Fas-On (Alternatif Rock, Hardcore) - Ankara

Durum
Yanıtlara kapalı.
fas-onnn.jpg

low adocan o cort harikalar yaratan adam tebrikler duyduğma göre bizizde iyi çalmışsınız if'e gelcez başarılar

selam arkadaslar siZi biziz de dinledim ilk defa, gerçekten oldukca iyi ve mutevazi duruyorsunuz sahnede...gerçi sadece duruyorsunuz demek yanlıs olur sanırım çünkü emrahla gerek baskentte gerekse de biziz yaptıgımız muhabbetlerden anladıgım kadarıyla cidden mutevazisiniz ki bence bu çok önemli...
tebrik ediyorum ve basarılarınızın devamını diliyorum... görüşmek üzere...

Sahnede izledim çok keyif aldım gerçekten,gitar tonlarıyla birazcık daha uğraşırsanız mükemmel olur arkadaşlar biraz tiz ve güçsüzdü ben izlediğimde.Fas-on yavaş adımlarla çok sağlam geliyor bence,herşeyden önce heves ve hırsınız mükemmel bence ve daha bu yaşta...
Konserlerinizde elimde geldiğimce yanınızdayım arkadaşlar iyi şanslar
bu arada vokal 10 numara

çok teşekkürler soyhan, vokalimizle ilk konserimizdi, elimizden geldiğince çaldık, umarm iyi bi izlenim bırakmışızdır ;) bu arada gitar tonlarıyla ilgili haklısın... adilcan prosesörünü yeni aldı we haliyle cok fazla ilgilenemedi aletle... ayrıca güçsüzlüğün diğer bi nedeni de 30 watt'lık bi amfi kullanmasıydı, öffff!!!! yok mu şöyle saglam bi amfi wercek eleman ya :p neyse, ctesi günü 3.30 da If Performance Hall'a bekleriz... daha değişik ve biraz daha alternatif bi repertuarla karşınızda olacağız...

Hadi ya süpermiş :) yorumlar için sağol eksik gördüğün başka şeyler varsa çekinmeden söylemeni isterim elbetteki eksiklerimiz mevcut ton olsun sahne olsun... Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz...
Bu arada çok kar yağıyo umarım haftasonuna azalır... Değişik bağlamalar yapıcaz. Dream theater sevenleri de bekleriz :D görüşmek üzere...

Dostum zaten processor'ü yeni almışsan bu sesler iyi bile aslında :) ben gt-6'mı ilk aldığımda bir ay vıcı vıcı seslerle çaldım ton bulana kadar canım çıktı :) elindeki processor süper bi alet zaten istediğin tonları illaki bulursun uzun vadede sadece clean tona biraz daha efekt katarsan daha dolu dolu daha arkayı dolduran bi ses alabilirsin çünkü clean'ler biraz yavan kalıodu belki biraz delay,chorus,reverb yerine göre çok az phaser falam kullanırsan süper olur,bide iste dediğim gibi distortionlar biraz güçsüz ve tiz gelmişti kulağıma.
Walla başarılar :)

zorknemesis demiş ki:
Dream theater sevenleri de bekleriz :D görüşmek üzere...

aha yoksa Dream Theater mı calıcaksınız??ya hasta oldugum için gelemeyebilirm..eger calıcaksanız,kayıt falan bişiler yapın,dinlemeyi çok isterim...görüşmek dileğiyle..

Dream theater dan home çalacağız ayrıca başka parçalarında girişlerini parçalarla bağlayacağız :) ama kayıt yapacak kadar iyi çalabildiğime inanmıyorum soloları.. :D :twisted: neyse bu arada misery ctesi gelirsen bana biraz yardımcı olur musun ton konusunda bu sefer güzel tonlar yakalamak istiyorum... Şimdiden teşekkürler...

teşekkürler... O Kayıttaki vokalistimiz ile pop rock vs tarzında sesine giden parçalara ve bestelere yöneldik ve grubun ismini Oriakon olarak değiştirdik... Ancak Fas-on Yeni vokalisti ile devam etmektedir her tarza hitap edebilen vokalimiz sayesinde her türlü cover vs yapabileceğiz besteler cabası...

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri