51 PromiL(Rock) - Ankara

Teşekkürler Arkadaşlar..Özellikle kayıtlarımız için eleştirileriniz bizim için çok önemli..

51PromiL Ocak Ayı itibariyle öncelik Eskişehir olmak üzere konserlere başlayacaktır..Çok yakında tüm haberleri burdan ve sitemizden vericez..

www.51-promil.com sitemiz bir süredir bizden kaynaklanmayan sebeplerden dolayı kapalı.Önümüzdeki hafta bu sorunun giderilip tekrar sitenin açılmasını umuyoruz.. Şimdilik 51promil.anatolianrock.com 'dan ulaşabilirsiniz..
Tekrar belirtelim ...

Her Perşembe 22:30 Kedi - 00:30 51PromiL
Her Cuma 22:30 51PromiL - 00:30 Disko Disko

Kedi ve Disko Disko grupları da şiddetle tavsiye edilir.. :) Herkesi bekliyoruz..

Bu hafta yine çok zevkliydi :) Öncelikle Kedi ve Disko Disko gruplarını tebrik ediyoruz.. Çok eğlenceliydi her iki günde..Desteklerini ve yardımlarını esirgemeyen Deprem grubunun da tüm elemanlarına tek tek teşekkür ederiz..
51PromiL olarak herkesi Perşembe ve Cuma günleri aynı saatlerde eğlenmeye bekliyoruz..

Bu arada unitrendgroup la beraber 20 Ocak'tan itibaren konserlerimiz başlayacak.. Öncelikle 20-21-22 Ocak tarihlerinde Mersin turnesi kapsamında Mersin Tarsus ve Adana'ya gideceğiz..28 OCak Çorlu 30 Ocak İstanbul ve 31 Ocak 'ta Eskişehir konserleri var..Konserler kesinleştikçe afişleriyle beraber buradan duyurucaz..

Yılbaşı akşamı saat 02:00 sularında Manhattan'da olucaz..

Yılbaşı programının ayrıntılarını ve netleşen konserlerin afişlerini burdan ve 51promil.anatolianrock.com sitelerinden takip edebilirisiniz..

newbz5.jpg

Dün gece bizimle sabah 6 ya kadar Manhattan'da kalan coşkulu kalabalığa, disko disko ve kedi gruplarına çok çok teşekkür eder ,herkesin yeni yılını ve bayramını kutlarız.. :)

51PromiL her Perşembe 01:00'da Kedi'den sonra her Cuma Disko Disko'dan önce Manhattan'da devam ediyor..Bahsettiğimiz şehir dışı konserlerinin ayrıntılarını çok yakında yazıcaz...Tekrar herkese teşekkür ediyoruz..

Bu arada TNK den BAsriye her hafta bizimle olduğu için çok çok teşekkür ediyoruz :) ... sevgiler...

bu grup pek çok amatör gruptan daha revaçta.ama üzülerek belirtmeliyimki haketmiyo.hiçbi özelliği yok.bırak kadının olayım coverı da kötüydü.zaten şebo coverı yapmak biraz boydan büyük bir işe kalkışmaktı-bass partisi yerine klavye koyma da gelmiş geçmiş en kötü cover fikri olsa gerek..

sorunlu_insan_paratoneri demiş ki:
bu grup pek çok amatör gruptan daha revaçta.ama üzülerek belirtmeliyimki haketmiyo.hiçbi özelliği yok.bırak kadının olayım coverı da kötüydü.zaten şebo coverı yapmak biraz boydan büyük bir işe kalkışmaktı-bass partisi yerine klavye koyma da gelmiş geçmiş en kötü cover fikri olsa gerek..

yorum için teşekkürler.1 buçuk yıl öncenin cover ıydı o.tabiiki vokalimize kadar herşey farklıydı o zamanlar.yeni demomuzu ve yeni çalışmalarımızı http://51promil.anatolianrock.com dan takip edebilirsiniz. Ama merak ettiğim haketmediğimizin ne olduğu?? Yani albümümüz çıktıda milyon mu sattı?? yada haketmiyo diyicek ne var bizim hakkımızda.Haketmediğimiz şey ne?? bizimde yaptığımız her grup gibi demo kaydetmek bestelerimizi dinletmek yada cover projeleriyle bar programları yapmak...cevaplarsan sevinirim...yorum için teşekkürler....

