Özlem Tekin

dawulsedat demiş ki:
serox kardeşim OZZ grubunun bir üyesinin bu forum da üye olduunu yazmışın bu çok hoşuma gitti çünkü ben dawul çalıyorum bunda da iyiyim baya ilerde en çok istediim şeylerden biri de OZZ gubunun bir üyesi olmak bunun için elimden gelen herşeyi yapacam bu belki çok çocukça gelebilir ama bunu gerçekten istiyorum
ilerde dawul la ilgili bişiler yapcağım mkesin ve bunu eğer OZZ grubunda sürdürürsem bu benim için paylaşılmaz bir gelecek olur
genede yorumlarınızı bekliyorum
nöle bi şansım olabilirmi bunu bilmek istiyorum
özellikle serox sence olabilcek bişi mi ümit ediyorum :(

sedatçım inandıktan sonra her şey olur. İnanmaya devam et. Nitekim ben özlem'in arkasında (H2000'de ve sadece 10 dk elektro gitar çaldım. Unutulmaz bir andı.) Eğer konserinde bulunursan olur tabi.

serox demiş ki:
dawulsedat demiş ki:
serox kardeşim OZZ grubunun bir üyesinin bu forum da üye olduunu yazmışın bu çok hoşuma gitti çünkü ben dawul çalıyorum bunda da iyiyim baya ilerde en çok istediim şeylerden biri de OZZ gubunun bir üyesi olmak bunun için elimden gelen herşeyi yapacam bu belki çok çocukça gelebilir ama bunu gerçekten istiyorum
ilerde dawul la ilgili bişiler yapcağım mkesin ve bunu eğer OZZ grubunda sürdürürsem bu benim için paylaşılmaz bir gelecek olur
genede yorumlarınızı bekliyorum
nöle bi şansım olabilirmi bunu bilmek istiyorum
özellikle serox sence olabilcek bişi mi ümit ediyorum :(

sedatçım inandıktan sonra her şey olur. İnanmaya devam et. Nitekim ben özlem'in arkasında (H2000'de ve sadece 10 dk elektro gitar çaldım. Unutulmaz bir andı.) Eğer konserinde bulunursan olur tabi.
(arkasında gitar çalmak) çok şanslısın serox um ya tam istediim sey ama dawul olarak tabi :) bunu başarcam ama elinde sonunda yapcam bunu ;)

bi anımı paylaşayım dedim.yıllar önce ooze a öz için gitmiştim.(ilk mesajımda anlatmıştım).yardımcı vokal kızı öyle bi kıskandım ki sorma :evil:
menajerine dedim ama kör kütük sarhosum ;)
-özlemin vokali olmak istiyoruumm.özlemle konuşcam :evil:

bu ok dedi.konuscanız.ve ben inandım buna. :cry:

konusamadık anasını satiimm :p

iyi ki konuşmamışız diyorum...akibetinden olsa gerek.. :evil:

zapin demiş ki:
bi anımı paylaşayım dedim.yıllar önce ooze a öz için gitmiştim.(ilk mesajımda anlatmıştım).yardımcı vokal kızı öyle bi kıskandım ki sorma :evil:

sen hala ne sayıklıyosun yaa..işin yoksa git iş bul kendine..sevmiyosan sevme..bize neee....seni kim sevsin..
konusulmaya layık olsan özz konusurdu senle merak etme..biz konserlerde kulisten çıkmıyoruz sonuçta..arkadas gibi konusuyo sevdiklerinle...

eee iş yapan ,gündeme geliyo,çekemeyenlerd kuduruyo..istanbulun her kösesinde tüm afişlerde özz var..
aktuelin bu haftaki sayısımı arkadasım..hemen alalım..bu ay yetişemedik dergilere valla.yüksekses,tempo,sinema,artı film..hepsinde özz var..hemde tempo dısında hepsinde kapakta...

o kadar makyajı ebeme yapsalar ebem de kötülük kraliçesi olurdu.iyi ki yapmamışlar ebeme.
terbiyenizden konuşma tarzınızdan özlem fan ı oldugunuz afaki...haydi kalın saglıcakla.tanrı sizi korusun.amin.

pyroxevil demiş ki:
zapin demiş ki:

sen hala ne sayıklıyosun yaa..işin yoksa git iş bul kendine..sevmiyosan sevme..bize neee....seni kim sevsin..
konusulmaya layık olsan özz konusurdu senle merak etme..biz konserlerde kulisten çıkmıyoruz sonuçta..arkadas gibi konusuyo sevdiklerinle...
zapin i bıraktık artık öle konuşsun kendi haline :) ama ben o kadar çok sewmeme rağmen bir kere bile konusamadım göremedim ÖZZ ümü ama olcak işalla bi gün :cry: yardım lütfen onunla konusmak istiyorum bir kereliğine bile olsa :(

zapin demiş ki:
o kadar makyajı ebeme yapsalar ebem de kötülük kraliçesi olurdu.iyi ki yapmamışlar ebeme.
terbiyenizden konuşma tarzınızdan özlem fan ı oldugunuz afaki...haydi kalın saglıcakla.tanrı sizi korusun.amin.

ebeni kendin karıstırdın..hepimizden ebene saygılar zapin.. :LOL:
eminim sana boyayı kovayla döksek duvara bile benzemezsin...
özz cüyüz hakedene saygılı haketmeyene böyleyiz...saygı herkese layık diil zira..bu sana son mesajımdır..sende de biraz yüz varsa yazmazsın artık bu baslığa bişey...

dogru söylüyosunuz,hepp ben uyarırım aslında uymayın kimseye diye ama bu kadarına da tutamadım artık kendimi..
bakın 10 yıl öncesine ait bi dergi kapağı..
özlem ve cem..bunca yıla dayanan dostlukları var ikisinin ,millet neler diyor..hiç dostluga arkadaslığa saygısı kalmamıs artık alemin,bir fesatlık çağında yaşıyoruz resmen...

Geri