51 PromiL(Rock) - Ankara

Şu An İtibariyle www.nokiasupersound.com adresinden 51promilin 'gökkuşağı' adlı şarkısını indirebilirsiniz..

:arrow: Aklımda Favorilerim yavaş yavaş oluşmaya başladı. Sizlere gelince siz her zaman favorimsiniz :) fakat şarkı biraz durgun bence. Ama yinede beğendim. Diceklerim bu kadar. Sizlere Başarılar Dilerim !

Teşekkürler fakat çıkmamış demomuzdan bir parça bu. Kütahya konseriyle beraber yeni demomuz çıkıcak başka besteler ve 1 cover bulunacak. Son bi hatırlatma olarak Yakın bir zamanda belki bir İstanbul konseri daha var. Bu sefer tam grup olarak. Neyse Yakınlaştıkca ayrıntıları internet sitemizden ve burdan bulabilirsiniz.

Çok teşekkür ederiz arkadaşlar.. Kütahya konseri için kesin bir tarih belirlemeye çalışıyoruz. Ayrıca nokianın düzenlediği yarışmaya gökkuşağı adlı bestemizi yollamış bulunduk (ki bunu söylemek için geç kaldım biraz :D ) ..

Destekleriniz için teşekkürler..

Saygılar..

ya sizi izlemeyi çok istemiştim ama olmadı en azından tanışırım gençlerle dedim ama sizi çıkarmışlar anladığım kadarıyla.kötü olmuş ;) yakın zmanda sizide dinlicem yeniden org.yapmaya başlıyorum sizinle irtibat halinde olmam lazım ;)
iyi bakın kendinize gençler ;)

Kesinleşmiş bir konser...
3 Aralık 2005 Kütahya Aktüel Cafe

Bu konserle beraber Stüdyo kaydı olacak yeni demomuz dağıtılmaya başlıyacaktır. Aynı gün www.51promil.com da açılıp oradada yeni demolarımız yayınlanmaya başlayacaktır. Gökkuşağının da içinde olacağı demomuzda 5 bete 1 cover bulunacaktır. Arkasından Ankara ve İstanbul konserimiz olacaktır. Bayağı geciken demomuz için gösterdiğiniz sabırdan dolayı teşekkürler.

ozgur196 demiş ki:
Kesinleşmiş bir konser...
3 Aralık 2005 Kütahya Aktüel Cafe

Bu konserle beraber Stüdyo kaydı olacak yeni demomuz dağıtılmaya başlıyacaktır. Aynı gün www.51promil.com da açılıp oradada yeni demolarımız yayınlanmaya başlayacaktır. Gökkuşağının da içinde olacağı demomuzda 5 bete 1 cover bulunacaktır. Arkasından Ankara ve İstanbul konserimiz olacaktır. Bayağı geciken demomuz için gösterdiğiniz sabırdan dolayı teşekkürler.
ooo konser kokusu bıle gusell canlarım bidee bu bete:p lerı ben bi dinlesem bı kıyak gecsenız olmas mı:p

Kütahya'yı sallicez işallah :D

Herkesi bekleriz.. 51 no'lu Demo'yu kim alcek acaba! ? ? ! ! ? :D 51 no'lu demoyu alan arkadaşa gruptan imzalı tencere seti vericez. 5 parçadan oluşacak olan bu son model teknolojik aksesuarlarla donatılmış tencere setimiz, her şekilde (hatta ters bile) kullanılabilmekte, ve her parçanın üstünde bir grup üyesinin imzası bulunmaktadır..

Not: Tencere tava benim ilgi alanıma giriyo, altlarında bir kaç baget izi olabilir.. Ama orjinalite diye yorumlanması 51. dostumuza rica edilir.

Uyarı: Tencereler 51 kullanımlıktır.. 52. kullanımda pötürdemek suretiyle infilak etmekte ve kafa göz dinlemeden katliama sebebiyet göstermektedir. (Labaratuvar ortamında maymun, sarhoş insan, gereksiz ev eşyaları, fare, ayakkabı ve bol zeytinyağlı dolma üzerinde tarafımızca denenmiş ve bu uyarının yapılması uygun görülmüştür.)

Saygılar & Sevgiler, Pötürjükler!

Hebe..

hepinizi tek tek tebrik edioum yolunuz harbi açık.umarım gral olursunuz arkanızdayız.ama nokyadaki kayıt şarkı güzel ama kayıt kaliteli değil:)ama yinede oy topladık...
Başarılar canlarım

Geri