Özlem Tekin

ya bilmiyorum benim dinlediğim şarkılarının çoğunda pop muzik elementleri vardı ne bir gitar riffi ne bir solo ne de akustik davul duyabildim ben oz albumunu bilmiyorum sadece 2005 te çıkan albumu rock malzemeleri içeriyor diyebilirim ama vokal olaraka rock vokal oldugunu kabul ediyorum bu arada quote yapmak için geç kaldım bi arkadaş begenmezsen dinleme demiş e pek te dinlemiyorum zaten

Yönetici Uyar

ısı: Mesaj içeri ği anlaşılmayı güçle ştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalar ına sahip olduğundan yönetim tarafı ndan silinmiştir. "V" yerine "W ya da F" , "Z" yerine "S", "K " yerine "Q" kullanmay ınız ve kelimeler üzerinde gereksiz k ısaltmalar yapmayınız. Kas ıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden at ılacaksını z. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Ayrıca bknz; http://www.turkrock.com/ftopic28283.html

Yönetici Uyar

ısı: Mesaj içeri ği anlaşılmayı güçle ştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalar ına sahip olduğundan yönetim tarafı ndan silinmiştir. "V" yerine "W ya da F" , "Z" yerine "S", "K " yerine "Q" kullanmay ınız ve kelimeler üzerinde gereksiz k ısaltmalar yapmayınız. Kas ıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden at ılacaksını z. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Özlem tekin türkiyenin en iyi bayan vokallerindendir,artı albümleri nasıl piyasa olur onuda anlamış değilim sanırım arkadaş öylesine ortaya atmış yani laf olsun diye söyledi yoksa geçerli hiç bi gerekçesi olmaz olamaz bu arada 29 30 diye bizi var o dizinin şarkısını özlem tekin söylülo ve her zaman ki gibi çok iyi söylemiş.

buzz
SELAM öncelikle ısrarla albümlerini piyasa için yapıyo diyosun peki özlem tekinin piyasa olmuş bi albümünü bana söylesene...
Çok sabit fikirli yaklaşıyosun olaya piyasa derken ne anlıyoruz?
kimlerin piyasa müziği yaptığı zaten ortada özlem tekin kaç yıllık müzisyen hala çok popüler değil sence bu iyimi kötümü?
Bunu gerçekten soruyorum piyasa derken neyi kast edşiyosun?

Yönetici Uyar

özlem tekin diince akan sular durur her albümü mevcut kendimi bildim bileli dinlerim rock yapmıyo diyenlerin rock anlayışını çok merak ettim konserleri zaten harika o bitane iyiki var....

gerçekten süper şarkı o yaa.zaten çoğu şarkısı güzel.sınav filmindeki a)şık şarkısını ben çok seviyorum.ayrıca cem yılmazla çektiği hokkabaz filminide sabırsızlıkla bekliyorum.tekinist arkadaşlarla beraber gidicez inşallah.süper bi buluşma olucak :LOL: :LOL:

Arkadaşlar özlemim yeni bir çalışmayla geri dönüyor. Zaten hali hazırda hokkabaz filmi var bir de bunun üstüne şahan gökbakarla birlikte bir komedi programı olcak. E Özümde yeteneğinin meyvelerrini topluyor...

Özlemcimin sarkısı harika olmuş bayadır var o şarkı (karasevda) yeni dinlemiş olmanıza şaşırdım.İlginizi çekermi bilmiorum ama tulumuda mahmut turan çalıyo....
şu filmi merakla bekliyorum valla ne yapsa yakışışır bu kıza... HELAL OLSUN..! :D

Geri