51 PromiL(Rock) - Ankara

51 promile İstanbul konserinde başarılar... Ben bütün gece dua ediyo olucam..

Burdaki bütün smile'ları karıştırsam şu anki yüz ifademi anlamanızı sağlayacak bir smile oluşturamam..

51 Promil .... Davul ....

...

uzun süre foruma bakamamıştım...10 sayfa falan okumak zordu ama başardım :))
tabi aradaki konserlerden de bihaber kaldım..neyse..istanbulda başarılar diliyorum...kayıtlar da geleceğine; göre sevinçliyim ben :)) evet evet...

Yanlış anlamayın ,,ben kötü felan demedim size,şarkı bana göre güzel değil dedim.Bana aptalca geldi şarkı...
İstanbulda başarılar...

Bende bi mp3 var basında sadece gitarla kız söylüo soradan cosuo falan..burdaki kız kimdir?Ece mi İrem mi?Ayrıca bi haber dolanıyo irem in sevgilisi intaar etmiş kızda arkasından gitmiş bla bla..nerden cıktı bu olay aslı yokmus tabi?

51 promile bugun için eeii sanslar..ejejim keşke yanında olabilseydik cnm benim için dua et demişsin sn mrk etme dualarımıs her zamn seninle bitanem inanıorm super olucakk :))

OceanLand demiş ki:
Bende bi mp3 var basında sadece gitarla kız söylüo soradan cosuo falan..burdaki kız kimdir?Ece mi İrem mi?Ayrıca bi haber dolanıyo irem in sevgilisi intaar etmiş kızda arkasından gitmiş bla bla..nerden cıktı bu olay aslı yokmus tabi?

51 promilin geçen sayfalarda epey muhabbeti oldu :LOL:

oku herkes bişiy dio

Arkadaşlar irem yaşıyor yauw.. Hepsi hurafe onların.. Yok sevgilsi ömmüş felan.. yalan onnar.. İrem'le bi aksilik çıkmadıysa şu an sahnede olmaları gerek.. Umarım video ya almışlardır.. Buraları da bana bıraktılar :) Siz coşup faça felan çekmeyin diye :p

Neyse bana hiç bi şey bu kadar koymamıştır heralde.. Çok içime oturdu.. Bir daha bırakın istanbul'u isterse hakkari olsun iki elim kanda da olsa giderim..

Neyse janlarım bensizler orda.. Öpelim yine de..

İlk mesaj kimden gelecek aceba...
nasıl gecti iyimiydi kotumuydu, mixermi yandı, davulmu patladı :p

bende baya merak ettim simdi konser goruntuleri videoları kayıtları falanda olur burda heralde sanırsam... bekliyoruz yani olsun bence..

:)

ha bu arada ben fuku fuku (iiiaaagggg dj akman falan böööüüüggg benzettigin adamlara bak) culardan değilim.. ben radyo dj iyim.. oylede kalcam.. hatta bana dj demeyin Suat diin :)

Geri