Özlem Tekin

özlem için buradayım,, çok güzel görünüyo resimde,,

özlem tekin in rock çılıgına eleştri getirebilirsiniz,, ancak bu eleştirilerinizi bi temele oturtmak zorundasınız,, özlem tein elbetteki basit ifadeyle metal müzik yapmıyo,, bu eleştiriler de bu sebeple,, tek bi tür de yapmıyo,, progresif ,,hair metal ve kısmen glam rock,, bahar albümüyle bilen yine biliyo electronic rock yaptı ,, o bi türe baglı kalmıyo canı ne isterse,, isteyince türkü albümü bile yapabiliyo,, bunlarda şimdiye kadar yaptıklarının sonucudur,, bunlardan bi haber oldukça yersiz eleştrileri hep duyacagız,, :) özlem tekin istedigini yapan yapmaya cesaret eden ender belki de tek sanatçıdır,,

Bende makineye katılıyorum su an türkiyede canının istedigini yapan tek SANATCI Özlem Tekin.Buda bi cesarettir hiçbir şeye yada hiç kimseye baglı kalmıyo bence bunada saygı duyulmalı hatta ayakta alkıslanmalı

özlem tekin...asıgıydım..konserine gittim.ilk düş kırıklıgım giydigi bordo benim dügünlerde giydigim tuvalet tarzı giysisiydi.tamam, önemli degil belki görünüş ama ben öyle asıktım ki karsımda heybetli görkemli biri bekliyordum..baktım anaa bizim teyze kızı dügününden konser vermeye gelmiş gibiydi izmire.
şarkı aralarındaki muhabbetler, koca muhabbetleri komik sayılırdı ama...
röportajlarını takip ettim...her kelimesini inceledim.yok, rockçı bu kız diyemedim.
lise yıllarımdaki imajıyla şimdiki imajı çok alakasız..bir insan,bir sanatcı tamam,çok yönlü olabilir ama bir çizgide gitmek gerekir diye düşünmekteyim.mesela sibel tüzün..iyi rokçı olabilrdi ama o da dagıttı para derdine..
özlemi kanal d deki dizisinden dolayı iyice men ettim.
oyunculuguna laf söyleyemem.bilgim yok pek.
hokkabazı izlemedim.izlesem de oyunculugunu begensem de gözümdeki rocker durumları degişemez..
kafasına göre takılabiliyorsa sırtını iyi yere yaslamış demektir.parası var ama adam olamamış,tasası kalmamış belli demektir.
sanatcı acı içinde kıvranmalı.son albümündeki parçaları inanın ben de yapabilirim.ukalalık sayılmasın nolur.ama özlem benim için bitti bu kesin.oyunculuksa yapsın geliştirsin kendini ama müzik hobi meselesi degil ki.müzik iş olmalı,para kazanma hedefli olmamalı...

mutlu oldugum bir anda geyik cümleleri olarak ıyyy şeklinde tiki ciks literatürü biçiminde takıldım.kırdıysam fanlarını,özür dilerim.basarılar serox..hee ;) özlemin tipine gelince yarab özenmiş de yaratmış ne önemi varsa artık...

o şarkıları yap ben sana albüm çıkarıyorum bu bir.

sırtını yaslamış demekle hakaret boyutlarını çoktan aştın bu da iki.

özlemi rocker görmemen özlemin çok umrunda da değil bu da Üç.

zapin misin nesin sana söylüyorum seninle ne kadar düzgün konuşmaya çalıştıysakta anlamadın senin bu saçma düşüncelerinin hiç kimse için hiçbir ifade etmediini de bil
önceden ona aşıktım diosun eğer sen giydiği bir kıyafet nedeniyle aşığım dediğin bir kişiden soğuyosan zaten ona aşık deilmişin demektir
hem sorada muhabbetlerini sewmediini söylüyosun peki bişi sorcam onun giyinişini muhabbetlerini konusmasını beğenmediysen nası aşık oldun acaba
eğer bana değişti o böyle değildi diceksen bu senin takıntın o hep aynıydı

lütfen biraz daa saygılı olalım eleştiri warsada düzgün bir şekilde anlatalım ok onun yaptıı şarkıları bende yaparım falan diyerek deil :evil: :evil: :evil:

hotbird uydusuyla kanalları dolaşıyodum ,, bir fransız televizyonu röportaj yapıyo ,, özlem tekinle ,, ropörtaj fransızca ,, ve kanal Turk rockının tek sanatçısı altyazısı ile devam ediyo ,, fransızcamın yetersizliinden dolayı kanalı degiştirdim,, bu benim eksikligimdir,, neyse orada pek düğün salonu şarkıcıları gibi durmuyodu,, sonra denk geldi konserlerinden birine gittik arkadaşlarla kulise yakın olabildik amatör bi grup tanıgımız sayesinde kısa bi muhabbet ,, ben gözümde joe satriani mike portnoy veya mangini gibi üyütmedigimden senden benden biri olarak gördüm,, ayakları yerden kesik hi degildi,, bütün bu söylediklerim kimseyi ikna etmek için degil, kritigini insanlar kendileri yaparlar,, ancak özellikle karşı çıktıgım bi durum da ,, sanatı para malzemesi yapma durumudur,, özlem tekin diger sanatçıların aksine fakir dir,, bunu bilmediginzden dolayı normal sayıyorum eleştrilerinizi,, özlem tekin gibi bi sanatçının çalıştıgı ajans ve Türkiye nin kıymetbilmezlgidir bu,, ben Türkçe arça dinlemem,, yabancı ise sadece dinazor die adlandırılan üstadlardır ,, bi tek özlem tekin dinliyorum ,, bunun bi takıntı olmadıgı da aşikar sanırım :)

