Özlem Tekin

serox demiş ki:
seborocky demiş ki:
bana sadece bana son albümden sonra versiği konserleri aldığı ödülleri söle şebnem ferah hakkında yazılanları buraya yazmaya kalksam form sayfa sayısı 1000'e çıkar ve kaç fan club ı var bi söle

Burası senin mallığını geliştireceğin bir forum değil. İstanbul'a gitmeden önce kontrol ettim forumu da. Valla kurulabilecek en saçma cümleleri kurman beni güldürüyor. Madem 1000 sayfayı geçer git çıkart. Bu foruma yazma amacın da belli hem mallık seviyeni yükseltmek istiyorsun hem de ortalığı bulandırmak. Kanınız da var zaten . Şeb... hayranı olduğunuzu bu kadar da belli etmeyin. Eğer kendinize biraz saygınız varsa bu forum başlığına bir daha uğramayın. Şebnemden daha eski, daha fazla ödülü ve daha fazla konseri olan (kanıtı var) bir sanatçıya aptalca laf etmek... Söylenecek söz yok gerçekten. Dünya şeb.. üstüne kurulu değil.

sevgili seborocky bence özlem tekin başlığına giripte şebnem ferah ile özlem tekin karşılaştırması yapman çok anlamsız.ikisininde kendi alanında çok başarıları var.sevmiyo olabilirsin ama burda hem özlem tekin e hemde fanlarına saygısızlık ediyosun.aynısı şeboya yapıldığın da eminim seroxtan daha fazla tepki gösterirdin :!:

seborocky demiş ki:
bana özlem tekinin son albümünün ne kadar sattığını,hangi ödülleri aldığını,kaç konser verdiğini,adına açılmış kaç fan sitesi olduğunu söylermisin...
ben birgün blue jean aldım sensor bölümünde tekin vardı orada verdiği cevaplarda ne olduğu ortaya çıkıyor bence artık albüm yapmasın oyunculuk yapsın...

sen sor köşes,nde sıcak kanlılıgıyla cevap verdi özlem o çok sıcak kanlı benim gibi onşa tanışalnlar çok ama çok iyi bilirler anladın mı ? o sahnede saçma sapan sırıtarak şarkı söylemiyo neden rock yapıyor fan sitesine gelince reklam olmazsa adına açılan fan sitelerini yazabilirim sana kanıtlamak için değil bu bir ve 2005 yıllının en çok konser veren rockçısı seçildi sen gazete okumuyosun dergiye bakmıyosun galiba ne yapalım kadının 10 parmagında 100 marifet varsa hayret bişi sesi büyülüyor hayran bırakıyor şarkı sözü gülfürüyo ağlatıyo düşündürüyo oyunculugu ayakta alkışlanıyo çalıştıgı projelerde bir sürü ünlü var özlem şener şen gibi hale soygazlı gibi mahsar alanson gibi tuna orhon gibi dev isimlerin karşısında oynadı ve onun dışında bir çok yazınında anlattıgı bir gerçekte özlemin heykelleri o taştan çamurdan yapılan heykeller insanı ağlatırmı ama özlem öyle yapmışi ki.. çok gazete yazdı o heykelleri aynı zamanda resimde yapıyor ve v.s işte bu yüzdeno ANA KRALİÇE

Arkadaşlar Sizleri Özlem'in Tüm Fan Sitelerine Bekliyoruz. Fakat Yeni Açılan Taptaze Bir Fan Sitemiz Var

banner.jpg

www.ozlemtekinfan.com
Bekliyoruz...

arkadaslar saçma karşılastırmalarda bulunuyorsunuz. kim burdan şebnem feraha laf attı da özleme laf gelior... kendinizi küçültmeyin lütfen.. bu ne sebnemin ne de özlemin umrunda olur...

