51 PromiL(Rock) - Ankara

Evet Konserlerden öte Çorluda edindiğimiz dostlar yaşadığımız 2 gün çok güzel ve özeldi. Gazi Anadolu Lisesi, Gitar Bar ve Çorlu Pasha Bar performanslarının vidyosu kısa zamanda elimize geçicek forumdan ve internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Unutmadan

51PromiL Her Cumartesi 19:30 - 21:30 Iv Rock Bar

22:00 Dos Age

ben çorludan damla;) mthiş 1 gece+gün yaşattınız bize asıl biz teşekkr ederiz..bu bööle sona ermez yanlzz yaza da brdasnız çorlunun daa sıcak olduu 1 gün..
ece_müthiş 1 sesin warr;)
emin_sen bu türkienin en müthiş basçısısıınn!!
selman_portatif baterist..katla kaldır;)..dawul sana yakışmıo ama sen onun hakkını weriosun!hem de fazlasıyla..
özgür_10 parmağında 5 6 enstrüman:) neye elini atsa çalıo adam yaw:) ama çok ii çalıo çok ii...[yazcak 1 şe bulamadm başka çok şey war sennle ilgli ama??..]
özgün_artisstt yerlere yattı gitar çalarken:) o kadar alkolik k grubun adını bile o bulmş:) adam 7 gün 24 saat 51 promil üstnde..
[özgür le özgün için anı şeyleri yazmalıım çnk aynılar yaa!!]
hah 1 de 5 alana 2 bedawa war..5 çaarıosn 2 extrayla geliolar...
oğuz_hayatmda gördüüm en megaloman adam! yaşıtlarını ezme kapasitesne sahip;)[aa saen de çok küçükmşşsn bee die:)] ama aralarndaki en geyiği,en konşanı,en uyumayanı,en uçanı ,en kaçanı...
emir_çok güldürdü çok eğlendirdi,allah tamamını erdirsin puhahahah:)

o kadar süperler ki 24 saat sonunda dost olarak yolladık onları ankaraya..[yolcu edemediim için özür dilerim:( ]..bu adamlarıbn değerini bilin içlerindeki bomba patlarsa kimse kalmaz müzik piyasasında hee;)

afişi beenenlere de teşekkr ederim 1.5 saat uuraştık 51 e değsn die;)

gördük gördük:) olsun ya hiç olmassa 1 sıfatı war..hiç olmassa özgür gibi 'düz çizgi üzerinde yürüebiliorm damla taam m' tarzı söylemlerde bulunmuo hehe:D

Son gün böyle bi karmaşaya geldi valla bende anlamadım adam gibi vedalaşamadık ama tek tek hepinize çook teşekkür ederim...Çok iyi karşıladınız taa oralarda da dostlarım var artık biliyorum ki...Hepinizi özledim şimdiden...Ha bu arada damlacım çok teşekkür ediyorum iltifatın için..Kendi halimce çalmaya çalışıyorum işte...=))

Gerçekten bu kadar kısa sürede bu kadar şey yaşanabilir.Bu kadar şey paylaşılabilir.Her şey mükemmeldi.Çok çok teşekkürler..
Herkesin bayramı kutlu olsun...
Büyük ihtimalle kesinleşmiş bi iki konser haberimiz var..Perşembe;tnk-idea-sürgün le beraber biziz'deyiz.2.cıkıyoruz saat 18:30 civarı 19:00 a doğru..Cumartesi uzun bi süre için son konserimiz canlı performansımız olucak..İf Bar'da o bakımdan herkesi bekliyoruz..Saat 16:00 gibi sahnedeyiz..Akşam iv de programdayız..Herkesi bekliyoruz...

taam artık şu çorlu konseri muabbeti kapansın da dier konserlere de yorum gelsin dimmy küfretmeye başlicak millet yakında:D olsun yine de çook teşekkrleerr tekrar tekrar;) özledk bz hepinizi 1 gün atlayıp gelin çorluya sırf görşme maksatlı hehe:D biziz,if we iv deki konserlerde başarılar..aksaklık yaşamazsınız umarım ki...

28 OCAK CUMARTESİ

BURSA ÇAÇARON BAR

ZIWANA ------ 51 PROMİL

Hadi bakalım gençler,sizde azim olduğu sürece elimizden gelen destek bizden..Görüşmek üzere..

Demo demeyelim de kayıtlarımız sömestr bitiminde çıkıcak.Biraz zaman alıyor, kararsız kaldığımız yerler oluyor.Ama az kaldı.Parçaların çoğunu da konserlerde çalmaya başladık.Umarız güzel kayıtlar olucak..8 bestemiz olcak sanırım..
Konserlere herkesi bekliyoruz.Dediğim gibi cumartesi'den sonra kayıt için canlı performanslara ufak bir ara var.Sonraki ilk konser Bursa'da..O yüzden herkesi daha bi çok bekliyoruz konserlere :)

ozgun1907 demiş ki:
Demo demeyelim de kayıtlarımız sömestr bitiminde çıkıcak.Biraz zaman alıyor, kararsız kaldığımız yerler oluyor.Ama az kaldı.Parçaların çoğunu da konserlerde çalmaya başladık.Umarız güzel kayıtlar olucak..8 bestemiz olcak sanırım..

Hemen yetiştircez diye acele etmeyin ki en güzeli olsun... (Bence)

de6zw.jpg

Geri