buluşmadan henüz döndüm ben bedri(pyro)musti(spring)cansu mehmet ve canerle beraber hokkabaza gittik inanılmaz güzel bi film olmuş çok güldük yaa hele iki üç sahnesinde kopuyosun gülmekten kırıldık yaa muhteşemdi ne diyebilirim başka her ne kadar sonunda aglatsada biz gözyaşlarımızı tutamasakta inanılmaz hoş bi film olmuş cem yılmaz çok başarılı bu filmde özleminse öle bahsedildigi kadar rolü yok ama oda çok şirindi ve çok iyi oynamış .filmi cem ve mazhar alanson sırtlamış bence hiç fırsat kaybetmeden dogru sinemaya izlenilmesi gereken harika bi film

bende walla para buldukça gitcem herkeze film gelmeden önce söz verdim beraber gideriz die tek tek gitmek zorundayım ama bundan yakındıımda söylenemez ÖZ üm oynuyo sonuçta filde :)

18.jpg

19.jpg

11.jpg

zapin demiş ki:
özlemi sevmiyorum.ıyyyy...ama zamanında çok severdim...ooze a gelmişti..reddedişi dün gibi aklımda...fazla yazmayayım en iyisi...
ilk ve tek albümü tarlalar gördüm otlar taptaze.........diye akıp giden o süper albümüdür.digerlerinden bi kaç şarkı çıkar at mp3 e dinle,kalanını da at çöpe.rockçı mı bu kız? hahayyy...külahıma anlatın..

arkadaslar hiçbiriniz farketmedinizmi..tarlalar ikinci yani öz albumunun bi şarkısı..bunu bile bilmeyen biri bu başlıkta özleme laf ediyo,siz de tutup muattab oluyosunuz...sibel tüzün için rock yapsaydı iyi olacagını düşünen biri,sibel tüzünün "rockçıcılık" oynamadan önce hamamda göbek attığı kliplerden habersiz birine laf yetiştiriyosunuz..şu resimleri ekleyim bari..belki giydiği kıyafetlere göre insanlara bi aşık olup bi nefret eden biri bu resimler sayesinde.."ahanda rockçı be yaw" der...der mi der :roll:
zapincim..gel biz senin külahınla hiç ugrasmayalım..sen o külahını iyice aşagı çek kulaklarını da kapatsın,nasılsa bi işe yaramıyo o kulaklar..

fotograflar güzel.mazhar alanson un yanına sebnem daha çok yakışır diye düşünmekteyim.kıyassa kıyas.buna da laf atın.
volvox devam edemedi neden acaba?
bana hakaretler yagdıran kişilik de bir bayan.
özleme hakaret yagdırmıyorum ama madem oyuncu olmayı bu kadar arzuluyor kendisi, oyuncu olsun,çabalasın.
öz albümünü yıllar önce aradım taradım buldum sevindim kulak zarımı patlatacak derece dinledim ama son albümünü tekrar söylüyorum ben de yaparım ayse de yapar fatma da.(sözlerinden bahsediyorum).a hoşlansım b hoşlanmadım c sıkıldım e bittim vsvsvs.
toyota durumlarından önce ilk klibinde oysa ne kadar zarif ne kadar olması gerektigi gibiydi.sonradan noldu bilen varsa anlatsın!

bu arada hokkabaz ın yorumunu okudum bi yerlerden.insan kendini bile taklit etse olmuyor demiş tuba akyol.her sey çok güzel olacak filminden sonraki gözlemi.bakıcaz!

özlem tekin başlıgına şebnem cemin yanına daha iyi yakışır demek sadece tartışma getirir ,, biz gençler daha ne kadar eski siyasetçiler gibi olacagız,, yapıcı eleştriler lütfen
bu ülke bi şebnem bi özlem yetiştirmiş,, hemen yıkalım karalayalım,, ikisinden biri fazla,,

m_akin_e ve pyroxevil, ikinize de katılıyorum...

Bu kıyas olayları aynı filmi başka koltuklarda seyretmek gibi, ben ÖZZ'ü de, Şebo'yu da ilk günlerinden (Volvox değil, solo çalışmalarının ilk gününden, kaçırdım Volvox dönemini) beri dinlerim, aslında onların parçalarıyla büyüdüm. Artık hangisi daha iyi bile diye sormuyorum kendime, ikisi de benim kraliçem...

Ayrıca tabii ki sevmeyenler olacaktır, ama bence de biraz kötü ifadeler kullanılmış...

Geri