51promil her perşembe 00:30 Manhattan......

estağfurullah..çalışıyor olabilirsiniz..ama amaötrler içinde adı en çok duyulan sizdiniz ve daha iyi amatörler vardı buydu kastim..vokaliniz hoşuma gitmemişti değiştiyse bilemiyorum..birde o şarkının özelliği nefis bass partisiydi kaldırmasaydınız çok iyi bass kullanan bir grup olarak öne çıkabilirdiniz mesela..bass partisinin yerine klavye görünce resmen sönmüştüm.haa albümünüz çıkabilir milyon satabilir.yolunuz açık olsun.ben dinlemem olur biter.neden istemeyim yükselmenizi..sadece daha iyi gruplar olduğuna dikkat çekmek istedim :)

biz zaten "çok iyiyiz" diye ahkam kesmediğimiz için hiç bi yerde, sorun yok.yorumun için teşekkürler....

51PromiL her perşembe Manhattan'da
17 Ocak Tarsus Emre Aydın & 51PromiL konseri var...Ayrıntılar kesinleştikçe sitemizden ve buradan duyuracağız....

"evet... gerçekten bir eleştiri. İlk defa bir eleştiri" dedim yazıyı okuyunca. Bir sürü insan güzel şeyler söylemiş, orda biri hakkaten eleştirmiş. Gerçi eleştiri yaparken bilgilerini yenilemesi ve grubun 1,5 yıl önce farklı bir kadroyla yaptığı coverı baz almaması gerekirdi ama olsun... Ardından nicki dikkatimi çekti ve bu insan neden böyle bir nick seçme ihtiyacı duymuş diye merak ettim... Yazdığı mesajlara göz atınca anladım.. İnsanlara laf atıp durmuş, kimseyi beğenmez bir tavır üstlenmiş. Bir çeşit "herkes özenti, ben değilim" havasını da sezmemek mümkün değil... yani paratoner değil de yaklaştığı insanlarda sorun yaratan bişi gibi. Sorunlu insanları o çekmiyo, o sorunlu insan yaratıyo. Bu arada dumanı beğeniyorum diyen bir insanın müzik hakkında atıp tutması hiç doğru değildir ayrı konu. Dumanı beğenen insan 51 promili beğense de olur, beğenmese de... Duman müzik değildir, popüler kültürün başarılı bir çıkışı ve saygı duyulacak bir gruptur. Ama müzik deildir. Sevgiler... :)

Genelde okuyucu olarak kalmayı tercih eden bir insanım, ama şu son yazıları okurken gerçekten rahatsız oldum ver bir iki laf etmek istedim izninizle.

öncelikle bir insan gelip kendi düşündüklerini söyleniş, grup üyelerinden biri gayet olgunlukla cevap vermiş çok şık. ama sonra buram buram "fake" kokan bir kişi gelip olayı kişiselleştirip çirkinleştirmiş. böyle şeylere gerek olmadığını düşünüyorum.

51 Promil'i forumda ilk gözüktüğü zamanlardan beri bilirim ve kaydettikleri ilerlemeye saygı duyarım. ama bu son yazı umarım sizden birinden değildir hiç yakışmamış çünkü.

Sizlere bol bol başarılar diliyorum 51 Promil.

yurumeyenyuruyenmerdiven demiş ki:
Bu arada dumanı beğeniyorum diyen bir insanın müzik hakkında atıp tutması hiç doğru değildir ayrı konu. Dumanı beğenen insan 51 promili beğense de olur, beğenmese de... Duman müzik değildir, popüler kültürün başarılı bir çıkışı ve saygı duyulacak bir gruptur. Ama müzik deildir. Sevgiler... :)

bu da biraz gülünç olmuş.

maevar demiş ki:
51 Promil'i forumda ilk gözüktüğü zamanlardan beri bilirim ve kaydettikleri ilerlemeye saygı duyarım. ama bu son yazı umarım sizden birinden değildir hiç yakışmamış çünkü.

