Özlem Tekin

maçolar ı bir kez daha izledim bugün gerçekten perfonmansı hoşuma gitti hiç sırıtmıyo rolünde (gerçi topuklu ayakkabı, iş kıyafeti ve özlem üçlemesi garip gelmedi değil...:)) özlem tekini sevmeme rağmn pek dinlemesemde oyunculuğunu takip edeceğim sanırım...

ozlemtekin44238wallpapebk8.jpg

sizler özlem tekin fanı olarak bu fotosundan hiç rahatsızlık duymadınızmı...daha yeni üye oldum bu siteye ve buda ilk mesajım bu resme bugün tesadüfen rastladım ve bu formada bugün ve tesadüfen rastladım bare koyayım dedim,
zaten kadının müzik tarzı değişken yeniliklere açık sanırım sevenleride öyle onun için müziğini eleştirmek bana düşmez ama oyunculuğu konusunda şöyle bir yorum yapmak istiyorum ne gerek vardı???

ne demiş napolyon para para para.. bir de bu fotoğrafları bir rica üzerine vermiş. e bu daha kötü :) bilemiyorum ben fan olsam eğer beni üzerdi özlem tekin in son hali.

Yeni dizisi Maçolar çook güzel çok güzel oynuyo perfonmasına bayılıyorum Tek kelime ile mükemmell!!

Kesinlikle ve kesinlikle yapmaması gereken bir şeyi iki kere yaptı. Resmi sitesinde yöneticiydim ve bıraktım artık. Bu kadın rock yapıyor diye düşünüyordum ama rock yapmakla kalmamalı yaşanmalı. Benim için manken şarkıcılardan hiç bir farkı yoktur. Bir taraftan dizi bir taraftan mankenlik bir taraftan şarkıcılık bir taraftan başka başka şeyler... Yapmak istediği tek şey popülist kültürde gündeme oturmak... Eğer ben bu tür olaylar olduktan sonra hala Özlem seviyorum diyebiliyorsam bu sadece ve sadece subjektif olduğumu, geri zekalı geri zekalı onu tanrı gibi gördüğümü, yaptığı şeylerde illaki mantık arayacağımı gösterir. Ben geri zekalı değilim.
Zaten bu kadar dengesiz olamaz bi insan. Son 5 görüşmemden ilkinde müziği bırakıyorum çünkü dinleyiciye ulaşmak artık çok zor deyip ikincisinde küçük çalışmalar yapacağım deyip üçüncüsünde dizi projelerim var deyip dördüncüsünde sinemayı beşincisinde albüm geliyor diyor. Yok kardeşim albüm malbüm istemiyorum. Eğer çıkacaksa da rock adı altında çıkmasın. Pop albüm çıkarsın. Bu kadar popülist tavırlarda bulunuyorsa albümünde de pop yazıversin. ha bir eksik ha bir fazla. serox !!! sakın savunmaya geçme... Bu konuda benimle tartışmayın !!! bu hareketler rock müzisyenine yakışmıyor !!! Rock bu değildir !!!

Ardentguitarist demiş ki:
Kesinlikle ve kesinlikle yapmaması gereken bir şeyi iki kere yaptı. Resmi sitesinde yöneticiydim ve bıraktım artık. Bu kadın rock yapıyor diye düşünüyordum ama rock yapmakla kalmamalı yaşanmalı. Benim için manken şarkıcılardan hiç bir farkı yoktur. Bir taraftan dizi bir taraftan mankenlik bir taraftan şarkıcılık bir taraftan başka başka şeyler... Yapmak istediği tek şey popülist kültürde gündeme oturmak... Eğer ben bu tür olaylar olduktan sonra hala Özlem seviyorum diyebiliyorsam bu sadece ve sadece subjektif olduğumu, geri zekalı geri zekalı onu tanrı gibi gördüğümü, yaptığı şeylerde illaki mantık arayacağımı gösterir. Ben geri zekalı değilim.
Zaten bu kadar dengesiz olamaz bi insan. Son 5 görüşmemden ilkinde müziği bırakıyorum çünkü dinleyiciye ulaşmak artık çok zor deyip ikincisinde küçük çalışmalar yapacağım deyip üçüncüsünde dizi projelerim var deyip dördüncüsünde sinemayı beşincisinde albüm geliyor diyor. Yok kardeşim albüm malbüm istemiyorum. Eğer çıkacaksa da rock adı altında çıkmasın. Pop albüm çıkarsın. Bu kadar popülist tavırlarda bulunuyorsa albümünde de pop yazıversin. ha bir eksik ha bir fazla. serox !!! sakın savunmaya geçme... Bu konuda benimle tartışmayın !!! bu hareketler rock müzisyenine yakışmıyor !!! Rock bu değildir !!!

doğru söze ne denir??

