Özlem Tekin

ben özlem tekini seviyorum ama neden tarzını tam oturtamıyo popa technoya benzeyen şarkılar yapıyo eğer rock yapılacakca rock yapsın çünkü rock pop ve techno bir arada olmaz

wahchi arkadaşım seni gerçekten ilk önce tebrik ederim çünkü
merak ettiğin konuyu o kadar güzel sormuşsunki sana açıklama yapmak bile büyük bi zevk,keşke herkes senin gibi olsa da : önyargıdan önce bi danışsa...
Kendi düşüncemle açıklama yapacak olursam
Ben Özlem'i bu yönüyle seviyorum zaten,monoton kalsa benim için bi anlamı olmaz ki...
Tarzını oturtamıyor diye bi tabir yanlış!!!
Özlem tarızını istese çok güzel oturtur ama o zaman bizi bu güzel şarkılardan mahrum eder;)
Çaktın;)

wahchi demiş ki:
ben özlem tekini seviyorum ama neden tarzını tam oturtamıyo popa technoya benzeyen şarkılar yapıyo eğer rock yapılacakca rock yapsın çünkü rock pop ve techno bir arada olmaz

sana tek diyeceğim şey bekle. ;)
Ayrıca kesinlikle canlı performanslarını kaçırma. 8)

wahchi demiş ki:
gerçekten canlı performansı harika..inşallah yeni album tüm rock severleri memnun eder
kesinlikle edicek merak etme çünkü çok başarılı biri özlem örnek aldığım insanlardan birisi ama rica ediyorum beyinlerinizde oluşan tüm önyargıları kırın DeRin_Su nun da dediği gibi araştırın takip edin öyle yorum yapın seni seviyorum özlem :LOL:

eengin demiş ki:
bana en sert özlem tekin şarkısının ismini söyleyin bakalım

eengin bu tür tartışmalara girmicez bilmeni isterim. Yok canlı performansını göster, yok en sert çalışmasını göster. Bu tür istekleri yanlı olarak algılıyoruz ve ortalığı karıştırmak için olduğunu düşünüyoruz. Bilmek isteyen adam bilir ki sana özel yazmamın sebebi bu forumu kaç kere ziyaret ediyor olman.

Geri