Fas-On (Alternatif Rock, Hardcore) - Ankara

Durum
Yanıtlara kapalı.
DEP_REM demiş ki:
3grup5ct.png

ahhah komedi lan adam hangi grubu çıkarttıını bilmiyo :) neyse ordayız ctesi Fas_on menajer :)
Başarılar..

Bu arada southpark güzel olmuş...: ) Berker işte olm adam işi gücü bıraktı bunlarla uğraşıyo:)

konserde başarılar arkadaşlar :) herşey yolunda gider umarım,bi aksilik olmadan alnınızın akıyla bu konseri de atlatırsınız..

güzel konserdi..ama basslar çok yüksekti hele cross kafada gümlüyodu diyebilirim,bu yüzden gitar ve vokal arkada kaldı biraz..Ama iyi performanstı arkadaşlar,tebrikler...;)

Tebrik ederim..esrarengiz seyircilerden biriydim..Ayrıca başarılar da dilerim..;)

Öncelikle yeni vokali çok beğendim. Tek gitar + Bas çok güzel olmuş müzikal anlamda güzel duydum. Bence çok iyi hazırlanmış ve çalışmış Fason. Hemde çok çabuk. Valla beraber çaldığımız günleri hatırladım da çok hızlı toparlanmış yerine oturmuş fason da herşey =) . tebriler yine gelicem konserlerinize tebrikler beyler ve bayan :D

Herkese teşekkür ederiz :) Tekrar görüşmek dileğiyle gelen herkese teşekkürler gelmeyenlerinde canı saolsun diğer konserlere bekleriz :twisted: :D

ozgur196 demiş ki:
Öncelikle yeni vokali çok beğendim. Tek gitar + Bas çok güzel olmuş müzikal anlamda güzel duydum. Bence çok iyi hazırlanmış ve çalışmış Fason. Hemde çok çabuk. Valla beraber çaldığımız günleri hatırladım da çok hızlı toparlanmış yerine oturmuş fason da herşey =) . tebriler yine gelicem konserlerinize tebrikler beyler ve bayan :D

Teşekkür ederim özgür çok fazlada çalışamadık aslında Rana saolsun çok güzel uyum sağladı gruba o yüzden bi problem yaşamadık... yanımızda olduğun için teşekkürler keşke özgünde gelseymiş bu arada.. neyse görüşmek dileğiyle...

Ayrıca kaan sen bi gel konsere diodunya hiç bi kız vokal güzel soad söleyemez diye merka ediorm nasıl bulacaksn :D

adil bence daha çok guano apes çalın vokalin sesi tam uyuyor ona oldukçada güzel oluyor örnek big in japan.... guano apes düşünün derim çok da güzel sahne olur başarılar...

ses sisteminden kaynaklanan ufak tefek sorunlar haricinde iyi uldum sizi, sanırım çalışmalarınızın sonuçları yavaş yavaş görünüyor. repertuar seçiminiz oldukça güzeldi.
erman'a da ayrıca tebrix.

ses sisteminden kaynaklanan ufak tefek sorunlar haricinde iyi uldum sizi, sanırım çalışmalarınızın sonuçları yavaş yavaş görünüyor. repertuar seçiminiz oldukça güzeldi.
erman'a da ayrıca tebrix.

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri