51 PromiL(Rock) - Ankara

benim için geleceğin yıldızları,çok iyi yerlere gelecekler.yeni demodaki besteler genç kuşak müzik dünyasındaki çok büyük bir duygu ve müzikal zenginlik açığını doldurabilcek nitelikteki şarkılar bana göre.
nokia için de tebrik ederiz..parodi'den kucak dolusu selamlar..

teşekkürler başak!Parodi grubuna teşekkürler ve yarışmada başarılar..

51PromiL Konya'da.

Sezonun ilk konserini Konyada "abi" grup "DeM" le birlikte 13 Ekim Cuma günü Akustik Rock Cafe nin açılışında vereceğiz.Yetiştirse aynı tarihte çıkarmayı düşündüğümüz 4 parçalık demoyu konserde cd dağıtarakta dinletmek istiyoruz...Afiş Ve Ayrıntılar.Bi kaç gün içinde...

51PromiL Sezon Açılış ında DeM le birlikte Konyada...

konyadd3.jpg

Konya konseri çok eğlenceliydi,teşekkür ederiz.. :)

Yalnız kendi bestenizi çalmadınız sanırım ben baya bekledim biara hava almak için dışarı çıkmıştım kaçırmış da olabilirim bilmiyorum..

Bide cd leri bekledik ama yetişmedi galiba.. :p

Başarılar 51 Promil'e.. :)

51 promilcilerle cok keyifli bir yolculugun ardindan super bir konya macerasi gecirdik gelisten gidise kadar cok eglencik tekrardan tebrikler beyler..

sayin yolcularimiz az sonra baran dinlenme tesislerinde 5 dk ihtiyac molasi vericez hehe :p

süper bi konserdi ya yolculuğundan uykusuna kadar her dakikası komediydi :D özgür bu arada ayvayı yedin sölim o ne öle beni çektiğin video uyurken :D yamaç ve sen bittiniz sölim reklam olmasak bari :p saolun canlarım harika 3 gün geçirdim yine :)

Davulcumuz Selman Pögeyle çeşitli sebeplerden dolayı ayrılmış bulunuyoruz.
Yeni Davulcumuz Deprem ve Tnk den tanıdığımız Arda Aksu'dur.
Selman'a hayatında başarılar diliyor, Arda'ya hoşgeldin diyoruz..

www.51-promil.com
sh.JPG

51PromiL 'in yeni demosu "Sevimsiz Hikaye"yi www.51-promil.com dan dinleyebilir ve aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz..

Asi
www.51-promil.com/asi.mp3

Sevimsiz Hikaye
www.51-promil.com/sevimsizhikaye.mp3

İstanbul
www.51-promil.com/istanbul.mp3

Eserin
www.51-promil.com/eserin.mp3

yaa 29 ekim de çankaya iöo na glmşsinis... tam da okuldan kaçtıım zmanı mı buldnus yaa :( bi dha glseniz olmaz mı?? :?

Geri