Yorumun için teşekkürler..Biz de foruma attığı mesaj sayısı 1 olan birinin yazdığı bir yazı görünce bu şekilde anlaşılmasından korktuk.Ancak tabiki böyle bir şey yok..Düşündüğümüz şeyi buradan yazmak için sahte bir account asla ve asla kullanmadık, kullanmayız!
Bunla ilgili bir şüphesi olan varsa ya da ilerleyen zamanlarda bununla ilgili bir tartışma olursa açık yüreklilikle i.p numaralarımızın açıklanmasını veya aynı olup olmadığını veya her nasıl anlaşılabilirse o şekilde moderatörlerden yardım da isteyebiliriz..
Konserlerle ilgili bilgileri veya olumlu,olumsuz eleştiriye cevap hakkı doğduğundaki cevabımızı "51PromiL" accountundan vermekteyiz..

Hemen hatırlatalım bu hafta Manhattan'da Cuma günü programımız Incbus albüm tanıtımı konseri nedeniyle iptal oldu..Ancak Perşembe günü 00:30 sularında sahneden olucaz.Saat 22:30 sularında da her hafta olduğu gibi Kedi grubu sahnede.Bizi yalnız bırakmayan herkese çok çok teşekkür ediyoruz..

maevar demiş ki:
...

Bu arada dumanı beğeniyorum diyen bir insanın müzik hakkında atıp tutması hiç doğru değildir ayrı konu. Dumanı beğenen insan 51 promili beğense de olur, beğenmese de... Duman müzik değildir, popüler kültürün başarılı bir çıkışı ve saygı duyulacak bir gruptur. Ama müzik deildir. Sevgiler... :)

bu da biraz gülünç olmuş.

Hem de nasıl :D :D :D

Başarılar
51P.

"evet... gerçekten bir eleştiri. İlk defa bir eleştiri" dedim yazıyı okuyunca. Bir sürü insan güzel şeyler söylemiş, orda biri hakkaten eleştirmiş. Gerçi eleştiri yaparken bilgilerini yenilemesi ve grubun 1,5 yıl önce farklı bir kadroyla yaptığı coverı baz almaması gerekirdi ama olsun... Ardından nicki dikkatimi çekti ve bu insan neden böyle bir nick seçme ihtiyacı duymuş diye merak ettim... Yazdığı mesajlara göz atınca anladım.. İnsanlara laf atıp durmuş, kimseyi beğenmez bir tavır üstlenmiş. Bir çeşit "herkes özenti, ben değilim" havasını da sezmemek mümkün değil... yani paratoner değil de yaklaştığı insanlarda sorun yaratan bişi gibi. Sorunlu insanları o çekmiyo, o sorunlu insan yaratıyo. Bu arada dumanı beğeniyorum diyen bir insanın müzik hakkında atıp tutması hiç doğru değildir ayrı konu. Dumanı beğenen insan 51 promili beğense de olur, beğenmese de... Duman müzik değildir, popüler kültürün başarılı bir çıkışı ve saygı duyulacak bir gruptur. Ama müzik deildir. Sevgiler... :)

beni incelediğin,iyi kötü yanlarımla eleştirdiğin için şaşırarak teşekkür ederim :) sorunlu insan yaratma konusundaki gözlemin doğru aslında.son yazdıkların biraz saçma,ama olsun
sevgiler bendende

Vay be... helal sana paratoner. Saygı duydum bu tavrına. pek çok insan söylediklerime sinirlenebilirdi. aslında pek kötü bişey söylemiyorum. ama duman konusunda olduğu gibi yanlış anlaşılabiliyorum. söylediklerimin üzerine düşünmeden cevap veren (haklı olarak) sinirleniyor. ama bence biraz düşünmek lazım... her ses müzik midir? bence aynı eleştiriyi 51 promile de yapabiliriz. bazı parçaları daha çok popüler kültürün getirdiği basit müziğe kayıyor. -kötü mü? hayır.- duman kötü mü? hayır. insanların buna ihtiyacı var. bende dinler miyim? seyrek ama evet. yani dumana bir karalama yapıyor falan değilim. ben 51 promilde müzik de görüyorum. özellikle kendilerini geliştirdiklerinde "müzik" yapacaklarına inanıyorum. bu arada neden forumda 1 mesajım olduğu konusunu da açıklayıp grubu temize çıkartayım.. zamanında "bu site de neymiş? hadi bi üye olalım" şeklinde üye olmuştum. bilmiyorum üyelik tarihim gözüküyor mu ama eski. grup da heralde "bi account alalım, zamanı gelince bizim foruma bişiler yazarız" diye düşünmez :) Sevgiler...

Geri