Özlem Tekin

Mahşerin atlı triosu :)

Prenses ÖZ'ün Şö"V"alyeleri... :LOL: ya"V" ne desem ne yapsam ne olsam az öz için; hayal alemimde bile O war.....

yalnız dediğin gibi bir tekinist daa kazanma yolunda ilerlemekteyiz...

tabi olum ya bak morhatun seboyu bende dinlerim bunu sölemke ayıup değil tabi de biz sadece bizim ne kadar iyi ve samimi dostluklar oluşruduğumuzu anlamanı istyoruz yani bizim kapımız herkese açık bizim amacımız barış ve samimiyet zaten fakındamısnız ben hep uzun uzun yazıyorum valla nedenini bende bilmiyorum byeee

bizim dilimzde tüy bitti bunları söylemektemn ama belki de senin söylemeni bekliodu bunca zaman :)

ne deyim ağzından bal akıyor; umarım dnler seni...

morhatun tebrik ederim bize katıldığın için öncelikle o şarıkısı da güzel dir nede olsa hayata dair söliyo bak sana tavsiyem aşk a dair i dinle ondan sonra gel yanıma tam bir aşk a inanmayanlara isyan haklı bence bu devirde aşk inana bi ben bide ozz var bi da bizim üç silahşörler tabi sizi unuturmuyum hiç cyberjack,the bad ve ben tabi...

Ya valla yorum yapacaktım bir iki eleştirim vardı ama vazgeçtim.Umduğumdan daha çok fan ı varmış Özlem Tekin in.Ne yalan söyliyim tırstım arkadaşlar:)) Size kolay gelsin rahatsız olmayın ben yol yakınken kaçayım :p başarılar dilerim kendisine..

eleştirlmeden olmaz ki; sen eleştir korkma tırsınç bir durum yok; yalnız VARLIÐIMIZIN farkına vardı sanırım bir kısım goygoycu zihniyet; artık yazmıolar bişi :)

tabi yaa böle olmalı zaten neyse sevidim buna Wahrheit biz özgürüz dilediğnce yorum yapalbilirisn seviyeli kimseyi üzmeden bozmadan tabi ama bekleriz herkesi hem ortada tırsılıcak bi durum yok the bad dostumuzun dediği gibi ..bekliyoruz en kısa zmanda...

Geri