Özlem Tekin

Off Allah'ım uğraştığım kişilere bak! Öz'de ağlanıyordur şimdi :)
Nys kimsenin senin gibi biriyle masaya oturduğu yok zaten. Madem Öz ile bağın bitti bu forum başlığını işgal etme sebebin de kalmadı demektir. Yeterince yaptın zaten. :!:

Her hangi birşey yapacağımda sana soracak değilim. Daha dünün çocuğusun. Rock dediğiniz sürece ben burdayım. Bununla ilgili de sana hesap vermem. Sen önce biraz bilinçlenme yoluna git diyecem ama bilinçlenmek için biraz beyin egzersizi yap. Hatta kendine ikinci el de olsa bi beyin al derim...

Sidik yarıştıran (yarıştırmaya çalışan) bir kişilikle işim olmaz. Senin gibi birine de bilgimi denetmem. Sen o harika bilgilenlerinle takıl...

özlem tekin gibi bir ismin başlığından soguttunuz beni inanın...sevmeyen arkadaşlardan çok senin yazdıklarını okumak buna sebep serox....yeter artık ...özlem kendini bu kadar savunmaz..(zaten o güler adam sen de der geçer),ne bu yaa..serox,hepimiz seviyoruz özlemi(tekinistler yani)..ama aşkın kör etmesin gözünü ,sakin ol biraz..inan özleme şüpheyle bakan insanlardan biri olsam sırf senin yüzünden özlemden nefret edebilirdim ,çok itici hale getiriyosun bizi...
kavga etmek için değil de özlemi konuşmak için kullansanız şu forum daha iyi olmaz mı...hele bu ara bu kadar gündemde ve konusulacak konusu varken...
kimse özlemi sevmek,onu bizim gözümüzle görmek zorunda değil...
gelelim rock konusuna...özlemi rock ypıyo diye değil,özlem oldugu için seviyorum,özlemin de derdi değil o "rocker" etiketi,ki hep kaçtı o si kız rock kraliçesi yakıştırmalarından..sıfatlar için yaşasaydı kendine bi sıfat seçer ona oynardı...ama o hayatı bütünüyle alıp kendi için yaşıyor...eğer piyasadaki o rocker değil laflarına taksaydı ona göre davranır kimseye laf ettirmezdi...ama takmıyor işte..keşke siz de takmasanız biraz...
cidden serox biraz sakinleş...

Canlı performansta Türkiye'de üstüne tanımadığım bayan rockçımız. Sahnede devleşiyor. Sahnesini izlemeden "KÖTÜ" diye yorum yapanlar sadece kendilerini kandırırlar...

Coco Cola Soundwave konserlerini hatırlıyorum da! Kuyruk gibiydim. Her gittiği yerde kıyamet kopardı Öz! Hatta izlenimlerime göre bazıları bu Özlem Tekin olamaz falan diyordu. Çok sertti! Ama zaten sahnede sert olmak onun stili...

Coco Cola Soundwave konserlerini hatırlıyorum da! Kuyruk gibiydim. Her gittiği yerde kıyamet kopardı Öz! Hatta izlenimlerime göre bazıları bu Özlem Tekin olamaz falan diyordu. Çok sertti! Ama zaten sahnede sert olmak onun stili...

Karanlık tema derken? Sanırım bu siyah makyaj ve elbiselerdeki görüntüsünü diyorsun! E haklısın eğer öyle diyorsan! Farklı bir havası oluyor öyle zamanlarda...

sonunda hokkabazı izledim.yavrum özlem ne kadar da masum dedim ama sonlara dogru buldu kendini ve de evet dedim özlem budur.tehlikeli seksi dövmeli kadın..öpesim geldi :LOL:

Geri