Ardentguitarist demiş ki:

serox artık farklı bi gündem olmuş her bişi yazan serox savunma diyor ama ben senin düşüncene hiç katılmıyorum senide tanıyorum yöneticilik yaptıgın dönemden ama Özlemin bi hayat biçimi var bi farklılığı var istediğini yapar istediğini yapmaz o ona kalmış ya ben şunu hiç anlamıyorum Özlemde yetenek var süper bi sesi var süper sahnesi var mükemell şarkı sözleri var birbirinden güzel albümleri var ve resim heykel oyunculuk yetenekleride var ve ıyunculugunu gösteriyor..Ve oynadıgı rollerde süper birlikte rol aldıgı insanlar Türkiyenin en çok seyredilen kişileri Özlem bugüne kadar ne yaptıysa o gündem oldu neden ? çünkü o işi süper yaptıda o yüzden

ardent kardeşim hep derim özz hakınnda en doğruları o bilir diye
şöle tek tek sıralama yapsak kimin ne yaptğı ne foto çektirdiği kimseyi ilglendirmez biz müziğini tartışıyoruz ona bakılcaksa hangi santaçının kiminle kaç kere yattığını konuşlumuyor en azıdan özlem içindekileriyle ben buyum diyor saman altından su yürütmüyor..
oyunculuğa gelince yapabilen yapar sonuçta oda bir sanat dalı kötü olan ney yapabilen yapar
biz onu bü yüzden seviyoruz içindikleri haykırabiliyor tüm gerçekliğiyle diğerli gibi susurak faili meşhul işler yapmıyor
hala seboyla kıyaslayabilenler varsa forumda ben bişey demiyorum artık sebop iyi çığlık atıyor özlem iyi böğürüyor sebo böğüremez özlem çığlık atamaz atarlar ama ne akdar güzel bilinmez
tek kelime özgürlük denen bişey var yapabilen yapar yapandan KİME NE yapamayandanda biz ne ?..

kalıplar ,kalıplar ,kalıplar....
özgür geçinip sınırları dışında nefes alamayan ruhlar,asi takılıp sıradanlığını maskesinin altında saklayan bedenler...

yazık...ama size yazık arkadaşlar,tekinistler...öz takıyomu bunları,bu tür yaklaşımları..boş yere sinir bozmaya gerek yok...bizim özümüz de sözümüz de belli,kulak asmamayı,görmezden gelmeyi bilmek gerek..
meyva veren ağaç taşlanır,bırakın taşlasınlar...niye başka hiç bir sanatçıya bu kadar öfke duyulmuyo dersiniz???acaba en büyük rakip olduğundan mı??

nil karaibrahimgilin rock versiyonu olarak görüyorum ben bu çılgın kızı..şarkı sözlerine bakarsanız aradaki benzerliği abuk subuklugu göreceksiniz..:) ama iyi sesi var iyi söylüyor sanırım biraz şarkı sözlerinde bi problem var?!..

insafla alakası yok çekememezlik artık bu eleştiriden daha farklı boyut şimdik madem öyle bahsettiğiniz sanatçıdan daha kötü söylüyor daha bilmem ney ama neden ozlemin yaptıkları zorlarına gidiyor milletin çünkü belli tek rakip oldğunu için bukadar göze batıyor

Bilemiyorum aslında. Bir anda Öz'ün tam tamına 11-12 yıllık profesyonel müzik yaşamını çöpe attık. Bence müziği tartışmalı tabiki diğer şeyleri de tartışacağız ama bazıları mairfetmiş gibi tek noktadan vurmaya çalışıyor.

tamam haklısın müziğinden konuşmalıyız ama şöyle bir durum var özlem müzikten başka işleri fazlasıyla yapıyor doğal olarakta o yönleride eleştiriliyor.
müzik konusuna gelince farklılıkları seviyor kendisi bunu müziğinede yansıtıyor, sevenleride onun bu yönünü seviyor...en azından hayranlarının beklentisini karşıladığını düşünüyorum...
birde anlamadığım ve bu forumda sıkça söz edilmiş bir terim var "tek rakip" kim kime rakip yada kim kimin tek rakibi bahsedilen kişi tabikide şebnem ferah!
lütfen yapmayın ikisi hem müzik hemde yaşam tarzı olarak birbirlerinden çok farklı,illa ki birisini birisiyle kıyaslamak zorunda değilsiniz.sonuçta ikisininde bir volvox geçmişi var...her ne olursa olsun saygı duymak lazım.
ben bir önceki sayfaya özlem tekinin fhm de yer alan bir fotoğrafını koydum,neden?çünkü bunu özleme yakıştıramadım,oyunculuğu konusundaysa ne gerek var dedim...bu benim tarafsız saygı çerçevesinde yapılmış bir yorumumdu.dediğim gibi müziğinin dışında yorum yapmamın nedeni özlemin müziğinin dışında başka işler yapmasıdır...

Tabiki bunu doğal buluyorum. Tabiki tartışacağız ve eleştireceğiz. Sonuçta onlarda özün elinden çıkan işler kötü ve iyi tarafları olacaktır. Ama benim sözüm özün oyunculuğunu ağzına sakız yapıp "BU ARTIK MÜZİK YAPMIYOR BASİT BİR OYUNCU OLDU" diye. Neden sadece Öze söyleniyor bu laflar. Onlarca kişi var bu işi yapmış ama müzikte de kendini kanıtlamış. Rock camiasından da isim vermek pek tabi mümkün. Onun için yazılarımızı yazarken saçmalamayalım diyorum.

Geri