Özlem Tekin

bence öz harika attıgı her işi de basarıyorr..

son albümünü cok begendim ben ama tekrar albüm yapmıcakmış cok üzüldüm:( asık sarkısına da cekmesi ii olmus sonrakini de belki ye ceksinnn!!

ya bne özleme kötü demeidm ki. müziği iyi ama karakterden açık veriyor.
örnek veriyorum= bir rop. da sorulan soru "kendinize örnek aldığınız müzisyenler kimler?" cevap "bu saatten sonra örnek alan değil alınan oluyorsunuz"

dinleyicilerden gelen sorularla hazırlanan blue jean sen sor köşesi dinleyici sorusu "bir yerde rock müziğin öldüğünü artık rap yapacağını söylemişsin doğru mu? eğer öyleyse yanlış yoldasın biliyorsun değil mi" cevap "HADİ LEEN!"

Yönetici Uyar

ısı: Mesaj içeri ği anlaşılmayı güçle ştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalar ına sahip olduğundan yönetim tarafı ndan silinmiştir. "V" yerine "W ya da F" , "Z" yerine "S", "K " yerine "Q" kullanmay ınız ve kelimeler üzerinde gereksiz k ısaltmalar yapmayınız. Kas ıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden at ılacaksını z. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Ayrıca bknz; http://www.turkrock.com/ftopic28283.html

En çok öz albümünü Beğeniyorum ben onun çok ayrı bir havası var..her şarkısı seviliyor albümde..(tabi sadece benim tarafımdan) synth'in en güzel kullanıldığı albüm türkiye üstünde bir albüm hatta...

En çok öz albümünü Beğeniyorum ben onun çok ayrı bir havası var..her şarkısı seviliyor albümde..(tabi sadece benim tarafımdan) synth'in en güzel kullanıldığı albüm türkiye üstünde bir albüm hatta...

Evet çok güzel bi albüm ama bende en çok ilk albümünü beğeniyorum. Çok güzel parçlar var. Herkes şanslı doğmuyor ve kime ne süper...

buzz demiş ki:
ya albumleri rock bile değil bence sırf piyasaya oynuyor (son album hariç) ama konserleri super nede olsa eskki manyaklardan :)

üstteki mesajlardan birinde de bahsettigim gibi öz albümü en sevdigim albümüdür..hatta şöyle de söyleyebilirim.. Türkiyedeki en yerlatında kalmış albümlerden birisidir..özlem tekini seven dinleyen insanlar bile bilmezler belkide..bence bir dinle derim sana da..acaba böyle bir müzikle nasıl piyasaya oynanır..

HornyDevil demiş ki:
buzz demiş ki:
ya albumleri rock bile değil bence sırf piyasaya oynuyor (son album hariç) ama konserleri super nede olsa eskki manyaklardan :)

üstteki mesajlardan birinde de bahsettigim gibi öz albümü en sevdigim albümüdür..hatta şöyle de söyleyebilirim.. Türkiyedeki en yerlatında kalmış albümlerden birisidir..özlem tekini seven dinleyen insanlar bile bilmezler belkide..bence bir dinle derim sana da..acaba böyle bir müzikle nasıl piyasaya oynanır..

Yahu nasıl piyasa müziği yapıyor dersiniz inaamıyorum. Tüm albümleri piyasada o kadar alternatif sounda sahip ki satma garantisi olmayan bir kalite var. Çoğu kişi maalesef o kaliteyi anlamıyor.

Geri