Özlem Tekin

Derin_su boşver canım sen. Doom işte ozlemtekin.biz'in avukatlarından. Yani doom bi şeyi bu kadar yanlış anlayabilirsin. Kız yayınlamak istememiş orada. Şimdi ne alaka onun profilini link attın anlamadım.

serox demiş ki:
edoistbiso_84 demiş ki:
özlem tekin çok süper bi insan şarkıları ve yorumu çok güzel iyi bie oyuncu aynı zamnada :)

Böyle düşünmen beni sevindirdi. Sağol dostum ;)
ne demek :D ben doğruları söylüyorum gerçekten çok kaliteli ve bir bayan olarak işini çok iyi yapıyor konserlerde özellikle coşturuyor yeni albümü sabırsız<lıkla bekliyorum açıkçasıı ;)

en çok özlemin albümünü merak ediyorum. sonunda özgür kaldığında nasıl bi albüm yapcak onu merak ediyorum. inşallah beklediğim ve istediğim gibi sert ve mükemmel olur

sanırm özlem tekinle şebnem ferah arasındaki en büyük fark bu, özlem tekin hala sağlam bi albüm yapabilmiş değil, bence kendi üretemiosa, dısarıdan gelenlere de acık olmalı, kendi başına yaptıkları ortada, kendine yazık ediyor...

darkwingsoul demiş ki:
sanırm özlem tekinle şebnem ferah arasındaki en büyük fark bu, özlem tekin hala sağlam bi albüm yapabilmiş değil, bence kendi üretemiosa, dısarıdan gelenlere de acık olmalı, kendi başına yaptıkları ortada, kendine yazık ediyor...

arkadaşım sağlamlık neye ve kime göre. Özlem farklı bişiler ortaya koyarak türkiyede cesaret edilmeyen bişiler yapmaya çalışıyor. Lütfen bazı kişilerle farkı bu gibi karşılaştırmalar yapmayalım. Sevilmeseydi başarılı olmasaydı 5 albüm çıkarmazdı. Özlem Tekin sağlam bi albümle geir dönüyor ama merak etme dostum.

SERT SEERT SEEERT. ;)

düşüncene saygım var sağlamlık neye göre bilmiyorum ben o zaman.

Kime Ne, Herkes Şanslı Doğmuyor, Bahar, Değmez gibi şarkılar Özlem'i dinlemeyenlerde bile etki bırakmış harika parçalardır.
Saygılar.

Geri