www.ozlemtekinfan.com açılmıstır, tüm fanları bekleriz

arkadaslar tamamdır özlem askınız anlaşılmış bulunmakta.
sebnem özlem aynı sıralardan geçti ve ayrı kulvarlarda.
bize oturup eleştiriler övgüler düşmekte...
saygısızlık yaptıysam özür diliyorum özlem severlerden.
bence artık kaliteli bilgiler yagmaya devam etmeli.
tartışa tartısa bi şey kazanmıyor aksine kaybediyoruz.
hokkabaz a en kısa zamanda gidip özlemi belki de eski hayranlıgımla izlerim..
insallah haklarında ikisinin de hayırlısı olur.
insallah bizlere örnek olurlar yaptıklarıyla,yasam tarzlarıyla.
sanatcı toplumun aynasıdır sonuçta.

tarlalar gördüm otlar taptaze,
yüce ısıgın yüzünü gördüm sımsıcak, sapsarı
duygular dokunmalar hesapsız nasıl istedimse öyle
mutluluk kucak açmış zararsız nasıl olmalıysa öyle
rüyamda sevgiyi buldum
rüyamda saf insanı buldum

uyandıgımda yer gök siyah
uyandıgımda duvarlar kan
ruhumda agır bir günah
vahset dolu yüzler yine berbat bir sabaaahhh...

sevgi birikti yüregimde........................................................

Merak ettiğim birşey var ve bunun cevabını bu başlığa yazdığım için Özlem Tekin hayranlarından bekliyorum... serox' un imzasındaki siteler dikkatimi çekti...Neden aynı kişiye yönelik bu kadar site açılıyor.. Amaç, hayranlığı dile getirmek ya da birşeyler paylaşmaksa bunun daha sağlıklı yolu sadece bir sitede onu sağlam bir şekilde paylaşmak değil midir birçok sitede bölünmektense?

impala demiş ki:
Merak ettiğim birşey var ve bunun cevabını bu başlığa yazdığım için Özlem Tekin hayranlarından bekliyorum... serox' un imzasındaki siteler dikkatimi çekti...Neden aynı kişiye yönelik bu kadar site açılıyor.. Amaç, hayranlığı dile getirmek ya da birşeyler paylaşmaksa bunun daha sağlıklı yolu sadece bir sitede onu sağlam bir şekilde paylaşmak değil midir birçok sitede bölünmektense?

1 tane sitede bir sürü öz fanıda var ama daha çok sitede avr sadece serox onları yazmış ben hepsine üye idim. ama sadece şuan tekinist.com ve ozlemtekinfan.com dayım

Ben Özlem Tekin adına her zaman en iyisi için emek veriyorum. Fan sitelerini yazmamın sebebi de bu. Ama şahsi görüşüm resim fan sitesine ve ozlemtekinfan'a üye olmak.

impala demiş ki:

sevgi vardır,, bu ifade edilir,, bu çok dogaldır,,

ama gel görki sevmeyi bilmek lazım,, insana sevdikleri daha çok zarar verirmiş,, sevmeyi becerebilmek,, objektif olabilmek,, bunlar yolları ayırdı,, kimi kendi egosunu tatmin etti,, kimi bencillik ,, kimi saygıyı bilemedi,, kimi nankörlük etti,, vs vs,, geçmiş geçmişte kaldı,, kalan ise bölünmüşlük,,
www.ozlemtekinfan.com 'da biz aşmaya çalışıyoruz bunları,, hepsinden önce ciddi ciddi bişeyler konuşmaya çalışıyoruz,, çok geyik yaptık zamanında ,, ama güzel şeyler çıkmadı sonunda,, (reklam yapmış gibi oldum,, çok yeni bir siteyiz belki reklama ihtiyacımız var,, ama inandıgım şeyse bundan çok farklı,, kalitei şeyler en sonunda bir numara olur,, biz onu yakalamaya çalışıyoruz )

Ne desek boş. Yalvarıyorum canlı performans izleyin. Başka da bişi demiyorum. Bir sanatçıyı kusura bakmayın ama canlı performansını dinlemeden yorum yapanlara insan gözüylede bakmıyorum.

Özlem'den son haber.

Özlem Tekin İstanbul Plak ile tüm ilişkisini bitirmiştir. Tüm sözleşme ve anlaşmalar bitmiştir. Bugüne kadar Özlem'e sadece ayak bağı olan bu şirkketen kurtulduğu için çok mutluyuz.
Hayırlısı...

Geri