Özlem Tekin

hiç bir albümünü almışlığım yoktu ama son albümünü çok övdüler çok sert dediler hatta gezegen x şarkısı rammstein şarkılarına benziyo dediler şimdide çok pişmanım o albümü aldığıma!

öz sürekli aynı şeyi yapmayı sevmediini sölemişti zaten süper bi sesi var ve albümleride ii aynı şeyleri tekrarlamasındansa böle yapması daa ii bence sürekli şebnem ferahla karşılaştırılmasıysa saçma farklı iki ii kadın vokal volvoxdan dolayı olsa gerek ama gereksiz bu karşılaştırma bu arada hoşbulduk :LOL:

özlem tekini ne kadar sevsemde bende bazı şarkıları ona yakıştıramıyorum.mesela "adımı söyle" bence bu kasette olmaması gerekirdi.tabi bu benim fikrim.....ama yinede kaset insanı çoşturuyo....değmez...ama rammstein kadar sert olduğunu söyleyenler biraz abartmışlar olayı:)

ya evet böyle son albümde bi kaf dağı ya da belki gibi güzel dene gibi sağlam parçalar var ama şarkıların nerden bakarsan yarısı bence iyi değil
bi kere son iki şarkısı hiç dinlenilmiyor gezegenx de bir garip olmuş
yani öyle pek de güzel bir albüm değil ama tabi ki de standartların üstünde
yani özlem için çok iyi bir albüm değil

Özlem Tekin iyidir, yok albümü almışda çokda beğenmemiş... pehhh...
Kime karşı beğenmedin, Türkiye'de böylesi bir albüm daha varmı ki bunu beğenmedim diyorsun, kimle kıyaslıyorsun ki, boş konuşmayın lütfen...

LÜTFEN!

nedense bu kadına bütürlü ısınamadm yıllardr...nasıl türkiyenin ilk kadın rockçısı kafam almıyo valla...bi de ışın karacanın sunduu bi yerde görmüştüm hatun coşmuş biz HEVY METAL yapıyrz dio hey allam yaa...sen sabır ver...

kime göre beğenmediğimi söylesem kıyaslama yapmayın dersin madem istiyosun söylim mesela bence can kırıklarının yanında uyduruk kalıyor yani her şarkısı demiyorum bikaç şarkısı diyorum ayrıca beğenmek zorunda olduğumu da sanmıyorum sonuçte evet kurbanın çilekeşin şebnemin albümleri çok daha iyi bence bu albümü bu kadar abartmayın sadece eğlenceli öyle çok kaliteli değil bence... herkes beğenmekte ya da beğenmemekte özgürüdür dimi

ya millet benim anlamadığım burda herkes niye özlem in avukatlığını yapmaya çalışıyo?herkesin istediğini söyleme hakkı var ille de beğenecek diye bişey mi var?yani siz seviyosunuz diye gidip te biri size niye seviyosun diyo mu?biraz başkalarının da fikrine saygılı olun isteyen istediği yorumu yapar bu kimseyi bağlamaz tamam ben de seviyorum özlemi ama yaptıklarını yargılıyo diye de yüklenilmez...herkes haddini bilsin.

Geri