Fas-On (Alternatif Rock, Hardcore) - Ankara

Durum
Yanıtlara kapalı.
zorknemesis demiş ki:
anıl gitarlar için saolun ama ibaneze bittim ya süperdi neyse baya talihsizlikler oldu teller koptu 7 telli gitar kombinasyonunda çalmak zorunda kaldm sonra fasonda konsantre olamadık 4 şarkı çalabildik zaman yüzünden daha iyi performanslarla beraber olmak üzere

şekli yüzünden rahat edemedin ESP ile di mi... :) ibanez iyidir iyidir... bi de yeni gitarlarımız gelse biz de 7 telli takılsak artık :)

Adil naaaaaaapıyon?? Ne güzel konser verdiniz,biz alternatif bekliyoduk ama Korn falan geldi,Volkan'ı (eski Barkod vokali) gördüm.Bi de pazartesi Garage'da izlediğimiz Voltron'a da yer verince bozur bozur Hardcore oldu,iyi de oldu...Başarılar.Davulcunuza hayran kaldık...

Arkadaslar herkeze yorumlarından dolayı tesekkür ederiz zaman sorunu olduğu için kısa kesmek zorunda kaldık bazı teknik sorunlar yasandı ama ben yinede güzel olduğuna inanıyorummm birdahaki konserde görüşmek üzere(baya bi sonra olabilir).........

volkan bize baya kızdı aslnda, tam olarak birlikte bi çalışma yapamadk we ortaya bizim beklediimizden kötü bi sonuç ortaya çıktı, ama eğlenen de eğlendi :D pazar günü if rock bar'da olcaz, cok daha ii bi konser olur umarm..

Grubunuzu andac cafede izledim.. başarılıydı.. besteler cok iyiydi.. önemli olan bu aslında ama... bence biraz cover parcalara calısmalısınz.. davulcu arkadasım böyle devam et ;)

teşekkürler ancak ogün karışıklılar oldu coverları çalamadık fln filan yarın tekrar konser var vokalist hasta oldu ancak biz ensturmental olarak çıkacağız...

Konser...Konser...Konser...

Andac Cafe' de
24.09.2005 Cumartesi Günü

Ruh Salatası

Fas-on

Twist off

Giriş 2.5 ytl + 1 içecek
Selanik-2 caddesi 65/D Metropol Sineması karşısı..

51 promil'den özgür'e cok teşekkür ediorm, katkıları we gruba uyumu açısından.. adil'in de dedii gbi cıktıımız en zevkli (we bence de en basalrılı) konserdi ;) konsere gelen herkese ayrıca teşekkürler..

bazı konular insanların kişiliginin geliştigi bu sizin yaşlarda önemlidir.
bunların içerisinde en önemlilerinden birisi SÖZ vermektir.
yerine getiremiyeceginiz sözü hiç bir zaman vermeyin...verdiginiz sözüde muhakkak yerine getirin. bahanesi olmaz...
temennim kişiliklerinizin yeteneklerinizle bütünleşmesidir..
İF konserinize vokalsiz olmanıza ragmen iyi geçmesine sevindim..
yolunuz acık olsun..

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri