Özlem Tekin

Özlem Tekin ile ilgili şunu farkettim sanırım bir sonraki albümü biraz daha ciddi oluur.. Sakın ciddi ne demek? Ciddi derken ne demek istiyon diye soru sormayın anlayan anlar! Baştan savma bir albümdü bu bence birazdaha ağır ve oturaklı bir albüm bekliyorum ben kendilerinden önümüzdeki yıllar içersinde inşallah olur... ki olur:)

özlem tekin laubali albümünden sonra bir daha albüm çıkarmamayı düşünüyordu zor zamanlar geçirdi yurt dışında yaşadı sanırsam tek başına albümünün de etkileri biraz amerikadan kalma :)
10987654321 albümü güzel olmuş ama şebnem ferah gibi bir çizgi yakalaması gerekir yoksa bu piyasada çürüyüp gitmeye yüz tutacak
son albümünde ozz la çalışmasını beğendim elemanlar sağlam güzel yani ona bu yolda başarılar dilemekten başka bir şey diyemem ;)

Son albümü haricinde tüm albümlerine sahibim ve severek dinliyorum kendisini ..En son albümünde klip çektiği parçaya bakıcak olursak sanki son albümü diğerlerine nazaran daha sertmiş gibi geldi bana..Umarım bu tahminim doğrudur..Eğer daha rock müzik ağırlıklı bi albümse almayı düşünüyorumda..Görüşlerinizi öğrenebilirmiyim :?: :?: :?:

republica demiş ki:
Son albümü haricinde tüm albümlerine sahibim ve severek dinliyorum kendisini ..En son albümünde klip çektiği parçaya bakıcak olursak sanki son albümü diğerlerine nazaran daha sertmiş gibi geldi bana..Umarım bu tahminim doğrudur..Eğer daha rock müzik ağırlıklı bi albümse almayı düşünüyorumda..Görüşlerinizi öğrenebilirmiyim :?: :?: :?:
aslında biraz daha yerini bulmus bi alb-üm

ashph demiş ki:
republica demiş ki:
aslında biraz daha yerini bulmus bi alb-üm

albümü ilk dinlediimde yinemi dedim ve beenmedim..dum tıs dum tıs olmuş yine dedim falan filan..sonra bi daa dinledşm bi daa bi daa şimdi hergün kesin dinliorum!dierlerine göre daa sert olduunu söleyebilirim yine ama bu bazı parçalarda ama albüm genel anlamda güsel olmuş özlem tarzına biraz daha yaklaşmış..Bence albümü mutlaka al ve dinle..

Son albümü bilemem ama bütün önyargılarımı yıktı Laubali albümü. Laubali şarkısı rezalet ama çok güzel şarkılar varmış,
Yazmamışlar (özellikle buuu)
Biri Var
Ve olamadı aşk (ve buu)
...
Söylediklerimi yutturdu bir arkadaşım. Güzelmiş bu albüm. Hatta son albümü alabilirim :LOL:

Geri