51 PromiL(Rock) - Ankara

ctaylan demiş ki:
Duyduğum kadarı ile 2 ekimde Bronx'ta iremle konseriniz olacakmış. Sonunda bulmuşsunuz iremi. Hadi bakalım. Yoksa yeni vokalist aday adayımı ? En kısa zamanda bursada görüşmek üzere. Bu arada parçalar mükemmel.

Durum gitikçe içinden çıkılmaz bir hal almadan açıklayayım.Biz İrem'e ulaşamadık O bizi buldu sağolsun.Bir İstanbul konserini zaten istiyoduk.İrem'de gelirseniz kendi şarkımı söylemek isterim dedi.Bizde seve seve kabul ettik.Bizim de istiyeceğimiz bir şeydi bu.

İrem'in vokal aday adaylığıyla hiç bir ilgisi yok.Biz vokalimiz Ece'yle çıkıp konserimizi vericez.O da hayalet sevgilim'de gelip söylicek.Olay bu yalnız bu konser henüz net değil.Kesinleşince gruplar da burdan ve sitemizden bildiririz zaten.
Bursa için bir şey diyemicem o taraflara gelmemiz zor oluyor özellikle bu yıl için Ama teşekkürler yine de

Öncelikle 18 inde AKM 24ünde Biziz 30 unda cayyolu fest.var.Bunlara hepinizi bekliyoruz.

saygılar&sevgiler

Aslına bakarsan iremin size ulaşmasını sağlayan benim. Sizin adresleri en başta senin adresi veren benim. Ayarlabilirsem o gün bende istanbulda olacağım. İremin vokalistliği konusunda kızmana gerek yoktu. Küçük bir şakaydı. Ece'nin vokalinden gayet memnunuz. Gayet güzel giden vokalide değişitmeye hiç gerek yok. Bursa'ya ankara dan çok grup geliyor. Takılın birara onlara sizde gelin. Karakedi en az 4-5 sefer geldi mesela. Ankara dinleyicisine benzemesede Bursa Seyirciside iyidir. En yakın konserrde görüşmek üzere. Çalışmalarınız mükemmel ve aynen devam....

Arkadaşlar irem sadece (eğer gelirse tabi) kendi parçasını söylicek.. Yarın Atatürk Kültür Merkezindeki konserimize herkesi bekliyoruz.. Giriş ücretsiz + zemzem suyu :p

Saygılar Sevgiler, Pötürjükler !

teşekkürler bizi ona ulaştırdığın için.Vokalimiz daha yeni değişti ve bir çok olay yaşadık bu konuyla ilgili bu yüzden söyledim kızmadım tabiki estafurllh.Bekleriz konsere..Bursa için bir şey diyemicem inşallah o da bir gün olur :)

Eğer bursada konser yapmak isterseniz yardımcı olabilirim. Gerçi 2 tane konser verebileceğiniz mekanımız var. Artık birinden biri olur. Yarın ki konser için şimdiden size başarılar. Sesinize parmaklarınıza kollarınıza kuvvet :D

beyler istanbula gidiyorsunuz da bari hiç gel seyduna senle birlikte çıkalım diyen yok yani :D nese sömestr zamanı bizde bi istanbul yapacaz rock alive altında inşallah

Bursayada gider :) .iz Öncelikle bu günden bahsedeyim.Özellikle Emine'ye çook teşkür ediyorum. Bizi yanlız bırakmadı. Kendi adıma çok eğlendim. Zaten Echoes grubunun elemanlarının hepsi hem dallarında çok iyi, hemde çok iyi insanlar. Kısacası bugün herşey güzeldi :) . Grup olarak sahne almasakta hep beraber çok eğlendik. Echoes grubuna da teşekkür ediyorum başarılar diliyorum.Başka konserlerde yeniden birlikte olma dileğiyle. şuan için kesinleşmiş konser tarihlerimiz

24 Eylül Biziz Rock Bar (Sezon Açılış)

30 Eylül Çayyolu Fest. 18:00

2 Ekim Bronx feat İrem

Eylül ve Ekim ayı içerisinde başka organizasyonlarda var. Kesinleşenleri yeniden bildiricem.

Her ne kadar çalmasanız da orada olmanız bile güzeldi. sonuna kadar durduğunuz için teşekkür ederim. enteresan bir olay oldu :) Herkes herşeyden çaldı, söyledi.

Daha güzellerine umarım :)

24 Eylül 05
Biziz Rock Bar----> 18:30 51 PromiL

25 Eylül 05 (Breagal - Parti)
Yer----> İf Rock Bar
Giriş--> 10 YTL
Kapı Açılış--->19:00
Gruplar

Uba--->19:30
Fason-->21:00
51PromiL-->22:30
ve dj Ahmet

30 Eylül 05
Çayyolu Fest.
51PromiL--->18:00
DeM--->19:00

Yakın zamanda kısmet olursa 51promil ile bir veya iki güzel organizasyona imza atıcaz,pardon kendileri atıcak bende vesile olucam :) Ayrıca kendilerinide 2 Ekimde Bronx'dada izlicem...İlerisi için kendilerinin için neyin en iyisi olduklarını düşünüyorlarsa umarım istedikleri onlarla olur...Sevgi ve Saygıyla...

Ankara Biziz Rock Bar'da 24 Eylül 2005 Cumartesi Rock Alive Sezon Açılış Konseri , Anti Organizasyon&Dream Organization tarafından yapılacaktır.Saat 14:30 de kapı açılışı.Giriş 7 YTL.Bira 3 YTL .Sahne alacak gruplar sırasıyla:

Rebelde
DeM
51 Promil
Mars
Adres: Tunalı hilmi Cad.,No:106/6 (McDonald's karşısı) Kavaklıdere/Ankara

Ya şimdi bir bestenizi dinliyorum da. Vokalistinizin ses rengi çok ama çok güzel. sizin adınıza iyi temennilerim var :) umarım 3-5 yıl içerisinde tırmanacağınız bir yol çizersiniz kendinize.

Geri