Fas-On (Alternatif Rock, Hardcore) - Ankara

Durum
Yanıtlara kapalı.
zorknemesis demiş ki:
Arkadaşlar Basçımız Emrah Daştan ile gerekli sebeplerden ötürü yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. Verdiği emekler için teşekkür eder, Müzik hayatında başarılar dileriz...

Fas-ON Şu an itibariyle basçısını aramaktadır...

geçmi$ olsun kolay gelsin...

Arkadaşlar teşekkürler... Yeni elemanlarla görüşmeye başladık umarım olumlu sonuç alır ve hiç vakit kaybetmeden kaldığımız yerden devam ederiz...

artık hayrlısı arkdaşlar ne diim olsun böle çalışmaya devam ederseniz çok ii şler olcak en yakın konserinize gelicem başrılar dilerim....

En iyisi oldu bence sevindim...Umarım duyduğum bi takım şeyler var grup elemanları arasında dönen o konuda herzaman grup elemanlarının arkasındayım."Bunlar boş işler koç boşuna uğraşma" diyede eklemek istedim :) Umarım adam akıllı sahne performansı olan bi bassist bulabilirsiniz... Kolay gelsin...

zorknemesis demiş ki:
Arkadaşlar Basçımız Emrah Daştan ile gerekli sebeplerden ötürü yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. Verdiği emekler için teşekkür eder, Müzik hayatında başarılar dileriz...

Fas-ON Şu an itibariyle basçısını aramaktadır...

Bişey sorucam,hazır bu kadar kişiyi yolluyosun gruptan arada da kendini atsan da bari grubun geri kalan elemanları sağlam kalsa :?: Bence gayet mantıklı olur...

benide atın ya benide atın :)

her zaman yanınızdayım adılcan erman sokakta evde orda burda studyoda cart curt... hep yanınızdayım

komacan basarılar

arkada$lar bir$ey dikkatimi çekti.. Affınıza sığınarak... Birilerini gruptan atmak veya "beni de beni de atın" gibi cümleler kurmak, grupla yollarını ayıran arkada$ı rencide eden veya aradaki ili$kileri yıpratacak $eyler değil midir ?

Bu bence böyledir. O yüzden sizlere önerim ( öneri ) "atmak, atılmak, attırmak" gibi kelimelerden uzak durmaktır. Herkes müzik yapmaya çalı$ıyor. Arada bir uyu$mazlıklar çıkar ve yollar ayrılır. Kimse atılmaz. Benim fas-on'la bir ilgim yok. Nacizane bir öneri sadece...

Kolay Gelsin.

Can para bulsakta bi stüdyo kaydı yapcaz olmadı ibocuumla bi kayıt yaparız evde...
Yanımızda olan herkese teşekkürler...
Bu arada yeni elemanlarla anlaşmak üzereyiz konserler yakın umarım yaptığımız müziğin kalitesini mümkün olduğunca artırabiliriz...
Bu arada Dreadnat a katılıyorum. Kesinlikle atmak vs kullanmayalım hoş laflar değil... gerekli sebeplerden yollarımız ayrıldı... Emrah tabiki başka gruplarda müzik yapmaya devam edecektir...
Teşekkürler Fas-ON yakında tekrar sahnelere dönecektir..

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri