Fas-On (Alternatif Rock, Hardcore) - Ankara

Durum
Yanıtlara kapalı.
erman ben serkan......sizin signature tamam gibin...amma burda kullanamassınız 2 yavsayın moderatore fln soyleyin izin versin signature olayına...sacmalık olur...dandik bi avatar için o kadar ugrasmıs olmayım vermem serefsizm ;)

dün izledim sizi vokalin sesi berbattı grubu tek kurtaran davul gibi görünüyor daha çok erken görünüyor bir barda çalmak için bence :? mesela bi ornek verim kendin coş'u katlettiniz keza yine'yi de katlettiniz ama yinede şunu söylemeden edemiycem azimli insanlara benziyorsunuz böyle çalışırsanız bi süre sonra sahneniz çok gelişir diye üşünüyorum...

açık sözlülüğün için teşekkür ediyorum ya 2 gündür günde 3 4 saat stüdyo yaptım sözleri unuttum vs çok büyük hatalar yaptm en azından kişisel olarak ayrıca basçımız ve 2. gitaristimiz misafir olduğu için hiçbirşey oturtamadan çıktık ben sözleri unuttum ışık ters geldiğiiçin elime almak zorunda kaldım hatalar dışında sesimin güzelliği vs sizin taktirinize bırakıyorum. Daha çok çalışıp telafi etmeye çalışacağım yorum için saol böyle yapıcı eleştirilere herzaman açığımdır... Biraz moral bozukluğu yaratan bi konser olduysada kendimi geliştirmeme yardım edecektir..

iste bitti....nasıl olmus?

fake25en.jpg

rock in a box hadisesi...aslında cogu grup,diger herkes gibi sese,gorunuse,duygulara sahip, cunku ortada belli, kalıplaşmış bir üniforma var...sanki kutuda,set olarak spariş etmişsin gibi, bence bu fasonlugu yaratıyo...iste bu kadar...:)[/list]

ilginç :D
neyse arkadaşlar fas-on bi süre kendini toplamak için çalışmalarını sürdürecek o sıradada öss çalışmalarını sürdürecek toplanmamız uzun sürebilir :(

gece saat 3 te ızmırlı bı ınsanı kızılaya bırakmıs ve oraya kadar mukemmel bı muabbet cevırmıs bı bas gitariste sahıp grup
dınlemek nasıp olmadı
teşekkurler kendısıne

scharbone demiş ki:
gece saat 3 te ızmırlı bı ınsanı kızılaya bırakmıs ve oraya kadar mukemmel bı muabbet cevırmıs bı bas gitariste sahıp grup
dınlemek nasıp olmadı
teşekkurler kendısıne

abi duyan da seni fizan'dan getirdim zannetcek kızılay'a :D yapma alla aşkına ya, abartmışsın yahu mahçup oldum smdi :roll: eger olur da yolumuz oralara düşerse ne demek, dinnersin ;) kal saglıcakla...

hepinize selam
osir..fas-on...51promil.
ayırmadan...
bende sizleri özledim..yakında görüşmek üzere
derslere ve müzige cok calışın...
sevgilerimle..

Arkadaşlar Fas-on aradığı vokalı bulmuştur ilk konser 29 aralık IV de saat 7 30 8 civarı diğeri yılbası gecesi o da Iv de 8 civarı Fas-on yeni halıyle ve biraz değişen tarzıyla gelioooooo:)

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri