Fas-On (Alternatif Rock, Hardcore) - Ankara

Durum
Yanıtlara kapalı.
bu konserde 3 günde yetiştirdiimiz parçalar vardı ondan biraz problem yaşadık özellikle dün gece basları bitirdiimiz için parçalar tam oturamadan çıktık şimdi bikaç hafta ara vereceğiz nadasa çekilip çalışmalara devam edeceğiz bu sırada kayıtlar yapmayı düşünüorz dünleyen ve gelen herkese teşekkürler bu arada tre senin adın ne idi özgenç sen misn ya ne çalacağımızı bırakın bu bizim içimizden gelenlerdir sonuçta bizim amacımızı düz eğlence değil biz sevdiğimiz ve kendimizi verdiğimiz parçaları en küçük detayına kadar inerek size sunuyoruz. Lütfen daha fazla tartışmaya gerek yok taygun snde ortalıı karıştırma :D

duff_mania demiş ki:
Ben kimseye soyle iyiyiz veya boyle kotuyuz demedim, eleman?n biri sizin icin tarz?n?z? degistirin farkl? biseyler calin dedi bende ne calcaklar Guns N Roses mi calcaklar dedim..sonucta piyasada ki diger orneklerinizden daha iyi oldugunuzu ve tarz?n?z?n da tam oturdugunu dusundugum icin bunlar? soyledim..bizim ne oldugumuzu burda size ispat etcek de degilim demolar? bi yerden bulur dinlersin begenirsen konserimize gelirsin begenmez silersin iste o kadar...

Gunsn roses calinca iyimi oluyosunuz simdi? neyse senle hic polemige girmicem cok kast?n kendini. tanimadigin insanlarla konusurken biraz sayg?l? ol istersen...

Beyler kusura bakmayin forumu karistirdim biraz..

tre demiş ki:
duff_mania demiş ki:
Ben kimseye soyle iyiyiz veya boyle kotuyuz demedim, eleman?n biri sizin icin tarz?n?z? degistirin farkl? biseyler calin dedi bende ne calcaklar Guns N Roses mi calcaklar dedim..sonucta piyasada ki diger orneklerinizden daha iyi oldugunuzu ve tarz?n?z?n da tam oturdugunu dusundugum icin bunlar? soyledim..bizim ne oldugumuzu burda size ispat etcek de degilim demolar? bi yerden bulur dinlersin begenirsen konserimize gelirsin begenmez silersin iste o kadar...

Gunsn roses calinca iyimi oluyosunuz simdi? neyse senle hic polemige girmicem cok kast?n kendini. tanimadigin insanlarla konusurken biraz sayg?l? ol istersen...

Beyler kusura bakmayin forumu karistirdim biraz..

Bi insana sayg? göstermek icin onu tan?y?p tan?mak degil saygiyi hak edecek bisey yap?p yapmad?g? önemlidir... eger bu insan bi forumda biseyler yazmaya calisan yalniz bunu yapmak icin kullanacagi tek ihtiyac olan okudugunu anlayabilmek vasfindan uzaksa kusura bakmasin ama saygi falan gostermiyorum..Bu kacinci ayni seyi soyleyisim bilmiyorum ama yine soylurum umarim bu sefer anlamiyi basarirsin..ben Guns N Roses calan iyidir demedim..zaten burda konu da Guns N Roses degildi, yuzlerce baska ornek de verilebilirdi..konu Fas-On un yaptigi tarz bu tarzda olan basarisiydi..sen israrla baska tarzlar deneyin dedin (ki bu oneriyi yaparken bi ornek de vermedin, mesela `arkadaslar bence biraz daha Alternatif Rock calsaniz daha iyi olur` gibi bi yaklasim daha yerinde olurdu)..bende ne calcaklar Guns N Roses mi calcaklar dedim..burda ornek ne calcaklar AC/DC mi veya ne calcaklar Led Zeppelin mi diye de verilebilirdi...anlayabiliyo musun??? Bu mesajim bu sayfada ki son mesajimdir...sayfalarinin kapanmasini bende istemem...Fas-On a muzik hayatlarinda basarilar diliyorum...

duff mania te?ekkürler yurdum insan? tart??maya fazla aç?k napars?n :p sözüm meclisten d??ar? neyse bi süre konserlere ara verip çal??malara gömülece?iz...

duff mania teşekkürler yurdum insanı tartışmaya fazla açık naparsın :p sözüm meclisten dışarı neyse bi süre konserlere ara verip çalışmalara gömüleceğiz...

yorumlar?ndan dolay? herkese tesekkur ediyorum duff_mania sanada yorumlar?n için tesekkürler dedi?in gibi bu konuyu daha fazla uzatman?n anlam? yok bu arada adilinde dedi?i gibi konserlere biraz ara verece?iz.....(eeeeeee tabi öss var) :LOL:

e bizimde bu sene oss miz war ama biz tam tersine tam gaz calisicaz electromuzuda bulduk sonunda bu ay olmasada eylulde okul acilmadan ilk konseri wermei düsünüoruz. sizle cikariz belki bellimi olur ;)

Çok iyisiniz kralsınız duff mania yı da alında Ankara'nın en iyi grubu olun.. Siz ne pis şeylermişsiniz öyle yaa..

ya sen olayları nie çarpıtıyorsun forumu baştan sona bi incele istersen hangi grup elemanın ağzından öyle laf lar çıkmış hem burada bilmişlik yapan sensin biz senimi düşünücez çalarken aaaa tre beğenmez mi dicez artık bu konu kapansın forumun böyle lüzümsüz seyler!!!!!!! yüzünden kapanmasını istemiyorum ayrıva sizede basarılar.....

tre demiş ki:
Ben benim sevdiğim şarkıları çalın demiyorum. Çaldığınız şarkılar çok geniş bi kitleye hitab ediyo olabilir. Ben sadece çaldığınız grupların daha gaz ve değişik parçaları var diyorum. Siz olaya benim nasıl yaklaştığımı veya müzikal açıdan bakıp bakmadığımı da bilemezsiniz. Ben sadece dileklerimi söyşedim. Eğer iyi bi grup olmak istiyosanız sadece kendi istediklerinizi değil sizi dinleyenlerinde isteklerine kulak vermeniz gerekir. Ben sizden sahnedeyken bi parça istesem noolca? Çalamadığınız zaman belki bnim istediğim şarkıları sevenleride kendinizden soğutucaksınız.

Bunun gibi şeyler... Ayrıca Deprem bestesi çalmanız güzel bişey ama bena göre kendi emeğinizi verdiğiniz kendi bestlerinizi çalmanı daha iyi olur..

Neyse bi dahaki konserinize yetişirsm bunu konuşuruz yazmakla olmuyo. Nasıl olsa beni tanırsınız görünce..

Başarılar..

birincisi biz de caldıımız grupların daha farklı we gaz parcaları olduun farknadyz, we bi hafta icinde bu farklı gaz parcaları calmak istedk ama calısamadk.. bi sürü engelle karsılastık, we elimizdekilerle yetnmek zorunda kaldk.. ii bi konser olmadı benm icin, hem osiris'te hem de fas-10'da hayal kırıklıı yasamak koydu bana (elemanlar kötüydü demiorm, kendi adıma konusuorm, konu baska tarafa cekilmesn!!!)
ikincisi besteye yönelme konusu.. farklı bi beste coverlamak istedk we bunu da bi amatör gruptan sectk.. tutulan bi besteydi we biz de nası bi yorum kattımızı görmek istedk.. kendi bestelerimizi de ii bi yerde görüorm ben, we bu besteler gbi daha bi cogu war elimizde.. ilerde görcek herkes..
üçüncüsü ise 'benim sewdiim parcaları calın demiorm' diosn, ama sahnede bizden parca istemekten bahseidosun?! nası bi tezattır annamadm..biz pavyon grubu diiliz, 500 parcalık arabesk veya fantezi repertuarı yok bizde.. bu konuyu bana özel msjla acıklarsan sewinirm..

fason öldünüz mü :?: konser bekliyoruz ama gaz parçalarla :LOL:
uyutmayın beni bide mor ve ötesinden vazgeçin onun yerine alternatif bi kaç parça çalın mesela Adil; where is my mınd ı söylesin ;) en çok sevdiği parçadır

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri