Özlem Tekin

özlem tekin artık müzik yapmıyor müziğinin önüne başka şeyler geçiyor ve bu da onu başarısız kılıyor ayrıca canlı performansıda işe yaramaz

merve_tekinist demiş ki:
anime demiş ki:
özlem tekin artık müzik yapmıyor müziğinin önüne başka şeyler geçiyor ve bu da onu başarısız kılıyor ayrıca canlı performansıda işe yaramaz

düşüncelerine bişi demem ama canlı perfonmansına laf ettirmem

düşüncelerine bişey demem demişsin ama o lafıda onun bir düşüncesi sonuçta performansı kötü dedi diye kötü mü olacak ? o da onun bir düşüncesi .. yanlış anlama bende severim özlemin performansını ama sölemek istedim sadece..

merve demişki;
merve_tekinist demiş ki:
anime demiş ki:

düşüncelerine bişi demem ama canlı perfonmansına laf ettirmem
bu benim düşüncem ben özlem tekin'in canlı performansını izledim ve beğenmedim kimsenin birşey demeye hakkı yok

Hokkabaz filmiyle ilgili bir röportajda "Müzik yapıyorum, marjinal bi klip çekmezsem dikkat çekmiyor, bundan sonra sinemaya yöneleceğim" diye birşey veya buna benzer bir şey söylemiş mi? Eğer böyle bir şey söylemişse bence piyasa olma isteğinin itirafıdır..

çok fena söyledi ama değmez i :)
şimdi reklam girdi bende hemen yazayım dedim :)
cm ylmz dan öz e konuşmaya fırsat kalmıyo yav beyaz erkek konuk alsa özlemle konuşmak için arardım valla :(

dünkü kıyafeti çok güzeldi...performansını izleyemedim sanırım oraları kaçırdım...sadece ele güne karşı daki toplu performansta sesini duyabildim...cem gerçekten hiç susmadı:)

özlem tekin eskiden daha iyi sarkılara imza atan bi sanatçıydı.som yaptıkları türkiyedeki rock adına pek fazla bişey ortaya koyamadı bana göre.hatta bi ara tarzını bile kaybetti denilebilir.ancak dün aksam beyaz sovda ki izlenimime göre özlem geri geliyo :))

son albümünden "değmez" güzel bir şarkıydı albümde eskilerden daha iyiydi bence...ama arkadaşların önceki yazdıklarını okursan plak şirketinden kaynaklandığını görürsün özlemi dinlemem ama kimsenin başına böyle bir tahlisizlik gelsin istemem sonuçta ortada büyük bir emek ve amaç var...

Geri