51 PromiL(Rock) - Ankara

Teşekkürler herkese.. Tekrar Hatırlatmakta fayda var arkadaşlar..

HEr Cumartesi 18:30 20:30 arası Biziz Rock Bar'da 51PRomiL sahnede..Giriş ücretsiz..Herkesleri bekliyoruz :)

kom305knu7.jpg

51PromiL çok yakında yeni 2 kaydı ve yeni programıyla tekrar sahnelerde olucak..Bu ufak arayı kayıt yapmak ve katılacağı yarışmalara yetiştirmekle uğraşan 51PromiL 2 yeni kayıtla yeni konser ve programlarına başlayacak..Çok yakında tüm haberler burda ve www.myspace.com/51promilband 'da..

19 Nisan Perşembe Günü Biziz Rock Bar'da sahnedeyiz.. "o şimdi asker-Duman&Kurban cover night"organizasyonunda Dem,Abes,Unknown Artist(doğru yazdım umarım) ve Transpozeyle birlikte..Gece boyunca canlı performansların dışında organizasyonda sürprizlerde olucak sanırım..Herkesi bekliyoruz.. Kapı açılış 18:30.. 51PromiL 21:30 civarı en geç sahnede olucak..

ozgun1907 demiş ki:
19 Nisan Perşembe Günü Biziz Rock Bar'da sahnedeyiz.. "o şimdi asker-Duman&Kurban cover night"organizasyonunda Dem,Abes,Unknown Artist(doğru yazdım umarım) ve Transpozeyle birlikte..Gece boyunca canlı performansların dışında organizasyonda sürprizlerde olucak sanırım..Herkesi bekliyoruz.. Kapı açılış 18:30.. 51PromiL 21:30 civarı en geç sahnede olucak..
demoda beklios ama bide 4.çorlu konseri varmış mayıs sonu haziran başı gibimi nese işte :p

10_1176666742.jpg

Türkiye 'nin en gözde iki grubu Duman ve Kurban elemanları şu sıralar vatani görevlerini yerine getirmek üzerine askerliklerini sürdürüyorlar. Geçtiğimiz günlerde tekrar bir araya gelen ve büyük bir sükse yaratarak hayranlarını sevindiren Kurban ve Türk Rock müziğinin vazgeçilmez isimlerinden tüm kesimlerden büyük beğeni toplayan Duman grubu parçaları ile doyasıya eğleneceğimiz bir gece bizleri bekliyor.

Duman ve Kurban şarkılarını canlı dinlemeyi özlediyseniz bu gece tam sizegöre. 19 Nisan PERŞEMBE akşamı Ankara'nın gözde mekanlarından Biziz Rock Bar' da gerçekleşecek Duman & Kurban Cover Gecesine hepiniz davetlisiniz.

Electro_CM demiş ki:
Bu cumartesi program varmı bizizde bide bahar şenligi için sizinle irtibata geçmem lazım bi görüşsek özel mesaj atıp
Şuan herhangi bir bar Programı yok Cem.. Ö.M dan mail adresi attım sanırım..Görüşelim...

alaska demiş ki:
51 promil şarkılarını bi arkadaşım beynimi yiyerek dinletmişti zorla iyiki de dinletmiş :) diyorum şimdi :)
Çok Teşekkürler arkadaşına ve sana :)

ipeeeeek demiş ki:
canlı olarak ilk kes doum günümde dinliicem :D bi an önce persembe olsun :zipla görüşmek üzeree :elsalla
Teşekkürler..Bizde bu perşembeyi bekliyoruz...Perşembe akşamı görüşmek üzere...

Geri