tuzruhu

eywallah sağolasınız allah sizlere daha iyisini nasip etsin ama şimdilik daha iyisi malesef yok aynını almak durumundasınız (sakın öyle bişey yapmayın ha)yalnız bizim bu gitarcı volkan'dan tırsıyorum gitti bizim ayakkabıların aynından aldıya gider gitarında aynından alır walla

eveeeet nihayet dinledim arkadaşlar.itiraf etmek zorundayım ütopya'da geçen yıl yapılan müzikten küçük farklar dışında maalesef fazla sıyrılınamamış(ütopya'dan kopmak zor tabii!!! :LOL: ) ama olsun diyoruz,yine de vasatın üstünde sayılır,güzeldi...
bu arada diğer arkadaşlar kıskanmasın ama grubun parlayan yıldızı,en azından benim baraka'da izlediğim akşam kesinlikle volkan'dı.tebrik ediyor başarılarınızın da devamını diliyorum. :alkıs
demoyu da evde bilgisayara yükleyip dinlicem artık.onun yorumları da o zamana...

Teşekkürler thyrenia...Ben iski ve umut olarak bizdee seni cook seviyoruz.. :) Vasatın üstündee demek...Eywallah sanada hayatta başarılar canım... :) :)

Yönetici Uyarısı:İmzanızı düzeltiniz,max 3 satır,boşluksuz : ) . . .

çok güsel olmuşlar.... sanırım kanal kayıt yaptınız bu sefer, çok hoş olmuş, benden tavsiye özellikle "beklerim" in telif haklarını alın cidden güzel bi şarkı...

(ulen ölsek kalsak noluyo diyen yok o da ayrı mevzuu)

demo ile ilgili fikirler için teşekkürler...

sevmenize sevindik açıkcası...

menAkşe ne oldi saa gözükmüyoon heç?

bu arada ütopya tadı nedir ben kavrayamadım? iyi veya kötü ben yabancıyım o mevzuya:) umarım talihsiz bi msj deildir..

grip grup noldu iyileştinizmi pazartesi dinledik seve seve umarım iyileşmişsinizdir bu akşam gene dinleriz ütopyada .ordasınız değilmi

objektif bir gözle bakarak,gayet olumlu yorumlar yapmaya çalıştım aslında ama sanırım yanlış anlaşılma durumu söz konusu.üzüldüm böyle algılanmasına çünkü yorumumda en ufak bi alay yoktu.üstelik "vasatın üstünde" kötü manası olan bişey değil,aksine,amatör ya da profesyonel her grup vasatın üstünde bişeyler ortaya koymak için çabalar.bu arada "ütopya tadı" gibi bişey de geçmedi,sadece ben grubun gitarist dışındaki diğer elemanlarını birkaç kez ütopya'da dinlediğim için ve daha önceki sayfalarda da -çağatay hatırlayacaktır- ütopya'da o dönem yapılandan çok daha iyi bir iş ortaya çıkacağını umduğumu söylediğim için,böyle küçük bir karşılaştırma mahiyetinde fikrimi belirttim.
her neyse arkadaşlar...dediğim gibi yanlış anlaşılmış olmama ve garip biçimde bu kadar sert tepki almama şaşırdım ve bi o kadar da üzüldüm,o kadar!

Hepsi kaliteli adamlardır. İskender bırak artık şu SAMURAY triplerini. Nesliniz tükeniyor... :Den kısa sürede dinlemeye geleceğim.

SERATONİN'den NİNJA ÖZGÜR :D

ninjaların ne kadar kendini bilmez ne kadar vurdum duymaz ne kadar pilav düşmanı olduğunu herkez bilir o yüzden oaltan cım uğraşma biz samuraylarla gözüm seratonin'i en kısa zaman da grup olarak gelip dinleyeceğiz....

Bu arada thyrenia yorumlarını dikkate alacağız bizi takip etmeye devam et hatta yorumları programdan sonra yada arada bizlere birebirde ilete bilirsin

yahu amma gerdiniz bea iyi hoş bi yorum yapılmış hakkımızda hemen yüklenin kıskanç herifler

thyrenia sen devam et bakma bizim çocuklara onnar yapar arada beklerim programa....

demo yorumları gelmiyo hala?

şarkılarınız güzel olmuş arkadaşlar sen gidince yi dinledim punk gibi olmuş düz çalsaydınız daha iyi olurdu gibi bestenizle cover arasında sanki ikisini 2 farklı grup çalıyo gibi genede bu güne kadar dinlediğim sağlam gruplardansınız

Geri