bence Özlem'in en ii albümü "Öz"dür. Elektronik müziği bana sevdiren albümdür. Türkiye için de ilktir bence. Zaten bu albüm sonrasında "Laubali" ile şarkı sözleri sadece aşk odaklı oldu bu da beni biraz rahatsız etti. İlk iki albümde şarkı sözleri çok geniş kapsamlıydı. Ki "Laubali" albümü bence en kötü albümdür içindeki 5-6 güzel şarkıya rağmen. Ondan sonra da "Tek Başıma" albümü gelir benim için. İlk albüm değil, çünkü "Kime Ne?"de belli bir tarz yoktu. Neyse, sevdiğim şarkıları:
Bahar (en sevdiğim şarkısı)
Sebepsiz Savaş
Adımı Söyle
Yol
Kime Ne?
Tarlalar
Saat
Onun İçin
Biri Var
Bu Kalp
Hep Yek
Çok